Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2014-2015


SENIORZY



Sezon 2014-2015, A klasa, Okręg Wałbrzych, grupa II



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK:

21 - Remigiusz Markiel
20 - Paweł Radożycki
15 - Marcin Stachura
8 - Artur Kostan
2 - Dariusz Drzewosz
2 - Dariusz Grycaj
1 - Norbert Bilski
1 - Mateusz Borowczyk
1 - Michał Głowacki
1 - Marcin Gniadek
1 - Patryk Tubacki
1 - Tomasz Spyrka
1 - Tomasz Sztaba



RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 w dniach 15-08-2014 - Piątek
14:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - CZARNI SIENIAWKA 1:4
14:00 VICTORIA TUSZYN - BOXMET PISKORZÓW 1:4
11:00 HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - SPARTA ZIĘBICE 1:3
14:00 SKAŁKI STOLEC - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:2
14:00 TARNOVIA TARNÓW - POGOŃ PIESZYCE 0:1
14:00 DABRO - BAU MAKOWICE - RAWA BOLEŚCIN 2:3
14:00 ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - WIEŻA RUDNICA 1:1
14:00 DELTA SŁUPICE - KOLIBER UCIECHÓW 4:3

Kolejka 2 w dniach 17-08-2014 - Niedziela
17:00 CZARNI SIENIAWKA - KOLIBER UCIECHÓW 1:1
17:00 WIEŻA RUDNICA - DELTA SŁUPICE 3:3
17:00 RAWA BOLEŚCIN - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 3:2
17:00 POGOŃ PIESZYCE - DABRO - BAU MAKOWICE 7:0 (wo, 7:1)
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - TARNOVIA TARNÓW 7:1
17:00 SPARTA ZIĘBICE - SKAŁKI STOLEC 1:3
17:00 BOXMET PISKORZÓW - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 2:1
17:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - VICTORIA TUSZYN 1:6

Kolejka 3 w dniach 24-08-2014 - Niedziela
12:00 VICTORIA TUSZYN - CZARNI SIENIAWKA 3:1
17:00 HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 4:1
17:00 SKAŁKI STOLEC - BOXMET PISKORZÓW 2:1
17:00 TARNOVIA TARNÓW - SPARTA ZIĘBICE 3:11
14:00 DABRO - BAU MAKOWICE - NIEMCZANKA NIEMCZA 0:1
17:00 ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - POGOŃ PIESZYCE 0:7
15:00 DELTA SŁUPICE - RAWA BOLEŚCIN 0:4
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - WIEŻA RUDNICA 5:3

Kolejka 4 w dniach 31-08-2014 - Niedziela
12:00 CZARNI SIENIAWKA - WIEŻA RUDNICA 4:1
11:00 RAWA BOLEŚCIN - KOLIBER UCIECHÓW 1:3
17:00 POGOŃ PIESZYCE - DELTA SŁUPICE 3:1
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 3:2
17:00 SPARTA ZIĘBICE - DABRO - BAU MAKOWICE 1:0
17:00 BOXMET PISKORZÓW - TARNOVIA TARNÓW 2:2
13:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - SKAŁKI STOLEC 2:2
12:00 VICTORIA TUSZYN - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 1:1

Kolejka 5 w dniach 07-09-2014 - Niedziela
16:00 HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - CZARNI SIENIAWKA 5:2
16:00 SKAŁKI STOLEC - VICTORIA TUSZYN 2:3
16:00 TARNOVIA TARNÓW - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 2:2
14:00 DABRO - BAU MAKOWICE - BOXMET PISKORZÓW 2:1
16:00 ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - SPARTA ZIĘBICE 1:4
15:00 DELTA SŁUPICE - NIEMCZANKA NIEMCZA 5:1
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - POGOŃ PIESZYC 1:1
16:00 WIEŻA RUDNICA - RAWA BOLEŚCIN 3:4

Kolejka 6 w dniach 14-09-2014 - Niedziela
12:00 CZARNI SIENIAWKA - RAWA BOLEŚCIN 4:1
16:00 POGOŃ PIESZYCE - WIEŻA RUDNICA 5:2
16:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - KOLIBER UCIECHÓW 4:1
16:00 SPARTA ZIĘBICE - DELTA SŁUPICE 2:2
16:00 ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - BOXMET PISKORZÓW 1:2
13:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - DABRO - BAU MAKOWICE 2:1
12:00 VICTORIA TUSZYN - TARNOVIA TARNÓW 4:0
16:00 HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - SKAŁKI STOLEC 2:5

Kolejka 7 w dniach 21-09-2014 - Niedziela
16:00 SKAŁKI STOLEC - CZARNI SIENIAWKA 2:1
16:00 TARNOVIA TARNÓW - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 1:4
14:00 DABRO - BAU MAKOWICE - VICTORIA TUSZYN 0:1
16:00 ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 4:1
15:00 DELTA SŁUPICE - BOXMET PISKORZÓW 0:1
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - SPARTA ZIĘBICE 3:0
16:00 WIEŻA RUDNICA - NIEMCZANKA NIEMCZA 6:5
11:00 RAWA BOLEŚCIN - POGOŃ PIESZYCE 3:1

Kolejka 8 w dniach 28-09-2014 - Niedziela
12:00 CZARNI SIENIAWKA - POGOŃ PIESZYCE 2:1
16:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - RAWA BOLEŚCIN 1:0
16:00 SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA 4:2
14:00 BOXMET PISKORZÓW - KOLIBER UCIECHÓW 0:1
13:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - DELTA SŁUPICE 1:2
12:00 VICTORIA TUSZYN - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 8:2
16:00 HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - DABRO - BAU MAKOWICE 1:1
16:00 SKAŁKI STOLEC - TARNOVIA TARNÓW 5:2

Kolejka 9 w dniach 05-10-2014 - Niedziela
15:00 TARNOVIA TARNÓW - CZARNI SIENIAWKA 3:2
14:00 DABRO - BAU MAKOWICE - SKAŁKI STOLEC 0:3
15:00 ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 2:6
15:00 DELTA SŁUPICE - VICTORIA TUSZYN 1:2
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 3:1
11:00 WIEŻA RUDNICA - BOXMET PISKORZÓW 5:3
11:00 RAWA BOLEŚCIN - SPARTA ZIĘBICE 0:4
15:00 POGOŃ PIESZYCE - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:1

Kolejka 10 w dniach 12-10-2014 - Niedziela
12:00 CZARNI SIENIAWKA - NIEMCZANKA NIEMCZA 0:4
15:00 SPARTA ZIĘBICE - POGOŃ PIESZYCE 2:2
14:00 BOXMET PISKORZÓW - RAWA BOLEŚCIN 0:1
13:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - WIEŻA RUDNICA 2:1
12:00 VICTORIA TUSZYN - KOLIBER UCIECHÓW 1:0
15:00 HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - DELTA SŁUPICE 2:1
15:00 SKAŁKI STOLEC - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 5:0
15:00 TARNOVIA TARNÓW - DABRO - BAU MAKOWICE 2:1

Kolejka 11 w dniach 19-10-2014 - Niedziela
14:00 DABRO - BAU MAKOWICE - CZARNI SIENIAWKA 4:3
15:00 ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - TARNOVIA TARNÓW 1:2
15:00 DELTA SŁUPICE - SKAŁKI STOLEC 2:4
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 5:1
15:00 WIEŻA RUDNICA - VICTORIA TUSZYN 1:3
11:00 RAWA BOLEŚCIN - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 1:6
15:00 POGOŃ PIESZYCE - BOXMET PISKORZÓW 5:0
15:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - SPARTA ZIĘBICE 3:2

Kolejka 12 w dniach 26-10-2014 - Niedziela
12:00 CZARNI SIENIAWKA - SPARTA ZIĘBICE 1:0
14:00 BOXMET PISKORZÓW - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:2
13:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - POGOŃ PIESZYCE 2:3
12:00 VICTORIA TUSZYN - RAWA BOLEŚCIN 4:3
14:00 HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - WIEŻA RUDNICA 4:2
14:00 SKAŁKI STOLEC - KOLIBER UCIECHÓW 5:1
14:00 TARNOVIA TARNÓW - DELTA SŁUPICE 2:2
14:00 DABRO - BAU MAKOWICE - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 2:2

Kolejka 13 w dniach 02-11-2014 - Niedziela
13:30 ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - CZARNI SIENIAWKA 1:1
13:30 DELTA SŁUPICE - DABRO - BAU MAKOWICE 3:3
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - TARNOVIA TARNÓW 3:1
13:30 WIEŻA RUDNICA - SKAŁKI STOLEC 0:2
11:00 RAWA BOLEŚCIN - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 1:2
13:30 POGOŃ PIESZYCE - VICTORIA TUSZYN 4:0
13:30 NIEMCZANKA NIEMCZA - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 2:0
13:30 SPARTA ZIĘBICE - BOXMET PISKORZÓW 5:1

Kolejka 14 w dniach 09-11-2014 - Niedziela
12:00 CZARNI SIENIAWKA - BOXMET PISKORZÓW 2:0
13:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - SPARTA ZIĘBICE 0:3
12:00 VICTORIA TUSZYN - NIEMCZANKA NIEMCZA 2:3
13:30 HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - POGOŃ PIESZYCE 2:10
13:30 SKAŁKI STOLEC - RAWA BOLEŚCIN 8:3
13:30 TARNOVIA TARNÓW - WIEŻA RUDNICA 1:4
14:00 DABRO - BAU MAKOWICE - KOLIBER UCIECHÓW 1:3
13:30 ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - DELTA SŁUPICE 4:3

Kolejka 15 w dniach 16-11-2014 - Niedziela
13:30 DELTA SŁUPICE - CZARNI SIENIAWKA 3:5
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 3:2
13:30 WIEŻA RUDNICA - DABRO - BAU MAKOWICE 5:0
11:00 RAWA BOLEŚCIN - TARNOVIA TARNÓW 2:5
13:30 POGOŃ PIESZYCE - SKAŁKI STOLEC 4:2
13:30 NIEMCZANKA NIEMCZA - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 2:0
13:30 SPARTA ZIĘBICE - VICTORIA TUSZYN 2:3
13:30 BOXMET PISKORZÓW - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 0:1

KOLEJKI PRZENIESIONE AWANSEM Z RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2014/2015:

Kolejka 16 w dniach 23-11-2014 - Niedziela
12:00 CZARNI SIENIAWKA - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 3:0
13:30 BOXMET PISKORZÓW - VICTORIA TUSZYN 0:3
13:30 SPARTA ZIĘBICE - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 3:0
13:30 NIEMCZANKA NIEMCZA - SKAŁKI STOLEC 3:1
13:30 POGOŃ PIESZYCE - TARNOVIA TARNÓW 8:1
11:00 RAWA BOLEŚCIN - DABRO - BAU MAKOWICE 7:4
13:30 WIEŻA RUDNICA - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 1:3
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - DELTA SŁUPICE 2:1

Kolejka 17 w dniach 30-11-2014 - Niedziela
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - CZARNI SIENIAWKA 1:2
16:00 DELTA SŁUPICE - WIEŻA RUDNICA 5:0 (mecz rozegrany 04.04.2015)
13:30 ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - RAWA BOLEŚCIN 1:0
14:00 DABRO - BAU MAKOWICE - POGOŃ PIESZYCE 0:3
16:00 TARNOVIA TARNÓW - NIEMCZANKA NIEMCZA 0:7 (mecz rozegrany 04.04.2015)
13:30 SKAŁKI STOLEC - SPARTA ZIĘBICE 3:2
16:00 HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - BOXMET PISKORZÓW 2:1 (mecz rozegrany 04.04.2015)
12:00 VICTORIA TUSZYN - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 5:1



RUNDA WIOSENNA

Kolejka 18 w dniach 29-03-2015 - Niedziela
12:00 - CZARNI SIENIAWKA - VICTORIA TUSZYN 2:4
13:00 - ZIELONI ŁAGIEWNIKI - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 0:1
15:00 - BOXMET PISKORZÓW - SKAŁKI STOLEC 0:0
15:00 - SPARTA ZIĘBICE - TARNOVIA TARNÓW 3:0
15:00 - NIEMCZANKA NIEMCZA - DABRO - BAU MAKOWICE 3:1
15:00 - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - POGOŃ PIESZYCE 0:2
11:00 - RAWA BOLEŚCIN - DELTA SŁUPICE 3:3
15:00 - WIEŻA RUDNICA - KOLIBER UCIECHÓW 0:2

Kolejka 19 w dniach 12-04-2015 - Niedziela
16:00 - WIEŻA RUDNICA - CZARNI SIENIAWKA 2:3
12:00 - KOLIBER UCIECHÓW - RAWA BOLEŚCIN 3:2
15:00 - DELTA SŁUPICE - POGOŃ PIESZYCE 0:4
16:00 - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:1
14:00 - DABRO - BAU MAKOWICE - SPARTA ZIĘBICE 1:6
16:00 - TARNOVIA TARNÓW - BOXMET PISKORZÓW 0:1
16:00 - SKAŁKI STOLEC - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 2:1
16:00 - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - VICTORIA TUSZYN 2:3

Kolejka 20 w dniach 19-04-2015 - Niedziela
12:00 - CZARNI SIENIAWKA - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 4:1
12:00 - VICTORIA TUSZYN - SKAŁKI STOLEC 4:1
13:00 - ZIELONI ŁAGIEWNIKI - TARNOVIA TARNÓW 7:0
14:00 - BOXMET PISKORZÓW - DABRO - BAU MAKOWICE 0:2
16:00 - SPARTA ZIĘBICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 1:0
16:00 - NIEMCZANKA NIEMCZA - DELTA SŁUPICE 6:1
16:00 - POGOŃ PIESZYCE - KOLIBER UCIECHÓW 5:1
11:00 - RAWA BOLEŚCIN - WIEŻA RUDNICA 5:4

Kolejka 21 w dniach 26-04-2015 - Niedziela
11:00 - RAWA BOLEŚCIN - CZARNI SIENIAWKA 3:2
16:00 - WIEŻA RUDNICA - POGOŃ PIESZYCE 2:2
12:00 - KOLIBER UCIECHÓW - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:1
15:00 - DELTA SŁUPICE - SPARTA ZIĘBICE 3:4
14:00 - BOXMET PISKORZÓW - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 2:1
14:00 - DABRO - BAU MAKOWICE - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 3:2
16:00 - TARNOVIA TARNÓW - VICTORIA TUSZYN 0:1
16:00 - SKAŁKI STOLEC - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 5:2

Kolejka 22 w dniach 03-05-2015 - Niedziela
12:00 - CZARNI SIENIAWKA - SKAŁKI STOLEC 1:3
17:00 - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - TARNOVIA TARNÓW 1:2
12:00 - VICTORIA TUSZYN - DABRO - BAU MAKOWICE 4:1
13:00 - ZIELONI ŁAGIEWNIKI - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 3:2
14:00 - BOXMET PISKORZÓW - DELTA SŁUPICE 2:3
17:00 - SPARTA ZIĘBICE - KOLIBER UCIECHÓW 4:1
17:00 - NIEMCZANKA NIEMCZA - WIEŻA RUDNICA 7:2
17:00 - POGOŃ PIESZYCE - RAWA BOLEŚCIN 2:0

Kolejka 23 w dniach 10-05-2015 - Niedziela
17:00 - POGOŃ PIESZYCE - CZARNI SIENIAWKA 3:0
11:00 - RAWA BOLEŚCIN - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:3
17:00 - WIEŻA RUDNICA - SPARTA ZIĘBICE 3:0
12:00 - KOLIBER UCIECHÓW - BOXMET PISKORZÓW 1:0
15:00 - DELTA SŁUPICE - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 1:0
17:00 - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - VICTORIA TUSZYN 0:2
14:00 - DABRO - BAU MAKOWICE - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 6:4
17:00 - TARNOVIA TARNÓW - SKAŁKI STOLEC 2:4

Kolejka 24 w dniach 17-05-2015 - Niedziela
12:00 - CZARNI SIENIAWKA - TARNOVIA TARNÓW 1:2
17:00 - SKAŁKI STOLEC - DABRO - BAU MAKOWICE 2:1
17:00 - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 2:0
12:00 - VICTORIA TUSZYN - DELTA SŁUPICE 1:1
13:00 - ZIELONI ŁAGIEWNIKI - KOLIBER UCIECHÓW 2:2
14:00 - BOXMET PISKORZÓW - WIEŻA RUDNICA 5:4
17:00 - SPARTA ZIĘBICE - RAWA BOLEŚCIN 2:2
17:00 - NIEMCZANKA NIEMCZA - POGOŃ PIESZYCE 1:1

Kolejka 25 w dniach 24-05-2015 - Niedziela
17:00 - NIEMCZANKA NIEMCZA - CZARNI SIENIAWKA 0:0
17:00 - POGOŃ PIESZYCE - SPARTA ZIĘBICE 1:2
11:00 - RAWA BOLEŚCIN - BOXMET PISKORZÓW 1:4
17:00 - WIEŻA RUDNICA - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 2:3
12:00 - KOLIBER UCIECHÓW - VICTORIA TUSZYN 2:2
15:00 - DELTA SŁUPICE - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 2:2
17:00 - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - SKAŁKI STOLEC 0:5
18:00 - DABRO - BAU MAKOWICE - TARNOVIA TARNÓW 2:3

Kolejka 26 w dniach 31-05-2015 - Niedziela
12:00 - CZARNI SIENIAWKA - DABRO - BAU MAKOWICE 1:2
17:00 - TARNOVIA TARNÓW - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 2:0
17:00 - SKAŁKI STOLEC - DELTA SŁUPICE 5:1
17:00 - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - KOLIBER UCIECHÓW 1:2
12:00 - VICTORIA TUSZYN - WIEŻA RUDNICA 5:2
13:00 - ZIELONI ŁAGIEWNIKI - RAWA BOLEŚCIN 3:0 (wo)
14:00 - BOXMET PISKORZÓW - POGOŃ PIESZYCE 1:3
17:00 - SPARTA ZIĘBICE - NIEMCZANKA NIEMCZA 3:2

Kolejka 27 w dniach 04-06-2015 - Czwartek
17:00 - SPARTA ZIĘBICE - CZARNI SIENIAWKA 0:0
17:00 - NIEMCZANKA NIEMCZA - BOXMET PISKORZÓW 7:2
17:00 - POGOŃ PIESZYCE - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 3:0
11:00 - RAWA BOLEŚCIN - VICTORIA TUSZYN 0:8
11:00 - WIEŻA RUDNICA - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 4:4
12:00 - KOLIBER UCIECHÓW - SKAŁKI STOLEC 1:3
15:00 - DELTA SŁUPICE - TARNOVIA TARNÓW 4:0
17:00 - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - DABRO - BAU MAKOWICE 0:2

Kolejka 28 w dniach 07-06-2015 - Niedziela
12:00 - CZARNI SIENIAWKA - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY 10:0
14:00 - DABRO - BAU MAKOWICE - DELTA SŁUPICE 0:4
17:00 - TARNOVIA TARNÓW - KOLIBER UCIECHÓW 1:0
17:00 - SKAŁKI STOLEC - WIEŻA RUDNICA 0:6 (wo)
17:00 - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - RAWA BOLEŚCIN 1:1
12:00 - VICTORIA TUSZYN - POGOŃ PIESZYCE 1:3
13:00 - ZIELONI ŁAGIEWNIKI - NIEMCZANKA NIEMCZA 0:3
14:00 - BOXMET PISKORZÓW -SPARTA ZIĘBICE 4:2

Kolejka 29 w dniach 14-06-2015 - Niedziela
17:00 - BOXMET PISKORZÓW - CZARNI SIENIAWKA 1:1
17:00 - SPARTA ZIĘBICE - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 0:2
17:00 - NIEMCZANKA NIEMCZA - VICTORIA TUSZYN 1:1
17:00 - POGOŃ PIESZYCE - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 4:1
17:00 - RAWA BOLEŚCIN - SKAŁKI STOLEC 2:2
17:00 - WIEŻA RUDNICA - TARNOVIA TARNÓW 8:1
17:00 - KOLIBER UCIECHÓW - DABRO - BAU MAKOWICE 1:1
17:00 - DELTA SŁUPICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 7:0

Kolejka 30 w dniach 21-06-2015 - Niedziela
17:00 - CZARNI SIENIAWKA - DELTA SŁUPICE 3:0
17:00 - ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - KOLIBER UCIECHÓW 2:4
17:00 - DABRO - BAU MAKOWICE - WIEŻA RUDNICA 2:3
17:00 - TARNOVIA TARNÓW - RAWA BOLEŚCIN 3:2
17:00 - SKAŁKI STOLEC - POGOŃ PIESZYCE 0:5
17:00 - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - NIEMCZANKA NIEMCZA 0:5
17:00 - VICTORIA TUSZYN - SPARTA ZIĘBICE 4:2
17:00 - ZIELONI ŁAGIEWNIKI - BOXMET PISKORZÓW 4:1





JUNIORZY



Sezon 2014-2015, Terenowa Klasa Juniorów Starszych, Podokręg Kłodzko, grupa II



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK:

15 - Adrian Świerczyński
12 - Norbert Bilski
7 - Artur Antoszczuk
6 - Dominik Drygas
6 - Oskar Kulka
4 - Maciej Kuśmiński
3 - Michał Głowacki
2 - Damian Litwin
1 - Patryk Pokotowski
1 - Dariusz Smolak
1 - Patryk Tubacki
1 - Dawid Żytkowicz



RUNDA JESIENNA

Kolejka: 1 w dniach 06-09-2014
13:00 WIEŻA RUDNICA – SPARTA ZIĘBICE 0:7
13:00 ORZEŁ POMIANÓW DOLNY - CZARNI BRASZOWICE 1:0
16:00 UNIA BARDO - INTER OŻARY 3:3
13:00 UNIA ZŁOTY STOK - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:2
13:00 TARNOVIA TARNÓW - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 1:4

Kolejka: 2 w dniach 13-09-2014
13:00 ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY - WIEŻA RUDNICA 1:3
13:00 CZARNI BRASZOWICE - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 1:4
13:00 SPARTA ZIĘBICE - TARNOVIA TARNÓW 4:0
13:00 INTER OŻARY - UNIA ZŁOTY STOK 9:1
13:00 ORZEŁ POMIANÓW DOLNY - UNIA BARDO 2:10

Kolejka: 3 w dniach 20-09-2014
13:00 WIEŻA RUDNICA - INTER OŻARY 0:5
16:00 UNIA BARDO - CZARNI BRASZOWICE 7:1
13:00 UNIA ZŁOTY STOK - ORZEŁ POMIANÓW DOLNY 5:2
13:00 TARNOVIA TARNÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:2
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - SPARTA ZIĘBICE 1:4

Kolejka: 4 w dniach 27-09-2014
13:00 ORZEŁ POMIANÓW DOLNY – WIEŻA RUDNICA 2:2
13:00 CZARNI BRASZOWICE - SPARTA ZIĘBICE 1:8
13:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 0:10
13:00 INTER OŻARY - TARNOVIA TARNÓW 0:1
16:00 UNIA BARDO - UNIA ZŁOTY STOK 15:0

Kolejka: 5 w dniach 04-10-2014
11:00 WIEŻA RUDNICA - UNIA BARDO 2:5
13:00 UNIA ZŁOTY STOK - CZARNI BRASZOWICE 2:5
13:00 TARNOVIA TARNÓW - ORZEŁ POMIANÓW DOLNY 2:1
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - INTER OŻARY 6:0
13:00 SPARTA ZIĘBICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 13:0

Kolejka: 6 w dniach 11-10-2014
15:30 UNIA ZŁOTY STOK - WIEŻA RUDNICA 0:7
13:00 CZARNI BRASZOWICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 4:3
13:00 INTER OŻARY - SPARTA ZIĘBICE 0:8
11:00 ORZEŁ POMIANÓW DOLNY - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 2:7
16:00 UNIA BARDO - TARNOVIA TARNÓW 3:2

Kolejka: 7 w dniach 18-10-2014
13:00 WIEŻA RUDNICA - CZARNI BRASZOWICE 3:1
13:00 TARNOVIA TARNÓW - UNIA ZŁOTY STOK 8:0
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - UNIA BARDO 3:1
13:00 SPARTA ZIĘBICE - ORZEŁ POMIANÓW DOLNY 10:2
15:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - INTER OŻARY 2:2

Kolejka: 8 w dniach 25-10-2014
13:00 WIEŻA RUDNICA – TARNOVIA TARNÓW 2:2
13:00 CZARNI BRASZOWICE - INTER OŻARY 1:1
13:00 ORZEŁ POMIANÓW DOLNY - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 1:4
15:00 UNIA BARDO - SPARTA ZIĘBICE 1:3
13:00 UNIA ZŁOTY STOK - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 1:4

Kolejka: 9 w dniach 08-11-2014
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE – WIEŻA RUDNICA 5:1
13:00 TARNOVIA TARNÓW - CZARNI BRASZOWICE 3:3
13:00 SPARTA ZIĘBICE - UNIA ZŁOTY STOK 9:1
13:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - UNIA BARDO 1:2
13:00 INTER OŻARY - ORZEŁ POMIANÓW DOLNY 4:1



RUNDA WIOSENNA

Kolejka 10 w dniach 11-04-2015 - Sobota
13:00 - CZARNI BRASZOWICE - ORZEŁ POMIANÓW DLN 4:0
13:00 - INTER OŻARY - UNIA BARDO 1:1
13:00 - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - UNIA ZŁOTY STOK 5:2
13:00 - SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA 1:1
11:00 - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - TARNOVIA TARNÓW 5:1

Kolejka 11 w dniach 18-04-2015 - Sobota
11:00 - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - CZARNI BRASZOWICE 6:0
16:00 - TARNOVIA TARNÓW - SPARTA ZIĘBICE 2:10
13:00 - WIEŻA RUDNICA - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 10:2
13:00 - UNIA ZŁOTY STOK - INTER OŻARY 2:2
16:00 - UNIA BARDO - ORZEŁ POMIANÓW DLN 6:5

Kolejka 12 w dniach 25-04-2015 - Sobota
13:00 - CZARNI BRASZOWICE - UNIA BARDO 0:2
13:00 - ORZEŁ POMIANÓW DLN - UNIA ZŁOTY STOK 2:1
13:00 - INTER OŻARY - WIEŻA RUDNICA 1:5
13:00 - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - TARNOVIA TARNÓW 2:5
13:00 - SPARTA ZIĘBICE - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 1:2

Kolejka 13 w dniach 02-05-2015 - Sobota
13:00 - SPARTA ZIĘBICE - CZARNI BRASZOWICE 3:0
11:00 - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 12:0
16:00 - TARNOVIA TARNÓW - INTER OŻARY 1:0
13:00 - WIEŻA RUDNICA - ORZEŁ POMIANÓW DLN 6:2
13:00 - UNIA ZŁOTY STOK - UNIA BARDO 1:5

Kolejka 14 w dniach 09-05-2015 - Sobota
13:00 - CZARNI BRASZOWICE - UNIA ZŁOTY STOK 6:2
16:00 - UNIA BARDO - WIEŻA RUDNICA 1:5
13:00 - ORZEŁ POMIANÓW DLN - TARNOVIA TARNÓW 0:3
13:00 - INTER OŻARY - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 2:3
13:00 - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - SPARTA ZIĘBICE 2:4

Kolejka 15 w dniach 16-05-2015 - Sobota
13:00 - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - CZARNI BRASZOWICE 2:3
13:00 - SPARTA ZIĘBICE - INTER OŻARY 5:0
11:00 - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - ORZEŁ POMIANÓW DLN 8:0
16:00 - TARNOVIA TARNÓW - UNIA BARDO 2:2
13:00 - WIEŻA RUDNICA - UNIA ZŁOTY STOK 8:2

Kolejka 16 w dniach 23-05-2015 - Sobota
13:00 - CZARNI BRASZOWICE - WIEŻA RUDNICA 0:2
13:00 - UNIA ZŁOTY STOK - TARNOVIA TARNÓW 2:6
16:00 - UNIA BARDO - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 0:5
13:00 - ORZEŁ POMIANÓW DLN - SPARTA ZIĘBICE 2:12
13:00 - INTER OŻARY - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 9:0

Kolejka 17 w dniach 30-05-2015 - Sobota
13:00 - INTER OŻARY - CZARNI BRASZOWICE 11:0
13:00 - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ORZEŁ POMIANÓW DLN 2:3
13:00 - SPARTA ZIĘBICE - UNIA BARDO 7:0
13:00 - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - UNIA ZŁOTY STOK 9:0
16:00 - TARNOVIA TARNÓW - WIEŻA RUDNICA 0:2

Kolejka 18 w dniach 06-06-2015 - Sobota
13:00 - CZARNI BRASZOWICE - TARNOVIA TARNÓW 2:3
13:00 - WIEŻA RUDNICA - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 0:2
13:00 - UNIA ZŁOTY STOK - SPARTA ZIĘBICE 3:13
13:00 - UNIA BARDO - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 10:1
13:00 - ORZEŁ POMIANÓW DLN - INTER OŻARY 0:1



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Następny mecz - SENIORZY
 
27 września 2020 r. godz. 16:00
Wieża Rudnica - Perła Płonica
BUTTONY
 

























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 10 odwiedzający (51 wejścia) tutaj!
This website was created for free with Stronygratis.pl. Would you also like to have your own website?
Sign up for free