Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2015-2016


SENIORZY



Sezon 2015-2016, B klasa, Podokręg Kłodzko, grupa II



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK WIEŻY RUDNICY:

22 - Marcin Stachura
13 - Andrzej Lubieniecki
7 - Artur Kostan
4 - Przemysław Czekaj
4 - Michał Głowacki
4 - Dariusz Grycaj
4 - Mateusz Tomaszewski
2 - Mateusz Nowak
2 - Dawid Żytkowicz
1 - Norbert Bilski
1 - Dominik Drygas
1 - Dariusz Drzewosz
1 - Seweryn Tubacki



STRZELCY BRAMEK B KLASY GRUPY II:




RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 – 16.08.2015 - NIEDZIELA
13:00 Kłos Laski - Perła Płonica 5:5
13:00 Piasek Potworów - Czarni Braszowice 1:3
13:00 Victoria Dębowiec - Harnaś Starczówek 4:5
13:00 Ślęża Ciepłowody - Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:2
17:00 Spartakus Byczeń - Orzeł Mąkolno 6:1
13:00 Sparta II Ziębice - Błękitni Niedźwiedź 2:0
17:00 Przedborowianka Przedborowa - Wieża Rudnica 1:5
Znicz Lubnów - pauza

Kolejka 2 – 23.08.2015 - NIEDZIELA
13:00 Błękitni Niedźwiedź - Przedborowianka Przedborowa 6:1
13:00 Orzeł Mąkolno - Sparta II Ziębice 1:2
13:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Spartakus Byczeń 4:2
13:00 Harnaś Starczówek - Ślęża Ciepłowody 1:2
17:00 Czarni Braszowice - Victoria Dębowiec 3:0
17:00 Perła Płonica - Piasek Potworów 1:3
17:00 Znicz Lubnów - Kłos Laski 0:4
Wieża Rudnica - pauza

Kolejka 3 – 30.08.2015 - NIEDZIELA
13:00 Piasek Potworów - Znicz Lubnów 3:1
13:00 Victoria Dębowiec - Perła Płonica 4:1
13:00 Ślęża Ciepłowody - Czarni Braszowice 3:1
13:00 Spartakus Byczeń - Harnaś Starczówek 2:2
17:00 Sparta II Ziębice - Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:3
17:00 Przedborowianka Przedborowa - Orzeł Mąkolno 5:2
13:00 Wieża Rudnica - Błękitni Niedźwiedź 1:3
Kłos Laski - pauza

Kolejka 4 – 06.09.2015 - NIEDZIELA
12:00 Orzeł Mąkolno - Wieża Rudnica 0:3
12:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Przedborowianka Przedborowa 2:2
12:00 Harnaś Starczówek - Sparta II Ziębice 6:1
12:00 Czarni Braszowice - Spartakus Byczeń 1:6
16:00 Perła Płonica - Ślęża Ciepłowody 1:5
16:00 Znicz Lubnów - Victoria Dębowiec 1:6
16:00 Kłos Laski - Piasek Potworów 4:0
Błękitni Niedźwiedź - pauza

Kolejka 5 – 13.09.2015 - NIEDZIELA
12:00 Victoria Dębowiec - Kłos Laski 3:3
12:00 Ślęża Ciepłowody - Znicz Lubnów 4:1
12:00 Spartakus Byczeń - Perła Płonica 2:5
12:00 Sparta II Ziębice - Czarni Braszowice 0:2
16:00 Przedborowianka Przedborowa - Harnaś Starczówek 2:4
16:00 Wieża Rudnica - Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:2
16:00 Błękitni Niedźwiedź - Orzeł Mąkolno 9:2
Piasek Potworów - pauza

Kolejka 6 – 20.09.2015 - NIEDZIELA
12:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Błękitni Niedźwiedź 2:1
12:00 Harnaś Starczówek - Wieża Rudnica 4:0
12:00 Czarni Braszowice - Przedborowianka Przedborowa 4:0
12:00 Perła Płonica - Sparta II Ziębice 1:4
16:00 Znicz Lubnów - Spartakus Byczeń 1:2
16:00 Kłos Laski - Ślęża Ciepłowody 2:0
16:00 Piasek Potworów - Victoria Dębowiec 3:1
Orzeł Mąkolno - pauza

Kolejka 7 – 27.09.2015 - NIEDZIELA
12:00 Ślęża Ciepłowody - Piasek Potworów 3:0
12:00 Spartakus Byczeń - Kłos Laski 2:1
12:00 Sparta II Ziębice - Znicz Lubnów 3:0
12:00 Przedborowianka Przedborowa - Perła Płonica 2:7
16:00 Wieża Rudnica - Czarni Braszowice 0:0
16:00 Błękitni Niedźwiedź - Harnaś Starczówek 2:3
16:00 Orzeł Mąkolno - Zamek II Kamieniec Ząbk. 2:3
Victoria Dębowiec - pauza

Kolejka 8 – 04.10.2015 - NIEDZIELA
11:00 Harnaś Starczówek - Orzeł Mąkolno 2:3
11:00 Czarni Braszowice - Błękitni Niedźwiedź 2:3
11:00 Perła Płonica - Wieża Rudnica 3:4
15:00 Znicz Lubnów - Przedborowianka Przedborowa 6:0
15:00 Kłos Laski - Sparta II Ziębice 1:0
15:00 Piasek Potworów - Spartakus Byczeń 3:6
15:00 Victoria Dębowiec - Ślęża Ciepłowody 2:1
Zamek II Kamieniec Ząbk. - pauza

Kolejka 9 – 11.10.2015 - NIEDZIELA
11:00 Spartakus Byczeń - Victoria Dębowiec 1:2
11:00 Sparta II Ziębice - Piasek Potworów 3:3
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Kłos Laski 0:5
15:00 Wieża Rudnica - Znicz Lubnów 6:0
15:00 Błękitni Niedźwiedź - Perła Płonica 1:0
15:00 Orzeł Mąkolno - Czarni Braszowice 2:2
15:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Harnaś Starczówek 1:0
Ślęża Ciepłowody - pauza

Kolejka 10 – 18.10.2015 - NIEDZIELA
11:00 Czarni Braszowice - Zamek II Kamieniec Ząbk. 2:3
11:00 Perła Płonica - Orzeł Mąkolno 7:2
15:00 Znicz Lubnów - Błękitni Niedźwiedź 2:3
11:00 Kłos Laski - Wieża Rudnica 1:1
15:00 Piasek Potworów - Przedborowianka Przedborowa 7:1
15:00 Victoria Dębowiec - Sparta II Ziębice 7:2
15:00 Ślęża Ciepłowody - Spartakus Byczeń 1:1
Harnaś Starczówek - pauza

Kolejka 11 – 25.10.2015 - NIEDZIELA
11:00 Sparta II Ziębice - Ślęża Ciepłowody 1:2
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Victoria Dębowiec 2:9
14:00 Wieża Rudnica - Piasek Potworów 4:2
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Kłos Laski 5:0
14:00 Orzeł Mąkolno - Znicz Lubnów 3:6
14:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Perła Płonica 8:2
14:00 Harnaś Starczówek - Czarni Braszowice 5:3
Spartakus Byczeń - pauza

Kolejka 12 – 08.11.2015 - NIEDZIELA
11:00 Perła Płonica - Harnaś Starczówek 1:3
14:00 Znicz Lubnów - Zamek Kamieniec 4:2
11:00 Kłos Laski - Orzeł Mąkolno 1:2
11:00 Piasek Potworów - Błękitni Niedźwiedź 1:2
14:00 Victoria Dębowiec - Wieża Rudnica 2:2
14:00 Ślęża Ciepłowody - Przedborowianka Przedborowa 3:0
14:00 Spartakus Byczeń - Sparta II Ziębice 4:2
Czarni Braszowice - pauza

Kolejka 13 – 11.11.2015 - ŚRODA
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Spartakus Byczeń 1:3
14:00 Wieża Rudnica - Ślęża Ciepłowody 1:1
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Victoria Dębowiec 0:1
11:00 Orzeł Mąkolno - Piasek Potworów 2:2
14:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Kłos Laski 5:1
14:00 Harnaś Starczówek - Znicz Lubnów 1:0
14:00 Czarni Braszowice - Perła Płonica 6:1
Sparta II Ziębice - pauza

Kolejka 14 – 15.11.2015 - NIEDZIELA
14:00 Znicz Lubnów - Czarni Braszowice 4:1
11:00 Kłos Laski - Harnaś Starczówek 1:4
11:00 Piasek Potworów - Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:1
11:00 Victoria Dębowiec - Orzeł Mąkolno 6:6
14:00 Ślęża Ciepłowody - Błękitni Niedźwiedź 1:5
14:00 Spartakus Byczeń - Wieża Rudnica 4:5
14:00 Sparta II Ziębice - Przedborowianka Przedborowa 6:0
Perła Płonica - pauza

Kolejka 15 – 22.11.2015 - NIEDZIELA
11:00 Wieża Rudnica - Sparta II Ziębice 4:1
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Spartakus Byczeń 7:1
11:00 Orzeł Mąkolno - Ślęża Ciepłowody 0:8
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Victoria Dębowiec 4:2
14:00 Harnaś Starczówek - Piasek Potworów 2:0
14:00 Czarni Braszowice - Kłos Laski 4:3
14:00 Perła Płonica - Znicz Lubnów 2:2
Przedborowianka Przedborowa - pauza



RUNDA WIOSENNA

Kolejka 16 – 13.03.2016 - NIEDZIELA
11:00 Perła Płonica - Kłos Laski 3:0 (wo)
11:00 Czarni Braszowice - Piasek Potworów 6:3
11:00 Harnaś Starczówek - Victoria Dębowiec 3:4
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Ślęża Ciepłowody 4:0
15:00 Orzeł Mąkolno - Spartakus Byczeń 8:1 (mecz 6 kwietnia)
15:00 Błękitni Niedźwiedź - Sparta II Ziębice 4:3
15:00 Wieża Rudnica - Przedborowianka Przedborowa 6:1 (mecz 26 marca)
Znicz Lubnów - pauza

Kolejka 17 – 20.03.2016 - NIEDZIELA
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Błękitni Niedźwiedź 3:3
11:00 Sparta II Ziębice - Orzeł Mąkolno 2:2
11:00 Spartakus Byczeń - Zamek II Kamieniec Ząbk. 4:4
15:00 Ślęża Ciepłowody - Harnaś Starczówek 2:3
15:00 Victoria Dębowiec - Czarni Braszowice 4:2
15:00 Piasek Potworów - Perła Płonica 2:2
15:00 Kłos Laski - Znicz Lubnów 0:3 (wo)
Wieża Rudnica - pauza

Kolejka 18 – 03.04.2016 - NIEDZIELA
12:00 Znicz Lubnów - Piasek Potworów 5:0
12:00 Perła Płonica - Victoria Dębowiec 5:1
12:00 Czarni Braszowice - Ślęża Ciepłowody 0:3
16:00 Harnaś Starczówek - Spartakus Byczeń 4:3
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Sparta II Ziębice 4:2
16:00 Orzeł Mąkolno - Przedborowianka Przedborowa 5:2
16:00 Błękitni Niedźwiedź - Wieża Rudnica 3:2
Kłos Laski - pauza

Kolejka 19 – 10.04.2016 - NIEDZIELA
16:00 Wieża Rudnica - Orzeł Mąkolno 3:2
12:00 Przedborowianka Przedborowa - Zamek II Kamieniec Ząbk.2:4
12:00 Sparta II Ziębice - Harnaś Starczówek 0:1
12:00 Spartakus Byczeń - Czarni Braszowice 0:6
16:00 Ślęża Ciepłowody - Perła Płonica 3:4
16:00 Victoria Dębowiec - Znicz Lubnów 4:4
16:00 Piasek Potworów - Kłos Laski 3:0 (wo)
Błękitni Niedźwiedź - pauza

Kolejka 20 – 17.04.2016 - NIEDZIELA
12:00 Kłos Laski - Victoria Dębowiec 0:3 (wo)
12:00 Znicz Lubnów - Ślęża Ciepłowody 2:2
12:00 Perła Płonica - Spartakus Byczeń 3:0 (wo, goście nie przyjechali na mecz)
12:00 Czarni Braszowice - Sparta II Ziębice 4:1
16:00 Harnaś Starczówek - Przedborowianka Przedborowa 3:1
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Wieża Rudnica 3:1
16:00 Orzeł Mąkolno - Błękitni Niedźwiedź 3:4
Piasek Potworów - pauza

Kolejka 21 – 24.04.2016 - NIEDZIELA
12:00 Błękitni Niedźwiedź - Zamek II Kamieniec Ząbk. 3:2
16:00 Wieża Rudnica - Harnaś Starczówek 1:0
12:00 Przedborowianka Przedborowa - Czarni Braszowice 0:4
12:00 Sparta II Ziębice - Perła Płonica 4:1
16:00 Spartakus Byczeń - Znicz Lubnów 2:5
16:00 Ślęża Ciepłowody - Kłos Laski 3:0 (wo)
16:00 Victoria Dębowiec - Piasek Potworów 1:1
Orzeł Mąkolno - pauza

Kolejka 22 – 01.05.2016 - NIEDZIELA
13:00 Piasek Potworów - Ślęża Ciepłowody 1:4
13:00 Kłos Laski - Spartakus Byczeń 0:3 (wo)
13:00 Znicz Lubnów - Sparta II Ziębice 5:4
13:00 Perła Płonica - Przedborowianka Przedborowa 5:3
17:00 Czarni Braszowice - Wieża Rudnica 2:3
17:00 Harnaś Starczówek - Błękitni Niedźwiedź 1:3
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Orzeł Mąkolno 2:4
Victoria Dębowiec - pauza

Kolejka 23 – 03.05.2016 - WTOREK
13:00 Orzeł Mąkolno - Harnaś Starczówek 2:6
13:00 Błękitni Niedźwiedź - Czarni Braszowice 2:0
17:00 Wieża Rudnica - Perła Płonica 2:6
13:00 Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 1:2
13:00 Sparta II Ziębice - Kłos Laski 3:0 (wo)
17:00 Spartakus Byczeń - Piasek Potworów 9:3
17:00 Ślęża Ciepłowody - Victoria Dębowiec 5:3
Zamek II Kamieniec Ząbk. - pauza

Kolejka 24 – 08.05.2016 - NIEDZIELA
13:00 Victoria Dębowiec - Spartakus Byczeń 4:2
13:00 Piasek Potworów - Sparta II Ziębice 0:6
13:00 Kłos Laski - Przedborowianka Przedborowa 0:3 (wo)
13:00 Znicz Lubnów - Wieża Rudnica 3:1
17:00 Perła Płonica - Błękitni Niedźwiedź 2:2
17:00 Czarni Braszowice - Orzeł Mąkolno 7:4
17:00 Harnaś Starczówek - Zamek II Kamieniec Ząbk. 4:2
Ślęża Ciepłowody - pauza

Kolejka 25 – 15.05.2016 - NIEDZIELA
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Czarni Braszowice 0:3 (wo, na boisku 3:0)
13:00 Orzeł Mąkolno - Perła Płonica 5:2
13:00 Błękitni Niedźwiedź - Znicz Lubnów 2:1
17:00 Wieża Rudnica - Kłos Laski 3:0 (wo)
13:00 Przedborowianka Przedborowa - Piasek Potworów 3:0 (wo, na boisku 0:2)
13:00 Sparta II Ziębice - Victoria Dębowiec 4:3
17:00 Spartakus Byczeń - Ślęża Ciepłowody 1:5
Harnaś Starczówek - pauza

Kolejka 26 – 22.05.2016 - NIEDZIELA
13:00 Ślęża Ciepłowody - Sparta II Ziębice 4:3
13:00 Victoria Dębowiec - Przedborowianka Przedborowa 2:0
13:00 Piasek Potworów - Wieża Rudnica 0:6
13:00 Kłos Laski - Błękitni Niedźwiedź 0:3 (wo)
17:00 Znicz Lubnów - Orzeł Mąkolno 1:2
17:00 Perła Płonica - Zamek II Kamieniec Ząbk. 3:1
17:00 Czarni Braszowice - Harnaś Starczówek 1:2
Spartakus Byczeń - pauza

Kolejka 27 – 26.05.2016 - CZWARTEK
13:00 Harnaś Starczówek - Perła Płonica 5:2
11:00 Zamek Kamieniec - Znicz Lubnów 0:3
13:00 Orzeł Mąkolno - Kłos Laski 3:0 (wo)
13:00 Błękitni Niedźwiedź - Piasek Potworów 10:2
17:00 Wieża Rudnica - Victoria Dębowiec 2:0
17:00 Przedborowianka Przedborowa - Ślęża Ciepłowody 0:7
17:00 Sparta II Ziębice - Spartakus Byczeń 3:1
Czarni Braszowice - pauza

Kolejka 28 – 29.05.2016 - NIEDZIELA
13:00 Spartakus Byczeń - Przedborowianka Przedborowa 4:1
13:00 Ślęża Ciepłowody - Wieża Rudnica 4:0
13:00 Victoria Dębowiec - Błękitni Niedźwiedź 1:2
13:00 Piasek Potworów - Orzeł Mąkolno 1:11
17:00 Kłos Laski - Zamek II Kamieniec Ząbk. 0:3 (wo)
17:00 Znicz Lubnów - Harnaś Starczówek 1:4
17:00 Perła Płonica - Czarni Braszowice 2:2
Sparta II Ziębice - pauza

Kolejka 29 – 05.06.2016 - NIEDZIELA
17:00 Czarni Braszowice - Znicz Lubnów 4:5
17:00 Harnaś Starczówek - Kłos Laski 3:0 (wo)
17:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Piasek Potworów 7:0
17:00 Orzeł Mąkolno - Victoria Dębowiec 3:4
17:00 Błękitni Niedźwiedź - Ślęża Ciepłowody 1:7
17:00 Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń 3:0 (wo, goście nie przyjechali na mecz)
17:00 Przedborowianka Przedborowa - Sparta II Ziębice 1:6
Perła Płonica - pauza

Kolejka 30 – 12.06.2016 - NIEDZIELA
14:00 Sparta II Ziębice - Wieża Rudnica 1:4
14:00 Spartakus Byczeń - Błękitni Niedźwiedź 2:8
14:00 Ślęża Ciepłowody - Orzeł Mąkolno 5:4
14:00 Victoria Dębowiec - Zamek II Kamieniec Ząbk. 3:0
14:00 Piasek Potworów - Harnaś Starczówek 2:3
14:00 Kłos Laski - Czarni Braszowice 0:3 (wo)
14:00 Znicz Lubnów - Perła Płonica 2:3
Przedborowianka Przedborowa - pauza



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
24 września 2017 godz. 16
SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 5 odwiedzający (15 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=