Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2011-2012


SENIORZY



Sezon 2011-2012, A klasa, Okręg Wałbrzych, grupa III



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK:

26 - Remigiusz Markiel
12 - Marcin Stachura
6 - Piotr Wojtiuk
5 - Tomasz Sztaba
2 - Dariusz Drzewosz
2 - Mateusz Tomaszewski
1 - Przemysław Czekaj
1 - Aleksander Mróz
1 - Mateusz Nowak
1 - Jakub Wójciak
1 - samobójcza (Sudety Międzylesie)



RUNDA JESIENNA

KOLEJKA 1 - 14 sierpień 2011 r.
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - WIEŻA Rudnica 4:5
17:00 IGLICZNA Wilkanów - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 1:3
17:00 HUTNIK Szczytna - ODRODZENIE Szalejów Dolny 1:2
17:00 ATS Wojbórz - SUDETY Międzylesie 0:1
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ORLĘTA Krosnowice 4:2
17:00 BURZA Dzikowiec - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 1:4
17:00 UNIA Bardo - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 0:0
17:00 ZAMEK Trzebieszowice - TROJAN Lądek Zdrój 1:3

KOLEJKA 2 - 21 sierpień 2011 r.
17:00 WIEŻA Rudnica - TROJAN Lądek Zdrój 1:2
17:00 POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - ZAMEK Trzebieszowice 4:2
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - UNIA Bardo 0:2
17:00 ORLĘTA Krosnowice - BURZA Dzikowiec 2:2
17:00 ATS Wojbórz - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:3
17:00 ODRODZENIE Szalejów Dolny - SUDETY Międzylesie 2:2
17:00 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - HUTNIK Szczytna 1:2
17:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - IGLICZNA Wilkanów 5:2

KOLEJKA 3 - 28 sierpień 2011 r.
17:00 IGLICZNA Wilkanów - WIEŻA Rudnica 4:2
17:00 HUTNIK Szczytna - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 1:2
17:00 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - SUDETY Międzylesie 4:2
17:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ODRODZENIE Szalejów Dolny 4:3
17:00 BURZA Dzikowiec - ATS Wojbórz 2:3
17:00 UNIA Bardo - ORLĘTA Krosnowice 2:3
17:00 ZAMEK Trzebieszowice - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 2:1
17:00 TROJAN Lądek Zdrój - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 3:1

KOLEJKA 4 - 4 wrzesień 2011 r.
16:00 WIEŻA Rudnica - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 6:5
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - TROJAN Lądek Zdrój 3:6
16:00 ORLĘTA Krosnowice - ZAMEK Trzebieszowice 0:1
16:00 ATS Wojbórz - UNIA Bardo 0:3
16:00 ODRODZENIE Szalejów Dolny - BURZA Dzikowiec 0:4
16:00 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:0
16:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - SUDETY Międzylesie 4:2
16:00 IGLICZNA Wilkanów - HUTNIK Szczytna 2:1

KOLEJKA 5 - 11 wrzesień 2011 r.
16:00 HUTNIK Szczytna - WIEŻA Rudnica 4:0
16:00 IGLICZNA Wilkanów - SUDETY Międzylesie 6:4
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 0:0
16:00 BURZA Dzikowiec - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 1:1
16:00 UNIA Bardo - ODRODZENIE Szalejów Dolny 2:1
16:00 ZAMEK Trzebieszowice - ATS Wojbórz 2:3
16:00 TROJAN Lądek Zdrój - ORLĘTA Krosnowice 4:2
16:00 POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 1:1

KOLEJKA 6 - 18 wrzesień 2011 r.
16:00 WIEŻA Rudnica - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 1:1
16:00 ORLĘTA Krosnowice - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 2:1
16:00 ATS Wojbórz - TROJAN Lądek Zdrój 2:1
16:00 ODRODZENIE Szalejów Dolny - ZAMEK Trzebieszowice 3:1
16:00 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - UNIA Bardo 1:2
16:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - BURZA Dzikowiec 4:2
16:00 IGLICZNA Wilkanów - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:4
16:00 HUTNIK Szczytna - SUDETY Międzylesie 1:1

KOLEJKA 7 - 25 wrzesień 2011 r.
11:00 SUDETY Międzylesie - WIEŻA Rudnica 1:1
16:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - HUTNIK Szczytna 0:4
16:00 BURZA Dzikowiec - IGLICZNA Wilkanów 4:2
16:00 UNIA Bardo - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 3:0
16:00 ZAMEK Trzebieszowice - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 0:2
16:00 TROJAN Lądek Zdrój - ODRODZENIE Szalejów Dolny 5:1
16:00 POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - ATS Wojbórz 3:1
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - ORLĘTA Krosnowice 2:4

KOLEJKA 8 - 2 październik 2011 r.
15:00 WIEŻA Rudnica - ORLĘTA Krosnowice 2:1
15:00 ATS Wojbórz - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 0:0
15:00 ODRODZENIE Szalejów Dolny - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 2:1
15:00 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - TROJAN Lądek Zdrój 0:2
15:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - ZAMEK Trzebieszowice 4:1
15:00 IGLICZNA Wilkanów - UNIA Bardo 0:4
15:00 HUTNIK Szczytna - BURZA Dzikowiec 6:2
11:00 SUDETY Międzylesie - POLONIA Bystrzyca Kł 0:1

KOLEJKA 9 - 9 październik 2011 r.
15:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - WIEŻA Rudnica 2:0
15:00 BURZA Dzikowiec - SUDETY Międzylesie 2:2
15:00 UNIA Bardo - HUTNIK Szczytna 2:1
15:00 ZAMEK Trzebieszowice - IGLICZNA Wilkanów 3:2
15:00 TROJAN Lądek Zdrój - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 4:1
15:00 POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 1:1
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - ODRODZENIE Szalejów Dolny 2:0
15:00 ORLĘTA Krosnowice - ATS Wojbórz 2:0

KOLEJKA 10 - 16 październik 2011 r.
15:00 WIEŻA Rudnica - ATS Wojbórz 1:1
15:00 ODRODZENIE Szalejów Dolny - ORLĘTA Krosnowice 3:1
15:00 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 0:3 (wo, na boisku 0:0)
15:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 2:1
15:00 IGLICZNA Wilkanów - TROJAN Lądek Zdrój 1:4
15:00 HUTNIK Szczytna - ZAMEK Trzebieszowice 4:5
11:00 SUDETY Międzylesie - UNIA Bardo 1:4
15:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - BURZA Dzikowiec 0:1

KOLEJKA 11 - 23 październik 2011 r.
14:00 BURZA Dzikowiec - WIEŻA Rudnica 2:1
14:00 UNIA Bardo - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:3
14:00 ZAMEK Trzebieszowice - SUDETY Międzylesie 1:4
14:00 TROJAN Lądek Zdrój - HUTNIK Szczytna 3:1
14:00 POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - IGLICZNA Wilkanów 4:2
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 1:0
14:00 ORLĘTA Krosnowice - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 2:1
14:00 ATS Wojbórz - ODRODZENIE Szalejów Dolny 1:5

KOLEJKA 12 - 30 październik 2011 r.
14:00 WIEŻA Rudnica - ODRODZENIE Szalejów Dolny 3:2
14:00 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - ATS Wojbórz 2:2
14:00 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - ORLĘTA Krosnowice 2:3
14:00 IGLICZNA Wilkanów - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 2:3
14:00 HUTNIK Szczytna - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 1:1
11:00 SUDETY Międzylesie - TROJAN Lądek Zdrój 1:2
14:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZAMEK Trzebieszowice 6:0
14:00 BURZA Dzikowiec - UNIA Bardo 0:4

KOLEJKA 13 - 6 listopad 2011 r.
14:00 UNIA Bardo - WIEŻA Rudnica 2:0
14:00 ZAMEK Trzebieszowice - BURZA Dzikowiec 1:2
14:00 TROJAN Lądek Zdrój - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 3:0
14:00 POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - SUDETY Międzylesie 1:3
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - HUTNIK Szczytna 2:1
14:00 ORLĘTA Krosnowice - IGLICZNA Wilkanów 8:0
14:00 ATS Wojbórz - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 1:3
14:00 ODRODZENIE Szalejów Dolna - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 0:4

KOLEJKA 14 - 11 listopad 2011 r. (piątek)
13:30 WIEŻA Rudnica - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 1:4
13:30 WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - ODRODZENIE Szalejów Dolny 0:3 (wo, na boisku 2:2)
13:30 IGLICZNA Wilkanów - ATS Wojbórz 2:5
13:30 HUTNIK Szczytna - ORLĘTA Krosnowice 2:1
11:00 SUDETY Międzylesie - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 6:1
13:30 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 7:0
13:30 BURZA Dzikowiec - TROJAN Lądek Zdrój 0:3
13:30 UNIA Bardo - ZAMEK Trzebieszowice 1:0

KOLEJKA 15 - 13 listopad 2011 r.
13:30 ZAMEK Trzebieszowice - WIEŻA Rudnica 3:2
13:30 TROJAN Lądek Zdrój - UNIA Bardo 3:0
13:30 POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - BURZA Dzikowiec 2:1
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:5
13:30 ORLĘTA Krosnowice - SUDETY Międzylesie 0:1
13:30 ATS Wojbórz - HUTNIK Szczytna 1:0
13:30 ODRODZENIE Szalejów Dolny - IGLICZNA Wilkanów 6:0
13:30 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 3:0 (wo, na boisku 2:0)

KOLEJKA 16 – 20 listopad 2011 r.
13:00 WIEŻA Rudnica - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 3:2
13:00 ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - IGLICZNA Wilkanów 5:0
13:00 ODRODZENIE Szalejów Dolny - HUTNIK Szczytna 1:6
13:00 SUDETY Międzylesie - ATS Wojbórz 1:1
13:00 ORLĘTA Krosnowice - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 4:2
13:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - BURZA Dzikowiec 1:2
13:00 POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - UNIA Bardo 1:0
13:00 TROJAN Lądek Zdrój - ZAMEK Trzebieszowice 7:0

KOLEJKA 17 – 27 listopad 2011 r.
13:00 TROJAN Lądek Zdrój - WIEŻA Rudnica 12:2
13:00 ZAMEK Trzebieszowice - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 0:2
13:00 UNIA Bardo - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 1:0
13:00 BURZA Dzikowiec - ORLĘTA Krosnowice 0:5
13:00 POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ATS Wojbórz 4:0
13:00 SUDETY Międzylesie - ODRODZENIE Szalejów Dolny 2:2
13:00 HUTNIK Szczytna - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 1:3
13:00 IGLICZNA Wilkanów - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 0:4



RUNDA WIOSENNA

KOLEJKA 18 - 25 marzec 2012 godz. 15:00
WIEŻA Rudnica - IGLICZNA Wilkanów 1:3
WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - HUTNIK Szczytna 0:2
11:00 SUDETY Międzylesie - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 3:1
ODRODZENIE Szalejów Dolny - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:3
ATS Wojbórz - BURZA Dzikowiec 0:2
ORLĘTA Krosnowice - UNIA Bardo 2:2
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - ZAMEK Trzebieszowice 2:0
POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - TROJAN Lądek Zdrój 1:3

KOLEJKA 19 - 1 kwiecień 2012 r. godz. 16:00
POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - WIEŻA Rudnica 3:2
TROJAN Lądek Zdrój - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 7:0
ZAMEK Trzebieszowice - ORLĘTA Krosnowice 1:1
UNIA Bardo - ATS Wojbórz 3:0 (vo, na boisku 1:1)
BURZA Dzikowiec - ODRODZENIE Szalejów Dolny 1:2
POLONIA Bystrzyca Kłodzka - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 0:3
11:00 SUDETY Międzylesie - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 2:3
HUTNIK Szczytna - IGLICZNA Wilkanów 4:1

KOLEJKA 20 - 7 kwiecień 2012 r. (Wielka Sobota) godz. 16:00
11:00 WIEŻA Rudnica - HUTNIK Szczytna 5:1
SUDETY Międzylesie - IGLICZNA Wilkanów 3:0
WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 4:6
ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - BURZA Dzikowiec 0:2
ODRODZENIE Szalejów Dolny - UNIA Bardo 4:3
ATS Wojbórz - ZAMEK Trzebieszowice 5:0
ORLĘTA Krosnowice - TROJAN Lądek Zdrój 2:4
ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 2:3

KOLEJKA 21 - 15 kwiecień 2012 r. godz. 16:00
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - WIEŻA Rudnica 2:3
POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - ORLĘTA Krosnowice 1:3
TROJAN Lądek Zdrój - ATS Wojbórz 6:0
ZAMEK Trzebieszowice - ODRODZENIE Szalejów Dolny 1:1
UNIA Bardo - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 4:3
BURZA Dzikowiec - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 1:0
POLONIA Bystrzyca Kłodzka - IGLICZNA Wilkanów 3:0
11:00 SUDETY Międzylesie - HUTNIK Szczytna 0:3

KOLEJKA 22 - 22 kwiecień 2012 r. godz. 16:00
WIEŻA Rudnica - SUDETY Międzylesie 2:0
HUTNIK Szczytna - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 2:5
IGLICZNA Wilkanów - BURZA Dzikowiec 0:3 (wo, na boisku 1:0)
WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - UNIA Bardo 1:3
ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - ZAMEK Trzebieszowice 4:0
ODRODZENIE Szalejów Dolny - TROJAN Lądek Zdrój 0:0
ATS Wojbórz - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 1:2
ORLĘTA Krosnowice - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 0:1

KOLEJKA 23 - 29 kwiecień 2012 r. godz. 16:00
ORLĘTA Krosnowice - WIEŻA Rudnica 0:1
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - ATS Wojbórz 2:2
POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - ODRODZENIE Szalejów Dolny 0:0
TROJAN Lądek Zdrój - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 0:3
ZAMEK Trzebieszowice - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 2:4
UNIA Bardo - IGLICZNA Wilkanów 4:4
BURZA Dzikowiec - HUTNIK Szczytna 1:0
POLONIA Bystrzyca Kł - SUDETY Międzylesie 1:0

KOLEJKA 24 - 3 maj 2012 r. (czwartek) godz. 17:00
WIEŻA Rudnica - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:2
11:00 SUDETY Międzylesie - BURZA Dzikowiec 6:1
HUTNIK Szczytna - UNIA Bardo 0:4
IGLICZNA Wilkanów - ZAMEK Trzebieszowice 4:1
WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - TROJAN Lądek Zdrój 2:1
ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 1:0
ODRODZENIE Szalejów Dolny - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 1:1
ATS Wojbórz - ORLĘTA Krosnowice 2:2

KOLEJKA 25 - 6 maj 2012 r. godz. 17:00
ATS Wojbórz - WIEŻA Rudnica 2:2
ORLĘTA Krosnowice - ODRODZENIE Szalejów Dolny 1:2
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 1:2
POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 0:2
TROJAN Lądek Zdrój - IGLICZNA Wilkanów 5:1
ZAMEK Trzebieszowice - HUTNIK Szczytna 0:5
UNIA Bardo - SUDETY Międzylesie 2:0
BURZA Dzikowiec - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:4

KOLEJKA 26 - 13 maj 2012 r. godz. 17:00
WIEŻA Rudnica - BURZA Dzikowiec 0:2
POLONIA Bystrzyca Kłodzka - UNIA Bardo 7:4
11:00 SUDETY Międzylesie - ZAMEK Trzebieszowice 12:1
HUTNIK Szczytna - TROJAN Lądek Zdrój 2:4
IGLICZNA Wilkanów - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 3:1
WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 3:1
ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - ORLĘTA Krosnowice 6:2
ODRODZENIE Szalejów Dolny - ATS Wojbórz 2:1

KOLEJKA 27 - 20 maj 2012 r. godz. 17:00
ODRODZENIE Szalejów Dolny - WIEŻA Rudnica 4:1
ATS Wojbórz - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 1:2
ORLĘTA Krosnowice - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 1:2
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - IGLICZNA Wilkanów 4:1
POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - HUTNIK Szczytna 3:0
TROJAN Lądek Zdrój - SUDETY Międzylesie 2:2
ZAMEK Trzebieszowice - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:9
UNIA Bardo - BURZA Dzikowiec 4:1

KOLEJKA 28 - 27 maj 2012 r. godz. 17:00
WIEŻA Rudnica - UNIA Bardo 2:3
BURZA Dzikowiec - ZAMEK Trzebieszowice 9:2
POLONIA Bystrzyca Kłodzka - TROJAN Lądek Zdrój 3:1
11:00 SUDETY Międzylesie - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 2:5
HUTNIK Szczytna - ŁOMNICZANKA Stara Łomnica 2:2
IGLICZNA Wilkanów - ORLĘTA Krosnowice
WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - ATS Wojbórz 0:3
ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - ODRODZENIE Szalejów Dolna 5:1

KOLEJKA 29 - 3 czerwiec 2012 r. godz. 17:00
ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki - WIEŻA Rudnica 4:0
ODRODZENIE Szalejów Dolny - WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój 1:2
ATS Wojbórz - IGLICZNA Wilkanów 3:3
ORLĘTA Krosnowice - HUTNIK Szczytna 5:2
11:00 ŁOMNICZANKA Stara Łomnica - SUDETY Międzylesie 1:2
POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój - POLONIA Bystrzyca Kłodzka 1:1
TROJAN Lądek Zdrój - BURZA Dzikowiec 3:2
ZAMEK Trzebieszowice - UNIA Bardo 3:11

KOLEJKA 30 - 7 czerwiec 2012 r. (Boże Ciało) godz. 17:00
WIEŻA Rudnica - ZAMEK Trzebieszowice 7:1
UNIA Bardo - TROJAN Lądek Zdrój 2:4
BURZA Dzikowiec - POGOŃ ZEM Duszniki Zdrój 1:1
POLONIA Bystrzyca Kłodzka - Łomniczanka Stara Łomnica 1:1
SUDETY Międzylesie - ORLĘTA Krosnowice 3:3
HUTNIK Szczytna - ATS Wojbórz 3:3
IGLICZNA Wilkanów - ODRODZENIE Szalejów Dolny 2:3
WŁÓKNIARZ Kudowa Zdrój - ZAMEK Kamieniec Ząbkowicki 0:1





JUNIORZY



Sezon 2011-2012, Terenowa Klasa Juniorów Starszych, Podokręg Kłodzko, grupa II



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK:

5 - Dariusz Grycaj
4 - Paweł Radożycki
3 - Maciej Jamuła
3 - Maciej Kuśmiński
3 - Mateusz Tomaszewski
2 - Szymon Pichura
2 - Maciej Wójciak
1 - Patryk Misiarz
1 - Jakub Wójciak



RUNDA JESIENNA

KOLEJKA 1 03.09.2011 GODZ. 13:00
Przedborowianka Przedborowa - Piasek Potworów 11:1
Tarnavia Tarnów - Unia Bardo 5:0
Unia Złoty Stok - Polonia Ząbkowice Śląskie 3:0 (wo)
Piast II Nowa Ruda - Wieża Rudnica 13:0
Burza Dzikowiec - pauza


KOLEJKA 2 10.09.2011 GODZ.13.00
PIASEK Potworów - BURZA Dzikowiec 1:0
POLONIA Ząbkowice Śląskie - Piast II Nowa Ruda 2:6
15:00 UNIA Bardo - UNIA Złoty Stok 1:2
PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - TARNOVIA Tarnów 3:0
WIEŻA Rudnica - pauza


KOLEJKA 3 16.09.2011 (PIĄTEK) GODZ.16.00
TARNOVIA Tarnów - PIASEK Potworów 4:0
UNIA Złoty Stok - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 2:3
Piast II Nowa Ruda - UNIA Bardo 6:1
BURZA Dzikowiec - WIEŻA Rudnica 1:0
POLONIA Ząbkowice Śląskie - pauza


KOLEJKA 4 24.09.2011 GODZ.13.00
PIASEK Potworów - WIEŻA Rudnica 1:4
POLONIA Ząbkowice Śląskie - BURZA Dzikowiec 0:3 (wo)
PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - Piast II Nowa Ruda 1:3
TARNOVIA Tarnów - UNIA Złoty Stok 1:0
UNIA Bardo - pauza


KOLEJKA 5 01.10.2011 GODZ.13.00
UNIA Złoty Stok - PIASEK Potworów 13:2
Piast II Nowa Ruda - TARNOVIA Tarnów 3:0 (wo)
BURZA Dzikowiec - UNIA Bardo 1:3
WIEŻA Rudnica - POLONIA Ząbkowice Śląskie 3:0 (wo, na boisku 3:7)
PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - pauza


KOLEJKA 6 08.10.2011 GODZ. 13.00
PIASEK Potworów - POLONIA Ząbkowice Śląskie 0:7
15:00 UNIA Bardo - WIEŻA Rudnica 9:0
PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - BURZA Dzikowiec 4:1
UNIA Złoty Stok - Piast II Nowa Ruda 1:4
TARNOVIA Tarnów - pauza


KOLEJKA 7 15.10.2011 GODZ.13.00
Piast II Nowa Ruda - PIASEK Potworów 4:0
BURZA Dzikowiec - TARNOVIA Tarnów 4:2
WIEŻA Rudnica - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 0:8
POLONIA Ząbkowice Śląskie - UNIA Bardo 0:4
UNIA Złoty Stok - pauza


KOLEJKA 8 22.10.2011 GODZ. 13.00
PIASEK Potworów - UNIA Bardo 1:2
PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - POLONIA Ząbkowice Śląskie 7:2
TARNOVIA Tarnów - WIEŻA Rudnica 3:2
UNIA Złoty Stok - BURZA Dzikowiec 1:4
Piast II Nowa Ruda - pauza


KOLEJKA 9 29.10.2011 GODZ.13.00
BURZA Dzikowiec - Piast II Nowa Ruda 1:8
WIEŻA Rudnica - UNIA Złoty Stok 4:1
POLONIA Ząbkowice Śląskie - TARNOVIA Tarnów 1:16
15:00 UNIA Bardo - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 2:1
PIASEK Potworów - pauza



RUNDA WIOSENNA

KOLEJKA 10 - 31.03.2012 GODZ. 13:00
Unia Bardo - Tarnavia Tarnów 6:1
Polonia Ząbkowice Śląskie - Unia Złoty Stok 5:2
15:00 Wieża Rudnica - Piast II Nowa Ruda 1:2
Piasek Potworów - Przedborowianka Przedborowa 3:0 (wo)
Burza Dzikowiec - pauza


KOLEJKA 11 - 14.04.2012 GODZ. 13.00
BURZA Dzikowiec - PIASEK Potworów 1:1
Piast II Nowa Ruda - POLONIA Ząbkowice Śląskie 10:0
UNIA Złoty Stok - UNIA Bardo 0:3
TARNOVIA Tarnów - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 3:0 (wo)
WIEŻA Rudnica - pauza


KOLEJKA 12 - 21.04.2012 GODZ. 13.00
PIASEK Potworów - TARNOVIA Tarnów 1:11
UNIA Bardo - Piast II Nowa Ruda 3:1
WIEŻA Rudnica - BURZA Dzikowiec 3:1
PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - UNIA Złoty Stok 0:3 (wo)
POLONIA Ząbkowice Śląskie - pauza


KOLEJKA 13 - 28.04.2012 GODZ. 13.00
WIEŻA Rudnica - PIASEK Potworów 2:2
BURZA Dzikowiec - POLONIA Ząbkowice Śląskie 3:4
UNIA Złoty Stok - TARNOVIA Tarnów 1:1
Piast II Nowa Ruda - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 3:0 (wo)
UNIA Bardo - pauza


KOLEJKA 14 - 05.05.2012 GODZ. 13.00
PIASEK Potworów - UNIA Złoty Stok 2:2
TARNOVIA Tarnów - Piast II Nowa Ruda 1:3
UNIA Bardo - BURZA Dzikowiec 4:0
11:00 POLONIA Ząbkowice Śląskie - WIEŻA Rudnica 0:3 (wo)


KOLEJKA 15 - 12.05.2012 GODZ. 13.00
11:00 POLONIA Ząbkowice Śląskie - PIASEK Potworów 4:2
WIEŻA Rudnica - UNIA Bardo 1:7
BURZA Dzikowiec - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 3:0 (wo)
Piast II Nowa Ruda - UNIA Złoty Stok 8:1
TARNOVIA Tarnów - pauza


KOLEJKA 16 - 16.05.2012 GODZ. 17.00 ŚRODA
PIASEK Potworów - Piast II Nowa Ruda 0:10
TARNOVIA Tarnów - BURZA Dzikowiec 5:0
UNIA Bardo - POLONIA Ząbkowice Śląskie 8:0
PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - WIEŻA Rudnica 0:3 (wo)
UNIA Złoty Stok - pauza


KOLEJKA 17 - 19.05.2012 GODZ. 13.00
UNIA Bardo - PIASEK Potworów 0:3 (wo, na boisku 16:0)
11:00 WIEŻA Rudnica - TARNOVIA Tarnów 2:4
BURZA Dzikowiec - UNIA Złoty Stok 1:2
POLONIA Ząbkowice Śl. - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 3:0 (wo)
Piast II Nowa Ruda - pauza


KOLEJKA 18 - 26.05.2012 GODZ. 15.00
Piast II Nowa Ruda - BURZA Dzikowiec
UNIA Złoty Stok - WIEŻA Rudnica 4:1
TARNOVIA Tarnów - POLONIA Ząbkowice Śląskie 15:0
PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - UNIA Bardo 0:3 (wo)
PIASEK Potworów - pauza



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
24 września 2017 godz. 16
SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 5 odwiedzający (14 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=