Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2012-2013


SENIORZY



Sezon 2012-2013, A klasa, Okręg Wałbrzych, grupa II



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK:

20 - Marcin Stachura
14 - Remigiusz Markiel
7 - Paweł Radożycki
3 - Dariusz Grycaj
3 - Jakub Wójciak
2 - Dariusz Drzewosz
2 - Tomasz Sztaba
2 - Piotr Wojtiuk
1 - Damian Czekaj
1 - Przemysław Czekaj
1 - Mateusz Grycaj
1 - Aleksander Mróz
1 - Seweryn Tubacki
1 - samobójcza (Ślęża Ciepłowody)
1 - samobójcza (Błękitni Owiesno)



RUNDA JESIENNA

Kolejka 1: 15-08-2012 - ŚRODA
17:00 ZGODA GRODZISZCZE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:1
17:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - KOLIBER UCIECHÓW 1:2
17:00 BOXMET PISKORZÓW - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2:1
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - WIEŻA RUDNICA 1:2
17:00 BŁĘKITNI OWIESNO - ORZEŁ MĄKOLNO 3:0 (wo)
17:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - DELTA SŁUPICE 3:1
17:00 SKAŁKI STOLEC - CZARNI SIENIAWKA 6:0
17:00 SPARTA ZIĘBICE - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 2:1

Kolejka 2: 19-08-2012
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 0:0
17:00 CZARNI SIENIAWKA - SPARTA ZIĘBICE 0:4
17:00 DELTA SŁUPICE - SKAŁKI STOLEC 0:2
17:00 ORZEŁ MĄKOLNO - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 1:5
17:00 WIEŻA RUDNICA - BŁĘKITNI OWIESNO 2:1
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - NIEMCZANKA NIEMCZA 4:3
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - BOXMET PISKORZÓW 6:1
17:00 ZGODA GRODZISZCZE - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 6:0

Kolejka 3: 26-08-2012
17:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:3
17:00 BOXMET PISKORZÓW - ZGODA GRODZISZCZE 0:0
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - KOLIBER UCIECHÓW 1:1
17:00 BŁĘKITNI OWIESNO - LECHIA II DZIERŻONIÓW 3:7
17:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - WIEŻA RUDNICA 2:2
17:00 SKAŁKI STOLEC - ORZEŁ MĄKOLNO 7:0
17:00 SPARTA ZIĘBICE - DELTA SŁUPICE 9:0
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - CZARNI SIENIAWKA 1:1

Kolejka 4: 02-09-2012
16:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - CZARNI SIENIAWKA 2:0
16:00 DELTA SŁUPICE - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 1:5
16:00 ORZEŁ MĄKOLNO - SPARTA ZIĘBICE 3:2
16:00 WIEŻA RUDNICA - SKAŁKI STOLEC 0:6
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 9:2
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - BŁĘKITNI OWIESNO 1:3
16:00 ZGODA GRODZISZCZE - NIEMCZANKA NIEMCZA 0:2
16:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - BOXMET PISKORZÓW 2:1

Kolejka 5: 09-09-2012
16:00 BOXMET PISKORZÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:1
16:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 5:2
16:00 BŁĘKITNI OWIESNO - ZGODA GRODZISZCZE 0:3
16:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - KOLIBER UCIECHÓW 3:1
16:00 SKAŁKI STOLEC - LECHIA II DZIERŻONIÓW 5:0
16:00 SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA 7:0
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - ORZEŁ MĄKOLNO 4:1
16:00 CZARNI SIENIAWKA - DELTA SŁUPICE 1:1

Kolejka 6: 16-09-2012
16:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - DELTA SŁUPICE 2:3
16:00 ORZEŁ MĄKOLNO - CZARNI SIENIAWKA 2:1
16:00 WIEŻA RUDNICA - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 1:3
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - SPARTA ZIĘBICE 2:5
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - SKAŁKI STOLEC 2:3
16:00 ZGODA GRODZISZCZE - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 3:1
16:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - BŁĘKITNI OWIESNO 2:3
16:00 BOXMET PISKORZÓW - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:4

Kolejka 7: 23-09-2012
16:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 7:0
16:00 BŁĘKITNI OWIESNO - BOXMET PISKORZÓW 0:1
16:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 3:2
16:00 SKAŁKI STOLEC - ZGODA GRODZISZCZE 2:1
16:00 SPARTA ZIĘBICE - KOLIBER UCIECHÓW 2:4
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - LECHIA II DZIERŻONIÓW 3:0 (wo)
16:00 CZARNI SIENIAWKA - WIEŻA RUDNICA 3:0
16:00 DELTA SŁUPICE - ORZEŁ MĄKOLNO 8:3

Kolejka 8: 30-09-2012
16:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ORZEŁ MĄKOLNO 1:1
16:00 WIEŻA RUDNICA - DELTA SŁUPICE 2:5
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - CZARNI SIENIAWKA 6:0
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 0:3
16:00 ZGODA GRODZISZCZE - SPARTA ZIĘBICE 2:6
16:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - SKAŁKI STOLEC 0:8
16:00 BOXMET PISKORZÓW - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 1:1
16:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - BŁĘKITNI OWIESNO 6:0

Kolejka 9: 07-10-2012
15:00 BŁĘKITNI OWIESNO - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 0:0
15:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:1
15:00 SKAŁKI STOLEC - BOXMET PISKORZÓW 5:0
15:00 SPARTA ZIĘBICE - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 4:0
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - ZGODA GRODZISZCZE 3:3
15:00 CZARNI SIENIAWKA - KOLIBER UCIECHÓW 1:1
12:00 DELTA SŁUPICE - LECHIA II DZIERŻONIÓW 2:4
15:00 ORZEŁ MĄKOLNO - WIEŻA RUDNICA 3:0

Kolejka 10: 14-10-2012
15:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - WIEŻA RUDNICA 5:2
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - ORZEŁ MĄKOLNO 9:1
15:00 KOLIBER UCIECHÓW - DELTA SŁUPICE 2:0
15:00 ZGODA GRODZISZCZE - CZARNI SIENIAWKA 1:2
15:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 2:7
15:00 BOXMET PISKORZÓW - SPARTA ZIĘBICE 0:5
15:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - SKAŁKI STOLEC 0:3
15:00 BŁĘKITNI OWIESNO - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 3:2

Kolejka 11: 21-10-2012
15:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:0
15:00 SKAŁKI STOLEC - BŁĘKITNI OWIESNO 2:0
15:00 SPARTA ZIĘBICE - NIEMCZANKA NIEMCZA 3:0
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - BOXMET PISKORZÓW 5:1
15:00 CZARNI SIENIAWKA - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 3:1
15:00 DELTA SŁUPICE - ZGODA GRODZISZCZE 2:2
15:00 ORZEŁ MĄKOLNO - KOLIBER UCIECHÓW 3:2
15:00 WIEŻA RUDNICA - LECHIA II DZIERŻONIÓW 1:6

Kolejka 12: 28-10-2012 (kolejka przeniesiona na 25 XI)
13:30 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - LECHIA II DZIERŻONIÓW 1:1
13:30 KOLIBER UCIECHÓW - WIEŻA RUDNICA 0:3
13:30 ZGODA GRODZISZCZE - ORZEŁ MĄKOLNO 1:3
13:30 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - DELTA SŁUPICE 2:5
13:30 BOXMET PISKORZÓW - CZARNI SIENIAWKA 1:0
13:30 NIEMCZANKA NIEMCZA - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 3:2
13:30 BŁĘKITNI OWIESNO - SPARTA ZIĘBICE 2:7
13:30 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - SKAŁKI STOLEC 2:1

Kolejka 13: 04-11-2012
14:00 SKAŁKI STOLEC - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 1:1
14:00 SPARTA ZIĘBICE - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 5:0
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - BŁĘKITNI OWIESNO 4:1
14:00 CZARNI SIENIAWKA - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:3
14:00 DELTA SŁUPICE - BOXMET PISKORZÓW 2:3
14:00 ORZEŁ MĄKOLNO - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 3:2
14:00 WIEŻA RUDNICA - ZGODA GRODZISZCZE 2:1
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - KOLIBER UCIECHÓW 3:1

Kolejka 14: 11-11-2012
14:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - KOLIBER UCIECHÓW 1:1
14:00 ZGODA GRODZISZCZE - LECHIA II DZIERŻONIÓW 3:5
14:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - WIEŻA RUDNICA 0:1
14:00 BOXMET PISKORZÓW - ORZEŁ MĄKOLNO 4:1
14:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - DELTA SŁUPICE 4:2
14:00 BŁĘKITNI OWIESNO - CZARNI SIENIAWKA 0:3
14:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 1:3
14:00 SKAŁKI STOLEC - SPARTA ZIĘBICE 1:0

Kolejka 15: 18-11-2012
13:30 SPARTA ZIĘBICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:1
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - SKAŁKI STOLEC 0:0
13:30 CZARNI SIENIAWKA - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 1:2
13:30 DELTA SŁUPICE - BŁĘKITNI OWIESNO 2:1
13:30 ORZEŁ MĄKOLNO - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:2
13:30 WIEŻA RUDNICA - BOXMET PISKORZÓW 4:2
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 10:2
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - ZGODA GRODZISZCZE 5:3



RUNDA WIOSENNA

Kolejka 16: 24.03.2013 (przełożona na 30.05.2013 - Boże Ciało)
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ZGODA GRODZISZCZE 5:2
17:00 KOLIBER UCIECHÓW - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 1:0
17:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - BOXMET PISKORZÓW (mecz odwołany)
17:00 WIEŻA RUDNICA - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:3
17:00 ORZEŁ MĄKOLNO - BŁĘKITNI OWIESNO 6:3
17:00 DELTA SŁUPICE - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 3:2
17:00 CZARNI SIENIAWKA - SKAŁKI STOLEC 1:5
17:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - SPARTA ZIĘBICE 3:2

Kolejka 17: 30.03.2013 (większość meczy przełożona na środę 22.05.2013)
17:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:4
17:00 SPARTA ZIĘBICE - CZARNI SIENIAWKA 3:0
14:00 SKAŁKI STOLEC - DELTA SŁUPICE 5:3
15:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - ORZEŁ MĄKOLNO 9:2
17:00 BŁĘKITNI OWIESNO - WIEŻA RUDNICA 3:3
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - LECHIA II DZIERŻONIÓW 0:2
17:00 BOXMET PISKORZÓW - KOLIBER UCIECHÓW 0:0
15:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - ZGODA GRODZISZCZE 2:1

Kolejka 18: 07.04.2013 (większość meczy przełożona na środę 05.06.2013)
18:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 4:1
18:00 ZGODA GRODZISZCZE - BOXMET PISKORZÓW 2:1
18:00 KOLIBER UCIECHÓW - NIEMCZANKA NIEMCZA 0:4
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - BŁĘKITNI OWIESNO 6:0
16:00 WIEŻA RUDNICA - ZIELONI ŁAGIEWNIKI (mecz w Łagiewnikach) 1:4
18:00 ORZEŁ MĄKOLNO - SKAŁKI STOLEC 0:3
18:00 DELTA SŁUPICE - SPARTA ZIĘBICE 4:6
18:00 CZARNI SIENIAWKA - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 5:1

Kolejka 19: 14.04.2013
12:00 CZARNI SIENIAWKA - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:0
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - DELTA SŁUPICE 2:3
16:00 SPARTA ZIĘBICE - ORZEŁ MĄKOLNO 5:0
16:00 SKAŁKI STOLEC - WIEŻA RUDNICA 5:2
16:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - LECHIA II DZIERŻONIÓW 1:1
16:00 BŁĘKITNI OWIESNO - KOLIBER UCIECHÓW 1:4
16:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - ZGODA GRODZISZCZE 2:2
16:00 BOXMET PISKORZÓW - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 2:0

Kolejka 20: 21.04.2013
16:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - BOXMET PISKORZÓW 4:2
16:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:1
16:00 ZGODA GRODZISZCZE - BŁĘKITNI OWIESNO 0:0
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 1:1
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - SKAŁKI STOLEC 3:4
16:00 WIEŻA RUDNICA - SPARTA ZIĘBICE (mecz w Ziębicach) 1:4
16:00 ORZEŁ MĄKOLNO - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 1:3
16:00 DELTA SŁUPICE - CZARNI SIENIAWKA 1:0

Kolejka 21: 28.04.2013
16:00 DELTA SŁUPICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 5:0
12:00 CZARNI SIENIAWKA - ORZEŁ MĄKOLNO 7:0
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - WIEŻA RUDNICA 3:4
16:00 SPARTA ZIĘBICE - LECHIA II DZIERŻONIÓW 4:2
16:00 SKAŁKI STOLEC - KOLIBER UCIECHÓW 7:1
16:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - ZGODA GRODZISZCZE 1:3
16:00 BŁĘKITNI OWIESNO - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 4:2
16:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - BOXMET PISKORZÓW 0:1

Kolejka 22: 01.05.2013 (ŚRODA)
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - NIEMCZANKA NIEMCZA 0:1
17:00 BOXMET PISKORZÓW - BŁĘKITNI OWIESNO 2:1
17:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 0:3 (wo, na boisku 3:1)
17:00 ZGODA GRODZISZCZE - SKAŁKI STOLEC 1:1
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - SPARTA ZIĘBICE 1:5
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 3:2
17:00 WIEŻA RUDNICA - CZARNI SIENIAWKA 1:1
17:00 ORZEŁ MĄKOLNO - DELTA SŁUPICE 4:3

Kolejka 23: 05.05.2013
17:00 ORZEŁ MĄKOLNO - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 5:3
17:00 DELTA SŁUPICE - WIEŻA RUDNICA 4:1
12:00 CZARNI SIENIAWKA - LECHIA II DZIERŻONIÓW 0:1
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - KOLIBER UCIECHÓW 3:4
17:00 SPARTA ZIĘBICE - ZGODA GRODZISZCZE 3:0
17:00 SKAŁKI STOLEC - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 6:0
17:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - BOXMET PISKORZÓW 2:1
17:00 BŁĘKITNI OWIESNO - NIEMCZANKA NIEMCZA 2:2

Kolejka 24: 12.05.2013
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - BŁĘKITNI OWIESNO 3:1
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 6:1
17:00 BOXMET PISKORZÓW - SKAŁKI STOLEC 1:6
17:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - SPARTA ZIĘBICE 0:8
17:00 ZGODA GRODZISZCZE - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 1:1
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - CZARNI SIENIAWKA 5:2
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - DELTA SŁUPICE 7:1
17:00 WIEŻA RUDNICA - ORZEŁ MĄKOLNO 2:2

Kolejka 25: 19.05.2013
17:00 WIEŻA RUDNICA - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:0
17:00 ORZEŁ MĄKOLNO - LECHIA II DZIERŻONIÓW 1:2
17:00 DELTA SŁUPICE - KOLIBER UCIECHÓW 3:3
12:00 CZARNI SIENIAWKA - ZGODA GRODZISZCZE 6:0
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 8:2
17:00 SPARTA ZIĘBICE - BOXMET PISKORZÓW 9:0
17:00 SKAŁKI STOLEC - NIEMCZANKA NIEMCZA 6:0
17:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - BŁĘKITNI OWIESNO 3:3

Kolejka 26: 26.05.2013
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 0:3
17:00 BŁĘKITNI OWIESNO - SKAŁKI STOLEC 0:4
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - SPARTA ZIĘBICE 0:3
17:00 BOXMET PISKORZÓW - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 7:1
17:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - CZARNI SIENIAWKA 2:4
17:00 ZGODA GRODZISZCZE - DELTA SŁUPICE 3:0
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - ORZEŁ MĄKOLNO 1:1
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - WIEŻA RUDNICA 5:5

Kolejka 27: 02.06.2013
11:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 12:4
17:00 WIEŻA RUDNICA - KOLIBER UCIECHÓW 7:5
17:00 ORZEŁ MĄKOLNO - ZGODA GRODZISZCZE 3:2
17:00 DELTA SŁUPICE - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 5:2
12:00 CZARNI SIENIAWKA - BOXMET PISKORZÓW 3:1
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - NIEMCZANKA NIEMCZA 2:4
17:00 SPARTA ZIĘBICE - BŁĘKITNI OWIESNO 7:1
17:00 SKAŁKI STOLEC - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 4:2

Kolejka 28: 09.06.2013
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - SKAŁKI STOLEC 2:5
17:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - SPARTA ZIĘBICE 0:4
17:00 BŁĘKITNI OWIESNO - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 1:2
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - CZARNI SIENIAWKA 3:0
17:00 BOXMET PISKORZÓW - DELTA SŁUPICE 2:4
17:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - ORZEŁ MĄKOLNO 3:5
17:00 ZGODA GRODZISZCZE - WIEŻA RUDNICA 3:1
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - LECHIA II DZIERŻONIÓW 0:1

Kolejka 29: 16.06.2013
17:00 KOLIBER UCIECHÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:1
17:00 LECHIA II DZIERŻONIÓW - ZGODA GRODZISZCZE 3:1
17:00 WIEŻA RUDNICA - BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ 6:6
17:00 ORZEŁ MĄKOLNO - BOXMET PISKORZÓW 1:2
17:00 DELTA SŁUPICE - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:5
17:00 CZARNI SIENIAWKA - BŁĘKITNI OWIESNO 3:0
17:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 4:2
17:00 SPARTA ZIĘBICE - SKAŁKI STOLEC 7:0

Kolejka 30: 23.06.2013
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - SPARTA ZIĘBICE 0:8
17:00 SKAŁKI STOLEC - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 6:2
17:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - CZARNI SIENIAWKA 2:3
17:00 BŁĘKITNI OWIESNO - DELTA SŁUPICE 2:3
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - ORZEŁ MĄKOLNO 6:2
17:00 BOXMET PISKORZÓW - WIEŻA RUDNICA 4:0
17:00 BŁĘKITNI NIEDŹWIEDŹ - LECHIA II DZIERŻONIÓW 5:2
17:00 ZGODA GRODZISZCZE - KOLIBER UCIECHÓW 1:0





JUNIORZY



Sezon 2012-2013, Terenowa Klasa Juniorów Starszych, Podokręg Kłodzko, grupa II



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK:

22 - Dariusz Grycaj
9 - Paweł Radożycki
4 - Michał Bartecki
3 - Mateusz Janas
3 - Szymon Pichura
1 - Maciej Kuśmiński
1 - Patryk Tomaszewski
1 - Seweryn Tubacki



RUNDA JESIENNA

KOLEJKA 1 - 08.09.2012 GODZ. 13:00
Ślęża Maxbud Ciepłowody - Inter Ożary 18:2
Burza Dzikowiec - Polonia Ząbkowice Śląskie 5:4
Tarnovia Tarnów - Unia Złoty Stok 0:3
Wieża Rudnica - Iskra Jaszkowa Dolna 4:5

KOLEJKA 2 - 15.09.2012 GODZ. 13:00
Unia Złoty Stok - Iskra Jaszkowa Dolna 2:4
Inter Ożary - Wieża Rudnica 2:4
Polonia Ząbkowice Śląskie - Ślęża Maxbud Ciepłowody 0:3 (wo)
Tarnovia Tarnów - Burza Dzikowiec 2:1

KOLEJKA 3 - 22.09.2012 GODZ. 13:00
Iskra Jaszkowa Dolna - Inter Ożary 17:0
Ślęża Maxbud Ciepłowody - Tarnovia Tarnów 4:1
Burza Dzikowiec - Unia Złoty Stok 9:2
Wieża Rudnica - Polonia Ząbkowice Śląskie 3:0 (wo)

KOLEJKA 4 - 29.09.2012 GODZ. 13:00
Unia Złoty Stok - Inter Ożary 6:0
Polonia Ząbkowice Śląskie - Iskra Jaszkowa Dolna 0:10
Tarnovia Tarnów - Wieża Rudnica 0:4 (wo, na boisku 3:4)
Burza Dzikowiec - Ślęża Maxbud Ciepłowody 0:4

KOLEJKA 5 - 06.10.2012 GODZ. 13:00
Ślęża Maxbud Ciepłowody - Unia Złoty Stok 5:2
Iskra Jaszkowa Dolna - Tarnovia Tarnów 12:0
Wieża Rudnica - Burza Dzikowiec 7:2
Inter Ożary - Polonia Ząbkowice Śląskie 6:6

KOLEJKA 6 – 13.10.2012 GODZ. 13:00
Burza Dzikowiec - Iskra Jaszkowa Dolna 2:7
Tarnovia Tarnów - Inter Ożary 4:1
Unia Złoty Stok - Polonia Ząbkowice Śląskie 9:1
Ślęża Maxbud Ciepłowody - Wieża Rudnica 5:5

KOLEJKA 7 - 20.10.2012 GODZ. 13:00
Iskra Jaszkowa Dolna - Ślęża Maxbud Ciepłowody 3:4
Polonia Ząbkowice Śląskie - Tarnovia Tarnów 0:1
Inter Ożary - Burza Dzikowiec 1:1
Wieża Rudnica - Unia Złoty Stok 3:3



RUNDA WIOSENNA

KOLEJKA 8 – 20.04.2013 godz. 13:00
Inter Ożary - Ślęża Ciepłowody 1:11
Polonia Ząbkowice Śląskie - Burza Dzikowiec 4:5
15:00 Unia Złoty Stok - Tarnovia Tarnów 0:1
Iskra Jaszkowa Dolna - Wieża Rudnica 5:0

KOLEJKA 9 – 27.04.2013 godz. 13:00
Iskra Jaszkowa Dolna - Unia Złoty Stok 15:0
Wieża Rudnica - Inter Ożary 3:0
Ślęża Ciepłowody - Polonia Ząbkowice Śląskie 7:1
Burza Dzikowiec - Tarnovia Tarnów 4:2

KOLEJKA 10 – 04.05.2013 godz. 13:00
Inter Ożary - Iskra Jaszkowa Dolna 0:13
Tarnovia Tarnów - Ślęża Ciepłowody 1:0
15:00 Unia Złoty Stok - Burza Dzikowiec 7:2
11:00 Polonia Ząbkowice Śląskie - Wieża Rudnica 1:4

KOLEJKA 11 – 11.05.2013 godz. 13:00
Inter Ożary - Unia Złoty Stok 0:3
Iskra Jaszkowa Dolna - Polonia Ząbkowice Śląskie 12:2
Wieża Rudnica - Tarnovia Tarnów 1:0 (mecz w Tarnowie)
Ślęża Ciepłowody - Burza Dzikowiec 9:0

KOLEJKA 12 – 18.05.2013 godz. 13:00
15:00 Unia Złoty Stok - Ślęża Ciepłowody 0:7
Tarnovia Tarnów - Iskra Jaszkowa Dolna 1:3
Burza Dzikowiec - Wieża Rudnica 1:1
Polonia Ząbkowice Śląskie - Inter Ożary 10:0

KOLEJKA 13 – 25.05.2013 godz. 13:00
Iskra Jaszkowa Dolna - Burza Dzikowiec 9:3
Inter Ożary - Tarnovia Tarnów 1:1
Polonia Ząbkowice Śląskie - Unia Złoty Stok 5:1 (mecz w piątek)
Wieża Rudnica - Ślęża Ciepłowody 2:0

KOLEJKA 14 – 01.06.2013 godz. 13:00
Ślęża Ciepłowody - Iskra Jaszkowa Dolna 2:1
Tarnovia Tarnów - Polonia Ząbkowice Śląskie 1:0
Burza Dzikowiec - Inter Ożary 14:0
15:00 Unia Złoty Stok - Wieża Rudnica 2:6



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
19.11.2017 godz. 13
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - WIEŻA RUDNICA
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 21 odwiedzający (55 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=