Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Jesień seniorzy


KLASA B GRUPA III JESIEŃ
OKRĘG WAŁBRZYCH

Kolejka 1 – 26.08.2018 (niedziela)
16:00 Wieża Rudnica – Błękitni Owiesno 6:4
Agrowiec Starczówek – pauza
17:00 Spartakus Byczeń – Niemczanka Niemcza 3:4
11:00 Przedborowianka Przedborowa – GLKS Kamiennik 1:3
17:00 Victoria Dębowiec – Znicz Lubnów 4:4
15:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. – Cis Brzeźnica 2:2
14:00 Błękitni Niedźwiedź – Henrykowianka Henryków 0:5

Kolejka 2 – 02.09.2018 (niedziela)
11:00 Niemczanka Niemcza – Wieża Rudnica 0:6
Henrykowianka Henryków - pauza
17:00 GLKS Kamiennik – Błękitni Niedźwiedź 1:1
11:00 Cis Brzeźnica – Przedborowianka Przedborowa 3:1
11:00 Znicz Lubnów – Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:3
11:00 Błękitni Owiesno – Victoria Dębowiec 3:0
11:00 Agrowiec Starczówek – Spartakus Byczeń 5:1

Kolejka 3 – 09.09.2018 (niedziela)
16:00 Wieża Rudnica – Agrowiec Starczówek 4:1
Spartakus Byczeń – pauza
11:00 Victoria Dębowiec – Niemczanka Niemcza 2:0
14:30 Zamek II Kamieniec – Błękitni Owiesno 2:2
11:00 Przedborowianka Przedborowa – Znicz Lubnów 5:2
17:00 Błękitni Niedźwiedź – Cis Brzeźnica 1:3
11:00 Henrykowianka Henryków – GLKS Kamiennik 1:2

Kolejka 4 – 16.09.2018 (niedziela)
16:00 Spartakus Byczeń – Wieża Rudnica 2:4
GLKS Kamiennik– pauza
17:00 Cis Brzeźnica – Henrykowianka Henryków 1:4
12:00 Znicz Lubnów – Błękitni Niedźwiedź (przeł na 25.11.2018 godz. 12)
11:00 Błękitni Owiesno – Przedborowianka Przedborowa 3:6
14:00 Niemczanka Niemcza – Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:3
11:00 Agrowiec Starczówek – Victoria Dębowiec 0:3

Kolejka 5 – 23.09.2018 (niedziela)
Wieża Rudnica – pauza
11:00 Henrykowianka Henryków – Znicz Lubnów 6:1
16:00 Victoria Dębowiec – Spartakus Byczeń 5:1
15:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. – Agrowiec Starczówek 1:1
11:00 Przedborowianka Przedborowa – Niemczanka Niemcza 4:1
11:00 Błękitni Niedźwiedź – Błękitni Owiesno 3:1
11:00 GLKS Kamiennik – Cis Brzeźnica 3:1

Kolejka 6 – 30.09.2018 (niedziela)
14:00 Wieża Rudnica – Victoria Dębowiec 3:6
11:00 Agrowiec Starczówek – Przedborowianka Przedborowa 4:1
Cis Brzeźnica - pauza
13:00 Znicz Lubnów – GLKS Kamiennik 1:2
11:00 Błękitni Owiesno – Henrykowianka Henryków 1:4
14:00 Niemczanka Niemcza – Błękitni Niedźwiedź 3:0
11:00 Spartakus Byczeń – Zamek II Kamieniec Ząbk. 4:5

Kolejka 7 – 07.10.2018 (niedziela)
15:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. – Wieża Rudnica 7:2
11:00 Błękitni Niedźwiedź – Agrowiec Starczówek 1:1
16:00 Cis Brzeźnica – Znicz Lubnów 5:2
11:00 GLKS Kamiennik – Błękitni Owiesno 6:0
11:00 Henrykowianka Henryków – Niemczanka Niemcza 3:1
11:00 Przedborowianka Przedborowa – Spartakus Byczeń 7:2
Victoria Dębowiec – pauza

Kolejka 8 – 14.10.2018 (niedziela)
15:00 Wieża Rudnica – Przedborowianka Przedborowa 4:1
11:00 Victoria Dębowiec – Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:3
Znicz Lubnów - pauza
11:00 Błękitni Owiesno – Cis Brzeźnica 2:1
14:00 Niemczanka Niemcza – GLKS Kamiennik 0:4
11:00 Agrowiec Starczówek – Henrykowianka Henryków 0:1
15:00 Spartakus Byczeń – Błękitni Niedźwiedź 2:7

Kolejka 9 – 21.10.2018 (niedziela)
11:00 Błękitni Niedźwiedź – Wieża Rudnica 0:1
15:00 Cis Brzeźnica – Niemczanka Niemcza 4:0
Zamek II Kamieniec Ząbk. – pauza
11:00 Przedborowianka Przedborowa – Victoria Dębowiec 0:5
14:00 Henrykowianka Henryków – Spartakus Byczeń 2:0
11:00 GLKS Kamiennik – Agrowiec Starczówek 2:0
13:00 Znicz Lubnów – Błękitni Owiesno 5:2

Kolejka 10 – 28.10.2018 (niedziela)
14:00 Wieża Rudnica – Henrykowianka Henryków 2:1
11:00 Niemczanka Niemcza – Znicz Lubnów 0:3 (wo, gospodarze zdekompletowali się około 50 min przy stanie 1:2)
Błękitni Owiesno - pauza
11:00 Agrowiec Starczówek – Cis Brzeźnica 0:2
11:00 Spartakus Byczeń – GLKS Kamiennik 1:7
11:00 Victoria Dębowiec – Błękitni Niedźwiedź 4:1
14:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. – Przedborowianka Przedborowa 2:0

Kolejka 11 – 04.11.2018 (niedziela)
11:00 GLKS Kamiennik – Wieża Rudnica 3:5
11:00 Błękitni Owiesno – Niemczanka Niemcza 4:3
Przedborowianka Przedborowa – pauza
11:00 Błękitni Niedźwiedź – Zamek II Kamieniec Ząbk. 5:1
14:00 Henrykowianka Henryków – Victoria Dębowiec 2:3
11:00 Cis Brzeźnica – Spartakus Byczeń 6:0
13:00 Znicz Lubnów – Agrowiec Starczówek 1:3

Kolejka 12 – 11.11.2018 (niedziela)
13:30 Wieża Rudnica – Cis Brzeźnica 4:0
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. – Henrykowianka Henryków 4:0
Niemczanka Niemcza - pauza
10:00 Agrowiec Starczówek – Błękitni Owiesno 2:6
13:30 Spartakus Byczeń – Znicz Lubnów 1:3
10:00 Victoria Dębowiec – GLKS Kamiennik 3:5
11:00 Przedborowianka Przedborowa – Błękitni Niedźwiedź 1:1

Kolejka 13 – 18.11.2018 (niedziela)
13:00 Znicz Lubnów – Wieża Rudnica
Błękitni Niedźwiedź – pauza
13:30 Niemczanka Niemcza – Agrowiec Starczówek
13:30 Henrykowianka Henryków – Przedborowianka Przedborowa
13:30 GLKS Kamiennik – Zamek II Kamieniec Ząbk.
11:00 Cis Brzeźnica – Victoria Dębowiec
11:00 Błękitni Owiesno – Spartakus Byczeń



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
18.11.2018 godz. 13
Znicz Lubnów - Wieża Rudnica
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 16 odwiedzający (39 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=