Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Wiosna seniorzy


KLASA B GRUPA III WIOSNA
OKRĘG WAŁBRZYCH

Kolejka 14 – 31.03.2019 (niedziela)
11:00 Błękitni Owiesno - Wieża Rudnica
11:00 Niemczanka Niemcza - Spartakus Byczeń
11:00 GLKS Kamiennik - Przedborowianka Przedborowa
11:00 Znicz Lubnów - Victoria Dębowiec
11:00 Cis Brzeźnica - Zamek II Kamieniec Ząbk.
11:00 Henrykowianka Henryków - Błękitni Niedźwiedź
Agrowiec Starczówek – pauza

Kolejka 15 – 07.04.2019 (niedziela)
16:00 Wieża Rudnica - Niemczanka Niemcza
11:00 Błękitni Niedźwiedź - GLKS Kamiennik
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Cis Brzeźnica
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Znicz Lubnów
11:00 Victoria Dębowiec - Błękitni Owiesno
11:00 Spartakus Byczeń - Agrowiec Starczówek
Henrykowianka Henryków – pauza

Kolejka 16 – 14.04.2019 (niedziela)
11:00 Agrowiec Starczówek - Wieża Rudnica
11:00 Niemczanka Niemcza - Victoria Dębowiec
11:00 Błękitni Owiesno - Zamek II Kamieniec Ząbk.
11:00 Znicz Lubnów - Przedborowianka Przedborowa
11:00 Cis Brzeźnica - Błękitni Niedźwiedź
11:00 GLKS Kamiennik - Henrykowianka Henryków
Spartakus Byczeń – pauza

Kolejka 17 – 28.04.2019 (niedziela)
16:00 Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń
11:00 Henrykowianka - Henryków Cis Brzeźnica
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Znicz Lubnów
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Błękitni Owiesno
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Niemczanka Niemcza
11:00 Victoria Dębowiec - Agrowiec Starczówek
GLKS Kamiennik – pauza

Kolejka 18 – 01.05.2019 (środa)
11:00 Znicz Lubnów - Henrykowianka Henryków
11:00 Spartakus Byczeń - Victoria Dębowiec
11:00 Agrowiec Starczówek - Zamek II Kamieniec Ząbk.
11:00 Niemczanka Niemcza - Przedborowianka Przedborowa
11:00 Błękitni Owiesno - Błękitni Niedźwiedź
11:00 Cis Brzeźnica - GLKS Kamiennik
Wieża Rudnica – pauza

Kolejka 19 – 05.05.2019 (niedziela)
11:00 Victoria Dębowiec - Wieża Rudnica
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Agrowiec Starczówek
11:00 GLKS Kamiennik - Znicz Lubnów
11:00 Henrykowianka Henryków - Błękitni Owiesno
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Niemczanka Niemcza
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Spartakus Byczeń
Cis Brzeźnica – pauza

Kolejka 20 – 12.05.2019 (niedziela)
16:00 Wieża Rudnica - Zamek II Kamieniec Ząbk.
11:00 Agrowiec Starczówek - Błękitni Niedźwiedź
11:00 Znicz Lubnów - Cis Brzeźnica
11:00 Błękitni Owiesno - GLKS Kamiennik
11:00 Niemczanka Niemcza - Henrykowianka Henryków
11:00 Spartakus Byczeń - Przedborowianka Przedborowa
Victoria Dębowiec – pauza

Kolejka 21 – 19.05.2019 (niedziela)
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Wieża Rudnica
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Victoria Dębowiec
11:00 Cis Brzeźnica - Błękitni Owiesno
11:00 GLKS Kamiennik - Niemczanka Niemcza
11:00 Henrykowianka Henryków - Agrowiec Starczówek
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Spartakus Byczeń
Znicz Lubnów – pauza

Kolejka 22 – 26.05.2019 (niedziela)
16:00 Wieża Rudnica - Błękitni Niedźwiedź
11:00 Niemczanka Niemcza - Cis Brzeźnica
11:00 Victoria Dębowiec - Przedborowianka Przedborowa
11:00 Spartakus Byczeń - Henrykowianka Henryków
11:00 Agrowiec Starczówek - GLKS Kamiennik
11:00 Błękitni Owiesno - Znicz Lubnów
Zamek II Kamieniec Ząbk. – pauza

Kolejka 23 – 02.06.2019 (niedziela)
11:00 Henrykowianka Henryków - Wieża Rudnica
11:00 Znicz Lubnów - Niemczanka Niemcza
11:00 Cis Brzeźnica - Agrowiec Starczówek
11:00 GLKS Kamiennik - Spartakus Byczeń
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Victoria Dębowiec
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Zamek II Kamieniec Ząbk.
Błękitni Owiesno – pauza

Kolejka 24 – 09.06.2019 (niedziela)
16:00 Wieża Rudnica - GLKS Kamiennik
11:00 Niemczanka Niemcza - Błękitni Owiesno
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Błękitni Niedźwiedź
11:00 Victoria Dębowiec - Henrykowianka Henryków
11:00 Spartakus Byczeń - Cis Brzeźnica
11:00 Agrowiec Starczówek - Znicz Lubnów
Przedborowianka Przedborowa – pauza

Kolejka 25 – 16.06.2019 (niedziela)
11:00 Cis Brzeźnica - Wieża Rudnica
11:00 Henrykowianka Henryków - Zamek II Kamieniec Ząbk.
11:00 Błękitni Owiesno - Agrowiec Starczówek
11:00 Znicz Lubnów - Spartakus Byczeń
11:00 GLKS Kamiennik - Victoria Dębowiec
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Przedborowianka Przedborowa
Niemczanka Niemcza – pauza

Kolejka 26 – 23.06.2019 (niedziela)
16:00 Wieża Rudnica - Znicz Lubnów
11:00 Agrowiec Starczówek - Niemczanka Niemcza
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Henrykowianka Henryków
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - GLKS Kamiennik
11:00 Victoria Dębowiec - Cis Brzeźnica
11:00 Spartakus Byczeń - Błękitni Owiesno
Błękitni Niedźwiedź – pauza



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
31 marzec 2019 godz. 11
Błękitna Owiesno - Wieża Rudnica
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 2 odwiedzający (5 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=