Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2017-2018


ORLIKI - RUNDA JESIENNA



Sezon 2017-2018, Terenowa Klasa Orlików, Podokręg Kłodzko, grupa III



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK:

16 - Hubert Litwin
15 - Paweł Sikorski
8 - Mateusz Antoszczuk
3 - Oskar Selwa
2 - Tomasz Jabłoński



TERMINARZ

Kolejka 1 – 01.09.2017 godz. 17:00
UNIA ZŁOTY STOK - UNIA BARDO 9:6
GLKS KAMIENNIK - WIEŻA RUDNICA 1:3
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 6:4
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - ORZEŁ MĄKOLNO 19:0
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. 1:12

Kolejka 2 – 08.09.2017 godz. 17:00
WIEŻA RUDNICA - ORZEŁ MĄKOLNO 8:4
ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 5:5
UNIA BARDO - KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 3:6
GLKS KAMIENNIK - UNIA ZŁOTY STOK 0:3 (wo, gospodarze nie zebrali składu)
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. - ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. 13:1

Kolejka 3 – 15.09.2017 godz. 17:00
UNIA ZŁOTY STOK - WIEŻA RUDNICA 5:8
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 6:2
ORZEŁ MĄKOLNO - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL.2:18
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - GLKS KAMIENNIK 14:0
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - UNIA BARDO 4:0

Kolejka 4 – 22.09.2017 godz. 17:00
ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. - ORZEŁ MĄKOLNO 12:3
UNIA BARDO - ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. 0:12
UNIA ZŁOTY STOK - KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 3:14
WIEŻA RUDNICA - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. 0:15
GLKS KAMIENNIK - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 0:10

Kolejka 5 – 29.09.2017 godz. 17:00
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 9:0
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - GLKS KAMIENNIK 14:1
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - UNIA ZŁOTY STOK 5:5:
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - WIEŻA RUDNICA 6:4
ORZEŁ MĄKOLNO - UNIA BARDO 6:2

Kolejka 6 – 06.10.2017 godz. 16:00
UNIA ZŁOTY STOK - ORLIK ZĄBKOWICE ŚL.0:16
WIEŻA RUDNICA - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 4:6
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK.- ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 4:2
GLKS KAMIENNIK - ORZEŁ MĄKOLNO 1:4
UNIA BARDO - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. 1:6

Kolejka 7 – 13.10.2017 godz. 16:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - WIEŻA RUDNICA 0:5 (wo, na boisku 7:5)
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 5:2
ORZEŁ MĄKOLNO - UNIA ZŁOTY STOK 4:4
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL.- GLKS KAMIENNIK 19:3
ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. - UNIA BARDO 10:6

Kolejka 8 – 20.10.2017 godz. 16:00
WIEŻA RUDNICA - UNIA BARDO 9:1
GLKS KAMIENNIK - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 5:15
UNIA ZŁOTY STOK - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. 3:9
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - ORZEŁ MĄKOLNO 4:4
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. 3:11

Kolejka 9 – 27.10.2017 godz. 16:00
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - WIEŻA RUDNICA 15:3
ORZEŁ MĄKOLNO - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 6:4
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. - KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 8:2
ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. - UNIA ZŁOTY STOK 9:4
UNIA BARDO - GLKS KAMIENNIK 10:3



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
?????
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 53 odwiedzający (110 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=