Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Strzelcy B KLASA


SEZON 2019/2020 STRZELCY

18 - Tomaszewski Patryk (Spartakus Byczeń)
11 - Molęda Dawid (Skałki II Stolec)
9 - Giza Przemysław (Victoria Dębowiec)
8 - Dechnik Bogdan (Znicz Lubnów)
8 - Osiecki Damian (Błękitni Niedźwiedź)
7 - Harasimowicz Jan (Victoria Dębowiec)
7 - Jędral Bartłomiej (Victoria Dębowiec)
7 - Plewniak Kacper (LKS Bierkowice)
7 - Stachura Marcin (Wieża Rudnica)
6 - Giza Paweł (Victoria Dębowiec)
6 - Gołdyn Dawid (Przedborowianka Przedborowa)
6 - Kęskiewicz Wojciech (LKS Bierkowice)
6 - Kozłowski Paweł (LZS Goworowice)
6 - Kubacki Łukasz (Błękitni Niedźwiedź)
6 - Mazur Paweł (Skałki II Stolec)
6 - Ostenda Wiesław (Znicz Lubnów)
6 - Szulc Patryk (Henrykowianka Henryków)
6 - Zarzeczny Damian (Henrykowianka Henryków)
5 - Badecki Dominik (Przedborowianka Przedborowa)
5 - Bednarczyk Michał (LZS Goworowice)
5 - Cwanek Daniel (Przedborowianka Przedborowa)
5 - Galik Maciej (Henrykowianka Henryków)
5 - Kozik Wojciech (LKS Bierkowice)
5 - Sobecki Bartłomiej (Skałki II Stolec)
5 - Stolarski Daniel (Skałki II Stolec)
4 - Bochenek Patryk (Henrykowianka Henryków)
4 - Cyrek Przemysław (Błękitni Niedźwiedź)
4 - Imiela Marcin (Skałki II Stolec)
4 - Komar Marcin (Victoria Dębowiec)
4 - Kozakiewcz Jakub (Henrykowianka Henryków)
4 - Krzyżanowski Marcelin (LZS Goworowice)
4 - Mizera Krzysztof (Błękitni Niedźwiedź)
4 - Pastukh Roman (Spartakus Byczeń)
4 - Ungrat Krystian (Znicz Lubnów)
3 - Antkowiak Kamil (Henrykowianka Henryków)
3 - Jędral Daniel (Victoria Dębowiec)
3 - Karacinar Veli (LZS Goworowice)
3 - Kocik Ludwik (Wieża Rudnica)
3 - Kostan Artur (Wieża Rudnica)
3 - Kostrzewski Łukasz (Błękitni Niedźwiedź)
3 - Krzywy Dominik (Błękitni Niedźwiedź)
3 - Kwit Paskal (Skałki II Stolec)
3 - Łach Jakub (Henrykowianka Henryków)
3 - Piasek Kacper (Wieża Rudnica)
3 - Prokop Marcin (Skałki II Stolec)
3 - Szubert Maciej (LZS Goworowice)
3 - Wójcik Paweł (LKS Bierkowice)
2 - Biały Dominik (Błękitni Niedźwiedź)
2 - Bogaczyński Tomasz (Tarnovia Tarnów)
2 - Chomątowski Patryk (Henrykowianka Henryków)
2 - Chorążkiewicz Radosław (Wieża Rudnica)
2 - Fujarczuk Maciej (LZS Goworowice)
2 - Fujarczuk Michał (LZS Goworowice)
2 - Jach Damian (LKS Bierkowice)
2 - Jamróz Kamil (LKS Bierkowice)
2 - Jóźwiszyn Daniel (Skałki II Stolec)
2 - Juszczyk Mateusz (LKS Bierkowice)
2 - Krycha Marcin (Tarnovia Tarnów)
2 - Lis Maciej (Tarnovia Tarnów)
2 - Mazur Mariusz (Błękitni Niedźwiedź)
2 - Raczak Kacper (LKS Bierkowice)
2 - Smaga Dawid (Victoria Dębowiec)
2 - Strutyński Dawid (Spartakus Byczeń)
2 - Sztangret Grzegorz (Spartakus Byczeń)
2 - Wilgan Tomasz (Błękitni Niedźwiedź)
2 - Wróbel Mariusz (Wieża Rudnica)
1 - Berini Adrian (LZS Goworowice)
1 - Borowczyk Mateusz (Wieża Rudnica)
1 - Bulanda Dawid (Przedborowianka Przedborowa)
1 - Burzyński Kacper (LZS Goworowice)
1 - Cholewa Michał (Harnaś Starczówek)
1 - Ciesielski Dawid (Victoria Dębowiec)
1 - Doliński Damian (Victoria Dębowiec)
1 - Dudek Paweł (Tarnovia Tarnów)
1 - Golińczak Przemysław (Znicz Lubnów)
1 - Golonka Kacper (LZS Goworowice)
1 - Gołdyn Mateusz (Przedborowianka Przedborowa)
1 - Humeńczuk Piotr (LKS Bierkowice)
1 - Jaworski Tomasz (Znicz Lubnów)
1 - Kaczmarczyk Kacper (LZS Goworowice)
1 - Kekesi Attila (Przedborowianka Przedborowa)
1 - Kijak Damian (Skałki II Stolec)
1 - Kijak Mateusz (Skałki II Stolec)
1 - Klim Adrian (Harnaś Starczówek)
1 - Klim Przemysław (Harnaś Starczówek)
1 - Kłyniuk Jan (Spartakus Byczeń)
1 - Krzyżanowski Michał (Spartakus Byczeń)
1 - Ksiądzyna Kamil (Victoria Dębowiec)
1 - Kupczak Kacper (Skałki II Stolec)
1 - Kuranda Mateusz (Skałki II Stolec)
1 - Kwiatkowski Dominik (Spartakus Byczeń)
1 - Lachowicz Łukasz (Przedborowianka Przedborowa)
1 - Łabaz Marcin (Przedborowianka Przedborowa)
1 - Miszkiewicz Dawid (Tarnovia Tarnów)
1 - Mularczyk Mateusz (Harnaś Starczówek)
1 - Golińczak Przemysław (Znicz Lubnów)
1 - Pajestka Tomasz (Harnaś Starczówek)
1 - Piotrowski Michał (Skałki II Stolec)
1 - Podhalicz Robert (Wieża Rudnica)
1 - Pogoda Patryk (Znicz Lubnów)
1 - Radożycki Paweł (Wieża Rudnica)
1 - Romanów Michał (Henrykowianka Henryków)
1 - Sikorski Andrzej (Henrykowianka Henryków)
1 - Skowronek Krystian (LZS Goworowice)
1 - Słomiany Marcin (Harnaś Starczówek)
1 - Stanny Damian (Skałki II Stolec)
1 - Szatanik Przemysław (Znicz Lubnów)
1 - Szela Patryk (Tarnovia Tarnów)
1 - Szewczyk Kacper (Harnaś Starczówek)
1 - Tęcza Radosław (LZS Goworowice)
1 - Uljasz Mariusz (LKS Bierkowice)
1 - Wadyl Sebastian (Przedborowianka Przedborowa)
1 - Wójcik Krystian (Tarnovia Tarnów)
1 - Zięba Marek (Victoria Dębowiec)



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
05 kwiecień 2020 godz. 16:00
Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń
BUTTONY
 

























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 11 odwiedzający (44 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=