Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2018-2019


SENIORZY



Sezon 2018-2019, B klasa, Podokręg Kłodzko, grupa III



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK WIEŻY RUDNICY:

25 - Marcin Stachura
22 - Remigiusz Markiel
14 - Mariusz Wróbel
4 - Ludwik Kocik
3 - Artur Kostan
3 - Robert Podhalicz
2 - Michał Klaus
2 - Jakub Cebulski
1 - Mateusz Borowczyk
1 - Dariusz Grycaj
1 - Sławomir Panońko
1 - Dariusz Smolak


RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 – 26.08.2018 (niedziela)
16:00 Wieża Rudnica – Błękitni Owiesno 6:4
Agrowiec Starczówek – pauza
17:00 Spartakus Byczeń – Niemczanka Niemcza 3:4
11:00 Przedborowianka Przedborowa – GLKS Kamiennik 1:3
17:00 Victoria Dębowiec – Znicz Lubnów 4:4
15:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. – Cis Brzeźnica 2:2
14:00 Błękitni Niedźwiedź – Henrykowianka Henryków 0:5

Kolejka 2 – 02.09.2018 (niedziela)
11:00 Niemczanka Niemcza – Wieża Rudnica 0:6
Henrykowianka Henryków - pauza
17:00 GLKS Kamiennik – Błękitni Niedźwiedź 1:1
11:00 Cis Brzeźnica – Przedborowianka Przedborowa 3:1
11:00 Znicz Lubnów – Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:3
11:00 Błękitni Owiesno – Victoria Dębowiec 3:0
11:00 Agrowiec Starczówek – Spartakus Byczeń 5:1

Kolejka 3 – 09.09.2018 (niedziela)
16:00 Wieża Rudnica – Agrowiec Starczówek 4:1
Spartakus Byczeń – pauza
11:00 Victoria Dębowiec – Niemczanka Niemcza 2:0
14:30 Zamek II Kamieniec – Błękitni Owiesno 2:2
11:00 Przedborowianka Przedborowa – Znicz Lubnów 5:2
17:00 Błękitni Niedźwiedź – Cis Brzeźnica 1:3
11:00 Henrykowianka Henryków – GLKS Kamiennik 1:2

Kolejka 4 – 16.09.2018 (niedziela)
16:00 Spartakus Byczeń – Wieża Rudnica 2:4
GLKS Kamiennik– pauza
17:00 Cis Brzeźnica – Henrykowianka Henryków 1:4
12:00 Znicz Lubnów – Błękitni Niedźwiedź 0:5 (mecz odbył się 24.03.2019 o godz. 13)
11:00 Błękitni Owiesno – Przedborowianka Przedborowa 3:6
14:00 Niemczanka Niemcza – Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:3
11:00 Agrowiec Starczówek – Victoria Dębowiec 0:3

Kolejka 5 – 23.09.2018 (niedziela)
Wieża Rudnica – pauza
11:00 Henrykowianka Henryków – Znicz Lubnów 6:1
16:00 Victoria Dębowiec – Spartakus Byczeń 5:1
15:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. – Agrowiec Starczówek 1:1
11:00 Przedborowianka Przedborowa – Niemczanka Niemcza 4:1
11:00 Błękitni Niedźwiedź – Błękitni Owiesno 3:1
11:00 GLKS Kamiennik – Cis Brzeźnica 3:1

Kolejka 6 – 30.09.2018 (niedziela)
14:00 Wieża Rudnica – Victoria Dębowiec 3:6
11:00 Agrowiec Starczówek – Przedborowianka Przedborowa 4:1
Cis Brzeźnica - pauza
13:00 Znicz Lubnów – GLKS Kamiennik 1:2
11:00 Błękitni Owiesno – Henrykowianka Henryków 1:4
14:00 Niemczanka Niemcza – Błękitni Niedźwiedź 3:0
11:00 Spartakus Byczeń – Zamek II Kamieniec Ząbk. 4:5

Kolejka 7 – 07.10.2018 (niedziela)
15:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. – Wieża Rudnica 7:2
11:00 Błękitni Niedźwiedź – Agrowiec Starczówek 1:1
16:00 Cis Brzeźnica – Znicz Lubnów 5:2
11:00 GLKS Kamiennik – Błękitni Owiesno 6:0
11:00 Henrykowianka Henryków – Niemczanka Niemcza 3:1
11:00 Przedborowianka Przedborowa – Spartakus Byczeń 7:2
Victoria Dębowiec – pauza

Kolejka 8 – 14.10.2018 (niedziela)
15:00 Wieża Rudnica – Przedborowianka Przedborowa 4:1
11:00 Victoria Dębowiec – Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:3
Znicz Lubnów - pauza
11:00 Błękitni Owiesno – Cis Brzeźnica 2:1
14:00 Niemczanka Niemcza – GLKS Kamiennik 0:4
11:00 Agrowiec Starczówek – Henrykowianka Henryków 0:1
15:00 Spartakus Byczeń – Błękitni Niedźwiedź 2:7

Kolejka 9 – 21.10.2018 (niedziela)
11:00 Błękitni Niedźwiedź – Wieża Rudnica 0:1
15:00 Cis Brzeźnica – Niemczanka Niemcza 4:0
Zamek II Kamieniec Ząbk. – pauza
11:00 Przedborowianka Przedborowa – Victoria Dębowiec 0:5
14:00 Henrykowianka Henryków – Spartakus Byczeń 2:0
11:00 GLKS Kamiennik – Agrowiec Starczówek 2:0
13:00 Znicz Lubnów – Błękitni Owiesno 5:2

Kolejka 10 – 28.10.2018 (niedziela)
14:00 Wieża Rudnica – Henrykowianka Henryków 2:1
11:00 Niemczanka Niemcza – Znicz Lubnów 0:3 (wo, gospodarze zdekompletowali się około 50 min przy stanie 1:2)
Błękitni Owiesno - pauza
11:00 Agrowiec Starczówek – Cis Brzeźnica 0:2
11:00 Spartakus Byczeń – GLKS Kamiennik 1:7
11:00 Victoria Dębowiec – Błękitni Niedźwiedź 4:1
14:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. – Przedborowianka Przedborowa 2:0

Kolejka 11 – 04.11.2018 (niedziela)
11:00 GLKS Kamiennik – Wieża Rudnica 3:5
11:00 Błękitni Owiesno – Niemczanka Niemcza 4:3
Przedborowianka Przedborowa – pauza
11:00 Błękitni Niedźwiedź – Zamek II Kamieniec Ząbk. 5:1
14:00 Henrykowianka Henryków – Victoria Dębowiec 2:3
11:00 Cis Brzeźnica – Spartakus Byczeń 6:0
13:00 Znicz Lubnów – Agrowiec Starczówek 1:3

Kolejka 12 – 11.11.2018 (niedziela)
13:30 Wieża Rudnica – Cis Brzeźnica 4:0
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. – Henrykowianka Henryków 4:0
Niemczanka Niemcza - pauza
10:00 Agrowiec Starczówek – Błękitni Owiesno 2:6
13:30 Spartakus Byczeń – Znicz Lubnów 1:3
10:00 Victoria Dębowiec – GLKS Kamiennik 3:5
11:00 Przedborowianka Przedborowa – Błękitni Niedźwiedź 1:1

Kolejka 13 – 18.11.2018 (niedziela)
13:00 Znicz Lubnów – Wieża Rudnica 2:3
Błękitni Niedźwiedź – pauza
13:30 Niemczanka Niemcza – Agrowiec Starczówek 5:2
13:30 Henrykowianka Henryków – Przedborowianka Przedborowa 4:2
13:30 GLKS Kamiennik – Zamek II Kamieniec Ząbk. 2:1
11:00 Cis Brzeźnica – Victoria Dębowiec 2:2
11:00 Błękitni Owiesno – Spartakus Byczeń 6:3



RUNDA WIOSENNA

Kolejka 14 – 31.03.2019 (niedziela)
11:00 Błękitni Owiesno - Wieża Rudnica 4:2
11:00 GLKS Kamiennik - Przedborowianka Przedborowa 1:1
11:00 Cis Brzeźnica - Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:2
11:00 Henrykowianka Henryków - Błękitni Niedźwiedź 0:3
12:00 Znicz Lubnów - Victoria Dębowiec 1:6
14:00 Niemczanka Niemcza - Spartakus Byczeń 7:0
Agrowiec Starczówek – pauza

Kolejka 15 – 07.04.2019 (niedziela)
11:00 Wieża Rudnica - Niemczanka Niemcza 2:3
11:00 Błękitni Niedźwiedź - GLKS Kamiennik 0:2
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Cis Brzeźnica 0:2
11:00 Victoria Dębowiec - Błękitni Owiesno 4:1
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Znicz Lubnów 6:2
16:00 Spartakus Byczeń - Agrowiec Starczówek 1:1
Henrykowianka Henryków – pauza

Kolejka 16 – 14.04.2019 (niedziela)
11:00 Agrowiec Starczówek - Wieża Rudnica 6:1
11:00 Błękitni Owiesno - Zamek II Kamieniec Ząbk. 3:5
11:00 Cis Brzeźnica - Błękitni Niedźwiedź 0:4
12:00 Znicz Lubnów - Przedborowianka Przedborowa 2:2
14:00 Niemczanka Niemcza - Victoria Dębowiec 1:2
14:00 GLKS Kamiennik - Henrykowianka Henryków 0:1
Spartakus Byczeń – pauza

Kolejka 17 – 28.04.2019 (niedziela)
16:00 Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń 5:2
11:00 Henrykowianka Henryków - Cis Brzeźnica 1:0
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Znicz Lubnów 6:1
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Błękitni Owiesno 1:2
11:00 Victoria Dębowiec - Agrowiec Starczówek 3:1
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Niemczanka Niemcza 2:1
GLKS Kamiennik – pauza

Kolejka 18 – 01.05.2019 (środa)
11:00 Znicz Lubnów - Henrykowianka Henryków 1:2
16:00 Spartakus Byczeń - Victoria Dębowiec 2:4
11:00 Agrowiec Starczówek - Zamek II Kamieniec Ząbk. 0:3 (wo)
11:00 Błękitni Owiesno - Błękitni Niedźwiedź 4:8
11:00 Cis Brzeźnica - GLKS Kamiennik 4:0
14:00 Niemczanka Niemcza - Przedborowianka Przedborowa 0:4
Wieża Rudnica – pauza

Kolejka 19 – 05.05.2019 (niedziela)
11:00 Victoria Dębowiec - Wieża Rudnica 2:4
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Agrowiec Starczówek 5:1
11:00 Henrykowianka Henryków - Błękitni Owiesno 0:1
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Niemczanka Niemcza 1:2
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Spartakus Byczeń 4:1
14:00 GLKS Kamiennik - Znicz Lubnów 6:0
Cis Brzeźnica – pauza

Kolejka 20 – 12.05.2019 (niedziela)
17:00 Wieża Rudnica - Zamek II Kamieniec Ząbk. 3:1
11:00 Agrowiec Starczówek - Błękitni Niedźwiedź 1:4
12:00 Znicz Lubnów - Cis Brzeźnica 0:5
11:00 Błękitni Owiesno - GLKS Kamiennik 4:0
16:00 Spartakus Byczeń - Przedborowianka Przedborowa 4:2
14:00 Niemczanka Niemcza - Henrykowianka Henryków 0:3
Victoria Dębowiec – pauza

Kolejka 21 – 19.05.2019 (niedziela)
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Wieża Rudnica 4:6
11:00 Cis Brzeźnica - Błękitni Owiesno 4:2
11:00 Henrykowianka Henryków - Agrowiec Starczówek 7:2
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Spartakus Byczeń 8:1
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Victoria Dębowiec 8:2
14:00 GLKS Kamiennik - Niemczanka Niemcza 3:0 (wo, drużyna gości nie wstawiła się na mecz)
Znicz Lubnów – pauza

Kolejka 22 – 26.05.2019 (niedziela)
17:00 Wieża Rudnica - Błękitni Niedźwiedź 2:5
11:00 Victoria Dębowiec - Przedborowianka Przedborowa 5:2
16:00 Spartakus Byczeń - Henrykowianka Henryków 5:3
11:00 Agrowiec Starczówek - GLKS Kamiennik 3:3
11:00 Błękitni Owiesno - Znicz Lubnów 4:2
14:00 Niemczanka Niemcza - Cis Brzeźnica 0:1
Zamek II Kamieniec Ząbk. – pauza

Kolejka 23 – 02.06.2019 (niedziela)
11:00 Henrykowianka Henryków - Wieża Rudnica 0:3
12:00 Znicz Lubnów - Niemczanka Niemcza 4:5
11:00 Cis Brzeźnica - Agrowiec Starczówek 3:0
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Victoria Dębowiec 4:2
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Zamek II Kamieniec Ząbk. 1:1
14:00 GLKS Kamiennik - Spartakus Byczeń 6:0
Błękitni Owiesno – pauza

Kolejka 24 – 09.06.2019 (niedziela)
17:00 Wieża Rudnica - GLKS Kamiennik 2:3
11:00 Victoria Dębowiec - Henrykowianka Henryków 0:0
16:00 Spartakus Byczeń - Cis Brzeźnica 1:6
11:00 Agrowiec Starczówek - Znicz Lubnów 2:3
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Błękitni Niedźwiedź 4:1
15:00 Niemczanka Niemcza - Błękitni Owiesno 2:4
Przedborowianka Przedborowa – pauza

Kolejka 25 – 16.06.2019 (niedziela)
17:00 Cis Brzeźnica - Wieża Rudnica 3:1
11:00 Henrykowianka Henryków - Zamek II Kamieniec Ząbk. 4:4
11:00 Błękitni Owiesno - Agrowiec Starczówek 1:0
11:00 Znicz Lubnów - Spartakus Byczeń 7:1
11:00 GLKS Kamiennik - Victoria Dębowiec 5:3
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Przedborowianka Przedborowa 2:1 (mecz rozegrano awansem 20.04.2019)
Niemczanka Niemcza – pauza

Kolejka 26 – 23.06.2019 (niedziela)
11:00 Wieża Rudnica - Znicz Lubnów 6:1
11:00 Agrowiec Starczówek - Niemczanka Niemcza 2:1
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Henrykowianka Henryków 3:3
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - GLKS Kamiennik 5:2
11:00 Victoria Dębowiec - Cis Brzeźnica 1:3
11:00 Spartakus Byczeń - Błękitni Owiesno 3:3
Błękitni Niedźwiedź – pauza



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
05 kwiecień 2020 godz. 16:00
Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń
BUTTONY
 

























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 11 odwiedzający (23 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=