Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Strzelcy B KLASA


SEZON 2018/2019 STRZELCY

6 - Remigiusz Markiel (Wieża Rudnica)
6 - Marcin Stachura (Wieża Rudnica)
5 - Mariusz Wróbel (Wieża Rudnica)
4 - Marcin Antkowiak (Henrykowianka Henryków)
4 - Mateusz Bień (Przedborowianka Przedborowa)
3 - Tomasz Bandurski (Agrowiec Starczówek)
3 - Szymon Bronowicki (Błękitni Owiesno)
3 - Bogdan Dechnik (Znicz Lubnów)
3 - Daniel Jędral (GLKS Kamiennik)
3 - Dawid Smaga (Victoria Dębowiec)
2 - Dominik Badecki (Przedborowianka Przedborowa)
2 - Norbert Bilski (Cis Brzeźnica)
2 - Marcin Blicharski (Spartakus Byczeń)
2 - Dominik Chmielowiec (Błękitni Owiesno)
2 - Mariusz Deryło (Zamek II Kamieniec Ząbk.)
2 - Paweł Giza (Victoria Dębowiec)
2 - Mateusz Gołdyn (Przedborowianka Przedborowa)
2 - Marian Kępski (Niemczanka Niemcza)
2 - Artur Kostan (Wieża Rudnica)
2 - Kamil Kuruc (Cis Brzeźnica)
2 - Kamil Majchrzak (GLKS Kamiennik)
2 - Patryk Malesa (Zamek II Kamieniec Ząbk.)
2 - Dawid Ruszczyński (Zamek II Kamieniec Zabk.)
2 - Mateusz Selcer (Przedborowianka Przedborowa)
2 - Oktawian Siepsiak (Błękitni Owiesno)
2 - Damian Strutyński (Spartakus Byczeń)
2 - Sebastian Śpiewak (Błękitni Owiesno)
1 - Kamil Antkowiak (Henrykowianka Henryków)
1 - Łukasz Boryszko (Znicz Lubnów)
1 - Daniel Brzeziński (Cis Brzeźnica)
1 - Dawid Bulanda (Przedborowianka Przedborowa)
1 - Jakub Cebulski (Wieża Rudnica)
1 - Marek Dechnik (Znicz Lubnów)
1 - Piotr Gaba (Cis Brzeźnica)
1 - Przemysław Giza (Victoria Dębowiec)
1 - Przemysław Juszczyszyn (Victoria Dębowiec)
1 - Mateusz Hawel (Henrykowianka Henryków)
1 - Grzegorz Kawa (GLKS Kamiennik)
1 - Roman Kieniuk (Zamek II Kamieniec Ząbk.)
1 - Jan Kłyniuk (Spartakus Byczeń)
1 - Dominik Krzywy (Błękitni Niedźwiedź)
1 - Mateusz Majewski (Niemczanka Niemcza)
1 - Kamil Majgier (Agrowiec Starczówek)
1 - Dawid Marchewka (Zamek II Kamieniec Ząbk.)
1 - Dominik Miesiączek (Henrykowianka Henryków)
1 - Dariusz Mieszkalski (Zamek II Kamieniec Ząbk.)
1 - Piotr Mularczyk (Henrykowianka Henryków)
1 - Andrzej Niemczyk (Niemczanka Niemcza)
1 - Wiesław Ostenda (Znicz Lubnów)
1 - Tomasz Pajestka (Agrowiec Starczówek)
1 - Grzegorz Patrzyk (Victoria Dębowiec)
1 - Daniel Piątek (Błękitni Niedźwiedź)
1 - Łukasz Poliński (Błękitni Owiesno)
1 - Mateusz Respekta (Henrykowianka Henryków)
1 - Piotr Rudnicki (Agrowiec Starczówek)
1 - Łukasz Rzepka (Cis Brzeźnica)
1 - Jarosław Sikorski (Przedborowianka Przedborowa)
1 - Przemysław Szatanik (Znicz Lubnów)
1 - Patryk Szulc (Henrykowianka Henryków)
1 - Bartosz Świgoń (Błękitni Owiesno)
1 - Mateusz Wajda (Zamek II Kamieniec Ząbk.)
1 - Marcin Walulik (Niemczanka Niemcza)
1 - Mateusz Witsanko (Cis Brzeźnica)
1 - Mateusz Zając (Cis Brzeźnica)
1 - Konrad Zielonka (Przedborowianka Przedborowa)
1 - Paweł Zientarek (Cis Brzeźnica)
1 - Marek Zięba (Victoria Dębowiec)



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
30.09.2018 godz. 14:00
Wieża Rudnica - Victoria Dębowiec
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 117 odwiedzający (296 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=