Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Terminarz Orlików


ORLIKI GRUPA III JESIEŃ
PODOKRĘG KŁODZKO

Mecze Orlików Wieży Rudnicy będą się odbywały na boisku typu Orlik w Budzowie (przy szkole Podstawowej w Budzowie, ul. Henryka Pobożnego 1).

Kolejka 1 – 01.09.2017 godz. 17:00
UNIA ZŁOTY STOK - UNIA BARDO 9:6
GLKS KAMIENNIK - WIEŻA RUDNICA 1:3
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 6:4
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - ORZEŁ MĄKOLNO 19:0
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. 1:12

Kolejka 2 – 08.09.2017 godz. 17:00
WIEŻA RUDNICA - ORZEŁ MĄKOLNO 8:4
ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 5:5
UNIA BARDO - KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 3:6
GLKS KAMIENNIK - UNIA ZŁOTY STOK 0:3 (wo, gospodarze nie zebrali składu)
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. - ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. 13:1

Kolejka 3 – 15.09.2017 godz. 17:00
UNIA ZŁOTY STOK - WIEŻA RUDNICA 5:8
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 6:2
ORZEŁ MĄKOLNO - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL.2:18
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - GLKS KAMIENNIK 14:0
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - UNIA BARDO 4:0

Kolejka 4 – 22.09.2017 godz. 17:00
ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. - ORZEŁ MĄKOLNO 12:3
UNIA BARDO - ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. 0:12
UNIA ZŁOTY STOK - KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 3:14
WIEŻA RUDNICA - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. 0:15
GLKS KAMIENNIK - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 0:10

Kolejka 5 – 29.09.2017 godz. 17:00
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 9:0
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - GLKS KAMIENNIK 14:1
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - UNIA ZŁOTY STOK 5:5:
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - WIEŻA RUDNICA 6:4
ORZEŁ MĄKOLNO - UNIA BARDO 6:2

Kolejka 6 – 06.10.2017 godz. 16:00
UNIA ZŁOTY STOK - ORLIK ZĄBKOWICE ŚL.0:16
WIEŻA RUDNICA - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 4:6
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK.- ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 4:2
GLKS KAMIENNIK - ORZEŁ MĄKOLNO 1:4
UNIA BARDO - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. 1:6

Kolejka 7 – 13.10.2017 godz. 16:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - WIEŻA RUDNICA 0:5 (wo, na boisku 7:5)
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 5:2
ORZEŁ MĄKOLNO - UNIA ZŁOTY STOK 4:4
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL.- GLKS KAMIENNIK 19:3
ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. - UNIA BARDO 10:6

Kolejka 8 – 20.10.2017 godz. 16:00
WIEŻA RUDNICA - UNIA BARDO 9:1
GLKS KAMIENNIK - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 5:15
UNIA ZŁOTY STOK - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. 3:9
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - ORZEŁ MĄKOLNO 4:4
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. 3:11

Kolejka 9 – 27.10.2017 godz. 16:00
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - WIEŻA RUDNICA 15:3
ORZEŁ MĄKOLNO - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 6:4
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. - KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 8:2
ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. - UNIA ZŁOTY STOK 9:4
UNIA BARDO - GLKS KAMIENNIK 10:3



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
19.11.2017 godz. 13
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - WIEŻA RUDNICA
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 21 odwiedzający (45 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=