Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Wiosna seniorzy


KLASA B GRUPA III WIOSNA
OKRĘG WAŁBRZYCH

Kolejka 14 – 31.03.2019 (niedziela)
11:00 Błękitni Owiesno - Wieża Rudnica 4:2
11:00 GLKS Kamiennik - Przedborowianka Przedborowa 1:1
11:00 Cis Brzeźnica - Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:2
11:00 Henrykowianka Henryków - Błękitni Niedźwiedź 0:3
12:00 Znicz Lubnów - Victoria Dębowiec 1:6
14:00 Niemczanka Niemcza - Spartakus Byczeń 7:0
Agrowiec Starczówek – pauza

Kolejka 15 – 07.04.2019 (niedziela)
11:00 Wieża Rudnica - Niemczanka Niemcza 2:3
11:00 Błękitni Niedźwiedź - GLKS Kamiennik 0:2
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Cis Brzeźnica 0:2
11:00 Victoria Dębowiec - Błękitni Owiesno 4:1
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Znicz Lubnów 6:2
16:00 Spartakus Byczeń - Agrowiec Starczówek 1:1
Henrykowianka Henryków – pauza

Kolejka 16 – 14.04.2019 (niedziela)
11:00 Agrowiec Starczówek - Wieża Rudnica 6:1
11:00 Błękitni Owiesno - Zamek II Kamieniec Ząbk. 3:5
11:00 Cis Brzeźnica - Błękitni Niedźwiedź 0:4
12:00 Znicz Lubnów - Przedborowianka Przedborowa 2:2
14:00 Niemczanka Niemcza - Victoria Dębowiec 1:2
14:00 GLKS Kamiennik - Henrykowianka Henryków 0:1
Spartakus Byczeń – pauza

Kolejka 17 – 28.04.2019 (niedziela)
16:00 Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń 5:2
11:00 Henrykowianka Henryków - Cis Brzeźnica 1:0
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Znicz Lubnów 6:1
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Błękitni Owiesno 1:2
11:00 Victoria Dębowiec - Agrowiec Starczówek 3:1
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Niemczanka Niemcza 2:1
GLKS Kamiennik – pauza

Kolejka 18 – 01.05.2019 (środa)
11:00 Znicz Lubnów - Henrykowianka Henryków 1:2
16:00 Spartakus Byczeń - Victoria Dębowiec 2:4
11:00 Agrowiec Starczówek - Zamek II Kamieniec Ząbk. 0:3 (wo)
11:00 Błękitni Owiesno - Błękitni Niedźwiedź 4:8
11:00 Cis Brzeźnica - GLKS Kamiennik 4:0
14:00 Niemczanka Niemcza - Przedborowianka Przedborowa 0:4
Wieża Rudnica – pauza

Kolejka 19 – 05.05.2019 (niedziela)
11:00 Victoria Dębowiec - Wieża Rudnica 2:4
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Agrowiec Starczówek 5:1
11:00 Henrykowianka Henryków - Błękitni Owiesno 0:1
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Niemczanka Niemcza 1:2
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Spartakus Byczeń 4:1
14:00 GLKS Kamiennik - Znicz Lubnów 6:0
Cis Brzeźnica – pauza

Kolejka 20 – 12.05.2019 (niedziela)
17:00 Wieża Rudnica - Zamek II Kamieniec Ząbk. 3:1
11:00 Agrowiec Starczówek - Błękitni Niedźwiedź 1:4
12:00 Znicz Lubnów - Cis Brzeźnica 0:5
11:00 Błękitni Owiesno - GLKS Kamiennik 4:0
16:00 Spartakus Byczeń - Przedborowianka Przedborowa 4:2
14:00 Niemczanka Niemcza - Henrykowianka Henryków 0:3
Victoria Dębowiec – pauza

Kolejka 21 – 19.05.2019 (niedziela)
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Wieża Rudnica 4:6
11:00 Cis Brzeźnica - Błękitni Owiesno 4:2
11:00 Henrykowianka Henryków - Agrowiec Starczówek 7:2
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Spartakus Byczeń 8:1
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Victoria Dębowiec 8:2
14:00 GLKS Kamiennik - Niemczanka Niemcza 3:0 (wo, drużyna gości nie wstawiła się na mecz)
Znicz Lubnów – pauza

Kolejka 22 – 26.05.2019 (niedziela)
17:00 Wieża Rudnica - Błękitni Niedźwiedź
11:00 Victoria Dębowiec - Przedborowianka Przedborowa
16:00 Spartakus Byczeń - Henrykowianka Henryków
11:00 Agrowiec Starczówek - GLKS Kamiennik
11:00 Błękitni Owiesno - Znicz Lubnów
14:00 Niemczanka Niemcza - Cis Brzeźnica
Zamek II Kamieniec Ząbk. – pauza

Kolejka 23 – 02.06.2019 (niedziela)
11:00 Henrykowianka Henryków - Wieża Rudnica
12:00 Znicz Lubnów - Niemczanka Niemcza
11:00 Cis Brzeźnica - Agrowiec Starczówek
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Victoria Dębowiec
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Zamek II Kamieniec Ząbk.
14:00 GLKS Kamiennik - Spartakus Byczeń
Błękitni Owiesno – pauza

Kolejka 24 – 09.06.2019 (niedziela)
17:00 Wieża Rudnica - GLKS Kamiennik
11:00 Victoria Dębowiec - Henrykowianka Henryków
16:00 Spartakus Byczeń - Cis Brzeźnica
11:00 Agrowiec Starczówek - Znicz Lubnów
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Błękitni Niedźwiedź
15:00 Niemczanka Niemcza - Błękitni Owiesno
Przedborowianka Przedborowa – pauza

Kolejka 25 – 16.06.2019 (niedziela)
11:00 Cis Brzeźnica - Wieża Rudnica
11:00 Henrykowianka Henryków - Zamek II Kamieniec Ząbk.
11:00 Błękitni Owiesno - Agrowiec Starczówek
11:00 Znicz Lubnów - Spartakus Byczeń
11:00 GLKS Kamiennik - Victoria Dębowiec
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Przedborowianka Przedborowa 2:1 (mecz rozegrano awansem 20.04.2019)
Niemczanka Niemcza – pauza

Kolejka 26 – 23.06.2019 (niedziela)
11:00 Wieża Rudnica - Znicz Lubnów
11:00 Agrowiec Starczówek - Niemczanka Niemcza
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Henrykowianka Henryków
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - GLKS Kamiennik
11:00 Victoria Dębowiec - Cis Brzeźnica
11:00 Spartakus Byczeń - Błękitni Owiesno
Błękitni Niedźwiedź – pauza



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
26 maj 2019 godz. 17
Wieża Rudnica - Niemczanka Niemcza
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 8 odwiedzający (13 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=