Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Newsy
COROCZNY TURNIEJ PIŁKARSKI W RUDNICY ODBĘDZIE SIĘ W NIEDZIELĘ 10 SIERPNIA

W turnieju wezmą udział drużyny: Wieża Rudnica, Cis Brzeźnica, Przedborowianka Przedborowa, Piasek Potworów i być może jeszcze jedna ekipa. Jako że jeszcze nie wiadomo jeszcze dokładnie ile będzie drużyn, to system rozgrywek na turnieju będzie podany w późniejszym terminie.



INFORMACJE DOTYCZĄCE NOWEGO SEZONU

RAMOWY TERMINARZ A KLASY NA RUNDĘ JESIENNĄ:

Kol. Dzień Godz.
1 Pt. 15.08.2014 14:00
2 Ni. 17.08.2014 17:00
3 Ni. 24.08.2014 17:00
4 Ni. 31.08.2014 17:00
5 Ni. 07.09.2014 16:00
6 Ni. 14.09.2014 16:00
7 Ni. 21.09.2014 16:00
8 Ni. 28.09.2014 16:00
9 Ni. 05.10.2014 15:00
10 Ni. 12.10.2014 15:00
11 Ni. 19.10.2014 15:00
12 Ni. 26.10.2014 14:00
13 Ni. 02.11.2014 14:00
14 Ni. 09.11.2014 14:00
15 Ni. 16.11.2014 14:00
16 Ni. 23.11.2014 14:00
17 Ni. 30.11.2014 14:00

Kolejki 16 i 17 będą rozegrane awansem z rundy wiosennej.



HARMONOGRAM UPRAWNIANIA ZAWODNIKÓW W WAŁBRZYCHU DO NOWEGO SEZONU:

Liga okręgowa seniorów - 4.08.2014
„A” klasa grupa 1 – 5.08.2014
„A’ klasa grupa 2 – 6.08.2014
„A” klasa grupa 3 - 7.08.2014
„B” klasa grupa 1 Świdnica- 8.08.2014
„B” klasa grupa 2 Świdnica- 11.08.2014
„B” klasa grupa 1 Kłodzko- 12.08.2014
„B” klasa grupa 2 Kłodzko- 13.08.2014
„B” klasa grupa 1 Wałbrzych- 27.08.2014
„TJ”, „TJM”, „TT”, ”TM” „ORLIK” – 25/26.08.2014



WYKAZ GRUP OZPN WAŁBRZYCH NA NOWY SEZON:

KLASA OKRĘGOWA SENIORÓW
1. PIAST NOWA RUDA
2. VICTORIA ŚWIEBODZICE
3. UNIA ZŁOTY STOK
4. ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
5. NYSA KŁODZKO
6. LKS BYSTRZYCA GÓRNA
7. STAL ŚWIDNICA
8. SKALNIK CZARNY BÓR
9. ISKRA JASZKOWA DOLNA
10. PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA
11. KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
12. TROJAN LĄDEK ZDRÓJ
13. ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ (b)
14. WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ (b)
15. LKS GOLA ŚWIDNICKA (b)
16. UNIA BARDO (b)

AWANS DO IV LIGII:
ZJEDNOCZENI ŻARÓW

SPADEK DO KLASY „A”:
KRYSZTAŁ STRONIE ŚLASKIE
SPARTA ZIĘBICE
POGOŃ PIESZYCE

KLASA OKRĘGOWA JUNIORÓW
1. ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE (s)
2. AKS STRZEGOM (s)
3. ZAMEK KAMIENIEC ZĄBKOWICKI
4. PIAST NOWA RUDA
5. ORZEŁ MĄKOLNO (b)
6. MKS SZCZAWNO ZDRÓJ
7. VICTORIA ŚWIEBODZICE
8. BIELAWIANKA BIELAWA
9. KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA
10. NYSA KŁODZKO
11. ISKRA JASZKOWA DOLNA
12. ZJEDNOCZENI ŻARÓW
13. LKS BYSTRZYCA GÓRNA
14. STAL ŚWIDNICA (b)
15. ODRODZENIE SZALEJÓW DLN. (b)
16. GÓRNIK NOWE MIASTO (b)

AWANS DO LDJ:
SZKÓŁKA SZCZYT BOGUSZÓW GORCE

SPADKI DO TJ:
CZARNI WAŁBRZYCH
PIŁAWIANKA PIŁAWA GÓRNA
AKS STRZEGOM – wycofany w sezonie
CUKROWNIK PSZENNO – wycofany w sezonie

KLASA „A” gr. 1
1.GROM WITKÓW
2. SUDETY DZIEĆMOROWICE
3. CZARNI WAŁBRZYCH
4. UNIA JAROSZÓW
5. GRANIT ROZTOKA
6. BIAŁY ORZEŁ MIEROSZÓW
7. KS WALIM
8. GWAREK WAŁBRZYCH
9. VENUS NOWICE
10. WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA
11. NYSA KŁACZYNA
12. ZIELONI MROWINY
13. JOKER JACZKÓW (b)
14. MKS SZCZAWNO ZDRÓJ (s)
15. LKS WIŚNIOWA (b)
16.CUKROWNIK PSZENNO

AWANS DO KLASY „O" SENIORÓW:
ZDRÓJ JEDLINA ZDRÓJ

SPADEK DO KLASY „B”:
TĘCZA BOLESŁAWICE
GÓRNIK BOGUSZÓW GORCE

KLASA „A” gr. 2
1. SPARTA ZIĘBICE (s)
2. NIEMCZANKA NIEMCZA
3. SKAŁKI STOLEC
4. PŁOMIEŃ MAKOWICE
5. KOLIBER UCIECHÓW
6. ZIELONI ŁAGIEWNIKI
7. CZARNI SIENIAWKA
8. DELTA SŁUPICE
9. RAWA BOLEŚCIN
10. TARNOVIA TARNÓW
11. WIEŻA RUDNICA
12. BOXMET PISKORZÓW
13. ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY
14. POGOŃ PIESZYCE (s)
15. VICTORIA TUSZYN (b)
16. HENRYKOWIANKA (b)

AWANS DO KLASY „O" SENIORÓW:
LKS GOLA ŚWIDNICKA

SPADEK DO KLASY „B”:
BŁĘKITNI OWIESNO
ZGODA GRODZISZCZE

Z grupy II do III przesunięta została Polonia Ząbkowice Śl.

KLASA „A” gr. 3
1.POLONIA BYSTRZYCA KŁODZKA
2. SUDETY MIĘDZYLESIE
3. KS POLANICA
4. POGOŃ DUSZNIKI ZDRÓJ
5. ŚNIEŻNIK DOMASZKÓW
6. ORLĘTA KROSNOWICE
7. INTER OŻARY
8. ŁOMNICZANKA STARA ŁOMNICA
9. HUTNIK SZCZYTNA
10. CZARNI BRASZOWICE
11. ODRODZENIE SZALEJÓW DOLNY
12. ZAMEK GORZANÓW
13. KRYSZTAŁ STRONIE ŚLĄSKIE (s)
14. MLKS RADKÓW (b)
15.TĘCZA ŚCINAWKA DOLNA (b)
16.POLONIA ZĄBKOWICE ŚLASKIE

AWANS DO KLASY „O" SENIORÓW:
WŁÓKNIARZ KUDOWA ZDRÓJ

SPADEK DO KLASY „B”:
ORZEŁ MĄKOLNO - wycofany w sezonie
ATS WOJBÓRZ



WYKAZ GRUP PPN KŁODZKO NA NOWY SEZON:

Klasa B g.1 - Wambierzyce, Trzebieszowice, Wolibórz, Jugów, Tłumaczów, Czermna, Bożków, Ołdrzychowice, Bierkowice, Wojbórz, Stary Waliszów. Niwa

Klasa B g. 2 - Zamek II Kamieniec, Lubnów, Sparta II Ziębice, Przedborowa, Potworów, Starczówek, Laski, Niedźwiedź, Brzeźnica, Dębowiec. Byczeń, Płonica

Terenowa Juniorów g. 1 - Ścinawka Średnia, Trzebieszowice, Kudowa Zdrój, Domaszków, Radków, Polanica Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Stara Łomnica

Terenowa Juniorów g. 2 - Pomianów Dolny, Rudnica, Złoty Stok, Bardo, Ciepłowody, Ziębice, Polonia Ząbkowice Śl, Ożary, Braszowice, Tarnów

Juniorzy Młodsi - Krosnowice, Stronie Śl, Szczytna, Ołdrzychowice, Bierkowice, Wojbórz, Lądek Zdrój (może dojść Nowa Ruda jeśli DZPN odrzuci ich prośbę o dopuszczenie do LDJM)

Trampkarze - Ścinawka Średnia, Gorzanów, Kamieniec Ząbk. Kudowa Zdrój, Złoty Stok, Ciepłowody, Ziębice, Nowa Ruda, Orzeł Ząbkowice Śl, Stronie Śląskie, Orlik Kłodzko (jeśli wycofa zgłoszenie z OT)

Młodzicy g. 1 (projekt) - Trzebieszowice, Gorzanów, Kudowa Zdrój, Wojbórz, Domaszków, Duszniki Zdrój, Nowa Ruda, Stronie Śląskie, Szczytna

Młodzicy g. 2 (projekt) - Kamieniec Zabk, Złoty Stok, Bardo, Stolec, Mąkolno, Orzeł Zabkowice Śl, Nysa Kłodzko, Orlik Kłodzko

Orliki g. 1 (projekt) - Kudowa Zdrój, Ścinawka Dolna, Radków, Duszniki Zdr, Polonia Bystrzyca, Akademia Bystrzyca, Nowa Ruda I, Nowa Ruda II, Lądek Zdrój

Orliki g. 2 (projekt) - Orlik Ząbkowice Śl, Złoty Stok, Orzeł I Ząbkowice, Orzeł II Ząbkowice, Orlik I Kłodzko, Orlik II Kłodzko, Nysa Kłodzko, Jaszkowa Dolna, Bierkowice







Komentarze do tej strony:
Komentarz pochodzi od kibic, 24.07.2014 00:09:40:
Macie tu terminarz gr. 2 http://ozpnwalbrzych.pl/rozgrywki/a-gr-2/

Komentarz pochodzi od jhvj, 19.07.2014 16:16:39:
sleza cieplowdy wraca (juniorzy)

Komentarz pochodzi od bob, 19.07.2014 10:09:16:
czy ktos wie morze kiedy bedzie terminarz a klasy grupy 2?

Komentarz pochodzi od ~, 18.07.2014 21:02:25:
Chuj Cię to obchodzi ??

Komentarz pochodzi od ?, 18.07.2014 15:44:32:
jakieś transfery w Rudnicy ?? Czy skład bez zmian ?

Komentarz pochodzi od obserwator , 16.07.2014 14:56:26:
fajna sprawa z tym turniejem tylko szkoda że jedna drużyna A klasowa zamiast chociaż Cis i Piasek to faworyci do awansu do A klasy dobry futbol graja Cis solidna obrona i twarda gra Piasek utrzymywanie sie przy piłce i fajne kombinacyjne akcje fajnie dla oka gorzej z obroną najwiekszy ich problem ale mało kto potrafi wymienic tyle podan co oni. moi zdaniem Cis wygra 2 Runica 3 Piasek 4 Przedborowa



Dodaj komentarz do tej strony:
Twoje imię:
Twoja wiadomość:

WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
sierpień 2014 godz. ???
???
Następny mecz - JUNIORZY
 
sierpień/wrzesień 2014 godz. ???
???
BUTTONY
 































































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 5 odwiedzający (6 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=