Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Jesień seniorzy


KLASA A GRUPA III JESIEŃ
OKRĘG WAŁBRZYCH

Kolejka 1 – 19/20.08.2017
19.08.2017 godz.17:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - UNIA ZŁOTY STOK 0:2
20.08.2017 17:00
WIEŻA RUDNICA - LKS GILÓW 2:3

20.08.2017 17:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 2:2
20.08.2017 godz.17:00
ZNICZ LUBNÓW - KOLIBER UCIECHÓW 3:0
20.08.2017 godz.17:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - INTER OŻARY 1:5
20.08.2017 godz.17:00
SPARTA ZIĘBICE - GLKS KAMIENNIK 5:0
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - pauza

Kolejka 2 – 26/27.08.2017
26.08.2017 godz.18:00
UNIA ZŁOTY STOK - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 1:1
27.08.2017 godz.17:00
INTER OŻARY - WIEŻA RUDNICA 7:2

27.08.2017 godz.17:00
KOLIBER UCIECHÓW - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 2:2
27.08.2017 godz.17:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 3:3
27.08.2017 godz.17:00
ZNICZ LUBNÓW - SPARTA ZIĘBICE 5:1
27.08.2017 godz. 18:00
LKS GILÓW - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 6:1
GLKS KAMIENNIK - pauza

Kolejka 3 – 02/03.09.2017
02.09.2017 godz.17:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - INTER OŻARY 3:4
03.09.2017 godz.17:00
SPARTA ZIĘBICE - KOLIBER UCIECHÓW 5:1
03.09.2017 godz.17:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - GLKS KAMIENNIK 3:2
03.09.2017 godz.17:00
WIEŻA RUDNICA - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:5

03.09.2017 godz.17:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - LKS GILÓW 1:1
03.09.2017 godz.17:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - UNIA ZŁOTY STOK 1:2
ZNICZ LUBNÓW - pauza

Kolejka 4 – 09/10.09.2017
09.09.2017 godz.17:00
LKS GILÓW - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 1:6
10.09.2017 godz.14:00
GLKS KAMIENNIK - WIEŻA RUDNICA 5:11

10.09.2017 godz.14:00
ZNICZ LUBNÓW - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 3:1
10.09.2017 godz.12:00
KOLIBER UCIECHÓW - UNIA ZŁOTY STOK 1:1
10.09.2017 godz.16:00
INTER OŻARY - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 2:0
10.09.2017 godz.16:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:7
SPARTA ZIĘBICE - pauza

Kolejka 5 – 16/17.09.2017
16.09.2017 godz.16:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - GLKS KAMIENNIK 12:0
17.09.2017 godz.16:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - SPARTA ZIĘBICE 1:2
17.09.2017 godz.16:00
WIEŻA RUDNICA - ZNICZ LUBNÓW 6:4

17.09.2017 godz.16:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:2
17.09.2017 godz.16:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - INTER OŻARY 2:2
16.09.2017 godz.16:00
UNIA ZŁOTY STOK - LKS GILÓW 0:2
KOLIBER UCIECHÓW - pauza

Kolejka 6 – 23/24.09.2017
24.09.2017 godz. 14:00
GLKS KAMIENNIK - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 1:6
24.09.2017 godz. 16:00
KOLIBER UCIECHÓW - LKS GILÓW 3:3
24.09.2017 godz. 16:00
INTER OŻARY - UNIA ZŁOTY STOK 2:2
24.09.2017 godz. 16:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:6
24.09.2017 godz. 13:00
ZNICZ LUBNÓW - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 5:4
24.09.2017godz. 16:00
SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA 6:2

HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - pauza

Kolejka 7 – 30.09/01.10.2017
01.10.2017 godz.16:00
LKS GILÓW - INTER OŻARY 3:2
01.10.2017 godz.16:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - GLKS KAMIENNIK 10:0
30.09.2017 godz.16:00
UNIA ZŁOTY STOK - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 1:10
01.10.2017 godz.16:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - ZNICZ LUBNÓW 5:2
01.10.2017 godz.16:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - SPARTA ZIĘBICE 2:1
30.09.2017 godz.16:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - KOLIBER UCIECHÓW 2:2
WIEŻA RUDNICA - pauza

Kolejka 8 – 07/08.10.2017
08.10.2017 godz.14:00
GLKS KAMIENNIK - UNIA ZŁOTY STOK 0:1
08.10.2017 godz.15:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - LKS GILÓW 4:3
07.10.2017 godz.16:00
ZNICZ LUBNÓW - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 0:14
08.10.2017 godz.15:00
SPARTA ZIĘBICE - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 6:3
08.10.2017 godz.12:00
KOLIBER UCIECHÓW - INTER OŻARY 0:5
08.10.2017 godz.15:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - WIEŻA RUDNICA 7:2

SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - pauza

Kolejka 9 – 14/15.10.2017
15.10.2017 godz.15:00
WIEŻA RUDNICA - KOLIBER UCIECHÓW 3:0 (wo)

14.10.2017 godz.15:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 4:2
15.10.2017 godz.15:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - SPARTA ZIĘBICE 5:1
14.10.2017 godz.15:00
UNIA ZŁOTY STOK - ZNICZ LUBNÓW 3:1
15.10.2017 godz.15:00
LKS GILÓW - GLKS KAMIENNIK 11:0
14.10.2017 godz.15:30
INTER OŻARY - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:2
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - pauza

Kolejka 10 – 21/22.10.2017
22.10.2017 godz.14:00
GLKS KAMIENNIK - INTER OŻARY 0:17
22.10.2017 godz.12:00
KOLIBER UCIECHÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:2
22.10.2017 godz.15:00
ZNICZ LUBNÓW - LKS GILÓW 2:3
22.10.2017 godz.15:00
SPARTA ZIĘBICE - UNIA ZŁOTY STOK 1:1
22.10.2017 godz.15:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 2:3
22.10.2017 godz.15:00
WIEŻA RUDNICA - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 2:1

POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - pauza

Kolejka 11 – 28/29.10.2017
29.10.2017 godz.14:00
INTER OŻARY - ZNICZ LUBNÓW 3:2
28.10.2017 godz.15:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - KOLIBER UCIECHÓW 8:1
29.10.2017 godz.14:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - WIEŻA RUDNICA 6:2

29.10.2017 godz.14:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 4:2
29.10.2017 godz.14:00
LKS GILÓW - SPARTA ZIĘBICE 0:1
29.10.2017 godz.14:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - GLKS KAMIENNIK 9:1
UNIA ZŁOTY STOK - pauza

Kolejka 12 – 04/05.11.2017
05.11.2017 godz.12:00
KOLIBER UCIECHÓW - GLKS KAMIENNIK 10:0
05.11.2017 godz.14:00
ZNICZ LUBNÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 0:9
05.11.2017 godz.14:00
SPARTA ZIĘBICE - INTER OŻARY 2:0
05.11.2017 godz.14:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - UNIA ZŁOTY STOK 1:4
05.11.2017 godz.14:00
WIEŻA RUDNICA - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 1:1

04.11.2017 godz.14:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 4:1
LKS GILÓW - pauza

Kolejka 13 – 11/12.11.2017
12.11.2017 godz.14:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - KOLIBER UCIECHÓW 2:1
12.11.2017 godz.14:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 4:3
12.11.2017 godz.14:00
UNIA ZŁOTY STOK - WIEŻA RUDNICA 2:1

12.11.2017 godz.14:00
GLKS KAMIENNIK - ZNICZ LUBNÓW 2:10
12.11.2017 godz.11:00
LKS GILÓW - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 3:1
12.11.2017 godz.14:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - SPARTA ZIĘBICE 1:2
INTER OŻARY - pauza



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
19.11.2017 godz. 13
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - WIEŻA RUDNICA
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 21 odwiedzający (53 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=