Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2017-2018


SENIORZY



Sezon 2017-2018, A klasa, Okręg Wałbrzych, grupa III



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK WIEŻY RUDNICY:

19 - Marcin Stachura
16 - Remigiusz Markiel
9 - Paweł Radożycki
5 - Artur Kostan
4 - Mariusz Wróbel
3 - Mateusz Borowczyk
3 - Przemysław Czekaj
2 - Dominik Drygas
2 - Dariusz Drzewosz
2 - Dariusz Grycaj
1 - Andrzej Lubieniecki
1 - Michał Głowacki
1 - Grzegorz Kostan
1 - Mateusz Tomaszewski



RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 – 19/20.08.2017
19.08.2017 godz.17:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - UNIA ZŁOTY STOK 0:2
20.08.2017 17:00
WIEŻA RUDNICA - LKS GILÓW 2:3

20.08.2017 17:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 2:2
20.08.2017 godz.17:00
ZNICZ LUBNÓW - KOLIBER UCIECHÓW 3:0
20.08.2017 godz.17:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - INTER OŻARY 1:5
20.08.2017 godz.17:00
SPARTA ZIĘBICE - GLKS KAMIENNIK 5:0
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - pauza

Kolejka 2 – 26/27.08.2017
26.08.2017 godz.18:00
UNIA ZŁOTY STOK - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 1:1
27.08.2017 godz.17:00
INTER OŻARY - WIEŻA RUDNICA 7:2

27.08.2017 godz.17:00
KOLIBER UCIECHÓW - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 2:2
27.08.2017 godz.17:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 3:3
27.08.2017 godz.17:00
ZNICZ LUBNÓW - SPARTA ZIĘBICE 5:1
27.08.2017 godz. 18:00
LKS GILÓW - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 6:1
GLKS KAMIENNIK - pauza

Kolejka 3 – 02/03.09.2017
02.09.2017 godz.17:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - INTER OŻARY 3:4
03.09.2017 godz.17:00
SPARTA ZIĘBICE - KOLIBER UCIECHÓW 5:1
03.09.2017 godz.17:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - GLKS KAMIENNIK 3:2
03.09.2017 godz.17:00
WIEŻA RUDNICA - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:5

03.09.2017 godz.17:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - LKS GILÓW 1:1
03.09.2017 godz.17:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - UNIA ZŁOTY STOK 1:2
ZNICZ LUBNÓW - pauza

Kolejka 4 – 09/10.09.2017
09.09.2017 godz.17:00
LKS GILÓW - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 1:6
10.09.2017 godz.14:00
GLKS KAMIENNIK - WIEŻA RUDNICA 5:11

10.09.2017 godz.14:00
ZNICZ LUBNÓW - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 3:1
10.09.2017 godz.12:00
KOLIBER UCIECHÓW - UNIA ZŁOTY STOK 1:1
10.09.2017 godz.16:00
INTER OŻARY - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 2:0
10.09.2017 godz.16:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:7
SPARTA ZIĘBICE - pauza

Kolejka 5 – 16/17.09.2017
16.09.2017 godz.16:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - GLKS KAMIENNIK 12:0
17.09.2017 godz.16:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - SPARTA ZIĘBICE 1:2
17.09.2017 godz.16:00
WIEŻA RUDNICA - ZNICZ LUBNÓW 6:4

17.09.2017 godz.16:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:2
17.09.2017 godz.16:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - INTER OŻARY 2:2
16.09.2017 godz.16:00
UNIA ZŁOTY STOK - LKS GILÓW 0:2
KOLIBER UCIECHÓW - pauza

Kolejka 6 – 23/24.09.2017
24.09.2017 godz. 14:00
GLKS KAMIENNIK - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 1:6
24.09.2017 godz. 16:00
KOLIBER UCIECHÓW - LKS GILÓW 3:3
24.09.2017 godz. 16:00
INTER OŻARY - UNIA ZŁOTY STOK 2:2
24.09.2017 godz. 16:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:6
24.09.2017 godz. 13:00
ZNICZ LUBNÓW - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 5:4
24.09.2017godz. 16:00
SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA 6:2

HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - pauza

Kolejka 7 – 30.09/01.10.2017
01.10.2017 godz.16:00
LKS GILÓW - INTER OŻARY 3:2
01.10.2017 godz.16:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - GLKS KAMIENNIK 10:0
30.09.2017 godz.16:00
UNIA ZŁOTY STOK - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 1:10
01.10.2017 godz.16:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - ZNICZ LUBNÓW 5:2
01.10.2017 godz.16:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - SPARTA ZIĘBICE 2:1
30.09.2017 godz.16:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - KOLIBER UCIECHÓW 2:2
WIEŻA RUDNICA - pauza

Kolejka 8 – 07/08.10.2017
08.10.2017 godz.14:00
GLKS KAMIENNIK - UNIA ZŁOTY STOK 0:1
08.10.2017 godz.15:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - LKS GILÓW 4:3
07.10.2017 godz.16:00
ZNICZ LUBNÓW - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 0:14
08.10.2017 godz.15:00
SPARTA ZIĘBICE - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 6:3
08.10.2017 godz.12:00
KOLIBER UCIECHÓW - INTER OŻARY 0:5
08.10.2017 godz.15:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - WIEŻA RUDNICA 7:2

SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - pauza

Kolejka 9 – 14/15.10.2017
15.10.2017 godz.15:00
WIEŻA RUDNICA - KOLIBER UCIECHÓW 3:0 (wo)

14.10.2017 godz.15:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 4:2
15.10.2017 godz.15:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - SPARTA ZIĘBICE 5:1
14.10.2017 godz.15:00
UNIA ZŁOTY STOK - ZNICZ LUBNÓW 3:1
15.10.2017 godz.15:00
LKS GILÓW - GLKS KAMIENNIK 11:0
14.10.2017 godz.15:30
INTER OŻARY - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:2
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - pauza

Kolejka 10 – 21/22.10.2017
22.10.2017 godz.14:00
GLKS KAMIENNIK - INTER OŻARY 0:17
22.10.2017 godz.12:00
KOLIBER UCIECHÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:2
22.10.2017 godz.15:00
ZNICZ LUBNÓW - LKS GILÓW 2:3
22.10.2017 godz.15:00
SPARTA ZIĘBICE - UNIA ZŁOTY STOK 1:1
22.10.2017 godz.15:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 2:3
22.10.2017 godz.15:00
WIEŻA RUDNICA - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 2:1

POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - pauza

Kolejka 11 – 28/29.10.2017
29.10.2017 godz.14:00
INTER OŻARY - ZNICZ LUBNÓW 3:2
28.10.2017 godz.15:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - KOLIBER UCIECHÓW 8:1
19.11.2017 godz.13:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - WIEŻA RUDNICA 6:2

29.10.2017 godz.14:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 4:2
19.11.2017 godz.13:00
LKS GILÓW - SPARTA ZIĘBICE 0:1
29.10.2017 godz.14:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - GLKS KAMIENNIK 9:1
UNIA ZŁOTY STOK - pauza

Kolejka 12 – 04/05.11.2017
05.11.2017 godz.12:00
KOLIBER UCIECHÓW - GLKS KAMIENNIK 10:0
05.11.2017 godz.14:00
ZNICZ LUBNÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 0:9
05.11.2017 godz.14:00
SPARTA ZIĘBICE - INTER OŻARY 2:0
05.11.2017 godz.14:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - UNIA ZŁOTY STOK 1:4
05.11.2017 godz.14:00
WIEŻA RUDNICA - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 1:1

04.11.2017 godz.14:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 4:1
LKS GILÓW - pauza

Kolejka 13 – 11/12.11.2017
12.11.2017 godz.14:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - KOLIBER UCIECHÓW 2:1
12.11.2017 godz.14:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 4:3
12.11.2017 godz.14:00
UNIA ZŁOTY STOK - WIEŻA RUDNICA 2:1

12.11.2017 godz.14:00
GLKS KAMIENNIK - ZNICZ LUBNÓW 2:10
12.11.2017 godz.11:00
LKS GILÓW - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 3:1
12.11.2017 godz.14:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - SPARTA ZIĘBICE 1:2
INTER OŻARY - pauza



RUNDA WIOSENNA

Kolejka 14– 07/08.04.2018
07.04.2018 godz.17:30
UNIA ZŁOTY STOK - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 1:0 (przełożony na 16.05.2018)
08.04.2018 godz.16:00
LKS GILÓW - WIEŻA RUDNICA 4:1

08.04.2018 godz.16:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 1:1
08.04.2018 godz.12:00
KOLIBER UCIECHÓW - ZNICZ LUBNÓW 4:2
08.04.2018 godz.16:00
INTER OŻARY - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 1:1
08.04.2018 godz.16:00
GLKS KAMIENNIK - SPARTA ZIĘBICE 0:14
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - pauza

Kolejka 15 – 14/15.04.2018
15.04.2018 godz.16:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - UNIA ZŁOTY STOK 3:0
15.04.2018 godz.16:00
WIEŻA RUDNICA - INTER OŻARY 2:0

14.04.2018 godz.15:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - KOLIBER UCIECHÓW 5:0
15.04.2018 godz.16:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 1:4
15.04.2018 godz.16:00
SPARTA ZIĘBICE - ZNICZ LUBNÓW 7:1
15.04.2018 godz.16:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - LKS GILÓW 3:2
GLKS KAMIENNIK - pauza

Kolejka 16 – 21/22.04.2018
22.04.2018 godz.16:00
INTER OŻARY - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 4:4
22.04.2018 godz.12:00
KOLIBER UCIECHÓW - SPARTA ZIĘBICE 1:4
22.04.2018 godz.16:00
GLKS KAMIENNIK - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 0:7
22.04.2018 godz.16:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - WIEŻA RUDNICA 9:0

22.04.2018 godz.16:00
LKS GILÓW - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 0:4
21.04.2018 godz.16:30
UNIA ZŁOTY STOK - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 1:1
ZNICZ LUBNÓW - pauza

Kolejka 17 – 28/29.04.2018
29.04.2018 godz.11:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - LKS GILÓW 0:0
29.04.2018 godz.16:00
WIEŻA RUDNICA - GLKS KAMIENNIK 12:0

29.04.2018 godz.16:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - ZNICZ LUBNÓW 5:3
28.04.2018 godz.16:30
UNIA ZŁOTY STOK - KOLIBER UCIECHÓW 3:0 (wo, na boisku 3:3)
29.04.2018 godz.16:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - INTER OŻARY 0:1
29.04.2018 godz.16:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 4:2
SPARTA ZIĘBICE - pauza

Kolejka 18 – 03.05.2018 (czwartek)
03.05.2018 godz.17:00
GLKS KAMIENNIK - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 2:6
03.05.2018 godz.17:00
SPARTA ZIĘBICE - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 3:0
03.05.2018 godz.17:00
ZNICZ LUBNÓW - WIEŻA RUDNICA 4:4

03.05.2018 godz.17:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 3:0
03.05.2018 godz.17:00
INTER OŻARY - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 2:2
03.05.2018 godz.17:00
LKS GILÓW - UNIA ZŁOTY STOK 1:1
KOLIBER UCIECHÓW - pauza

Kolejka 19 – 05/06.05.2018
06.05.2018 godz. 17:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - GLKS KAMIENNIK 9:3
06.05.2018 godz. 17:00
LKS GILÓW - KOLIBER UCIECHÓW 5:2
05.05.2018 godz. 17:30
UNIA ZŁOTY STOK - INTER OŻARY 4:1
06.05.2018 godz. 17:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 1:1
06.05.2018 godz. 13:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - ZNICZ LUBNÓW 3:1
06.05.2018 godz. 17:00
WIEŻA RUDNICA - SPARTA ZIĘBICE 0:5

HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - pauza

Kolejka 20 – 12/13.05.2018
13.05.2018 godz.17:00
INTER OŻARY - LKS GILÓW 2:2
12.05.2018 godz.18:00
GLKS KAMIENNIK - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 1:2
12.05.2018 godz.17:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - UNIA ZŁOTY STOK 4:1
13.05.2018 godz.17:00
ZNICZ LUBNÓW - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 1:2
12.05.2018 godz.16:00
SPARTA ZIĘBICE - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 4:3
13.05.2018 godz.12:00
KOLIBER UCIECHÓW - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 0:3
WIEŻA RUDNICA - pauza

Kolejka 21 – 19/20.05.2018
19.05.2018 godz.17:30
UNIA ZŁOTY STOK - GLKS KAMIENNIK 3:0 (wo)
20.05.2018 godz.17:00
LKS GILÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 1:4
19.05.2018 godz.16:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - ZNICZ LUBNÓW 6:1
20.05.2018 godz.17:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - SPARTA ZIĘBICE 0:2
20.05.2018 godz.17:00
INTER OŻARY - KOLIBER UCIECHÓW 2:1
20.05.2018 godz.17:00
WIEŻA RUDNICA - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 6:2

SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - pauza

Kolejka 22 – 26/27.05.2018
26.05.2018 godz.16:30
KOLBER UCIECHÓW - WIEŻA RUDNICA 5:1

27.05.2018 godz.17:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 1:5
26.05.2018 godz.17:00
SPARTA ZIĘBICE - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 2:1
27.05.2018 godz.17:00
ZNICZ LUBNÓW - UNIA ZŁOTY STOK 2:8
27.05.2018 godz.17:00
GLKS KAMIENNIK - LKS GILÓW 3:8
27.05.2018 godz.17:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - INTER OŻARY 10:0
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - pauza

Kolejka 23 – 31.05.2018 (czwartek)
31.05.2018 godz.17:00
INTER OŻARY - GLKS KAMIENNIK 6:1
31.05.2018 godz.17:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - KOLIBER UCIECHÓW 4:1
31.05.2018 godz.17:00
LKS GILÓW - ZNICZ LUBNÓW 9:1
31.05.2018 godz.17:00
UNIA ZŁOTY STOK - SPARTA ZIĘBICE 0:3
31.05.2018 godz.17:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 6:0
31.05.2018 godz.17:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - WIEŻA RUDNICA 8:1

POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - pauza

Kolejka 24 – 02/03.06.2018
03.06.2018 godz.17:00
ZNICZ LUBNÓW - INTER OŻARY 5:4
03.06.2018 godz.12:00
KOLIBER UCIECHÓW - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 5:1
03.06.2018 godz.17:00
WIEŻA RUDNICA - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 2:4

03.06.2018 godz.17:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 0:3
03.06.2018 godz.17:00
SPARTA ZIĘBICE - LKS GILÓW 4:0
03.06.2018 godz.17:00
GLKS KAMIENNIK - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 0:3 (wo)
UNIA ZŁOTY STOK - pauza

Kolejka 25 – 09/10.06.2018
10.06.2018 godz.17:00
GLKS KAMIENNIK - KOLIBER UCIECHÓW 1:2
10.06.2018 godz.17:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ZNICZ LUBNÓW 8:0
10.06.2018 godz.17:00
INTER OŻARY - SPARTA ZIĘBICE 2:2
10.06.2018 godz.17:00
UNIA ZŁOTY STOK - HENRYKOWIANKA HENRYKÓW 4:0
10.06.2018 godz.17:00
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL - WIEŻA RUDNICA 1:4

10.06.2018 godz.17:00
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - SŁOWIANIN WOLIBÓRZ 2:3
LKS GILÓW - pauza

Kolejka 26 – 16/17.06.2018
17.06.2018 godz.11:00
KOLIBER UCIECHÓW - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK 2:4
17.06.2018 godz.11:00
SŁOWIANIN WOLIBÓRZ - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL 2:7
17.06.2018 godz.11:00
WIEŻA RUDNICA - UNIA ZŁOTY STOK 2:5

17.06.2018 godz.11:00
ZNICZ LUBNÓW - GLKS KAMIENNIK 2:0
17.06.2018 godz.11:00
HENRYKOWIANKA HENRYKÓW - LKS GILÓW 1:5
16.06.2018 godz.17:00
SPARTA ZIĘBICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 1:0
INTER OŻARY - pauza



ORLIKI - RUNDA JESIENNA



Sezon 2017-2018, Terenowa Klasa Orlików, Podokręg Kłodzko, grupa III



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK:

16 - Hubert Litwin
15 - Paweł Sikorski
8 - Mateusz Antoszczuk
3 - Oskar Selwa
2 - Tomasz Jabłoński



TERMINARZ

Kolejka 1 – 01.09.2017 godz. 17:00
UNIA ZŁOTY STOK - UNIA BARDO 9:6
GLKS KAMIENNIK - WIEŻA RUDNICA 1:3
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 6:4
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - ORZEŁ MĄKOLNO 19:0
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. 1:12

Kolejka 2 – 08.09.2017 godz. 17:00
WIEŻA RUDNICA - ORZEŁ MĄKOLNO 8:4
ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 5:5
UNIA BARDO - KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 3:6
GLKS KAMIENNIK - UNIA ZŁOTY STOK 0:3 (wo, gospodarze nie zebrali składu)
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. - ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. 13:1

Kolejka 3 – 15.09.2017 godz. 17:00
UNIA ZŁOTY STOK - WIEŻA RUDNICA 5:8
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 6:2
ORZEŁ MĄKOLNO - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL.2:18
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - GLKS KAMIENNIK 14:0
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - UNIA BARDO 4:0

Kolejka 4 – 22.09.2017 godz. 17:00
ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. - ORZEŁ MĄKOLNO 12:3
UNIA BARDO - ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. 0:12
UNIA ZŁOTY STOK - KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 3:14
WIEŻA RUDNICA - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. 0:15
GLKS KAMIENNIK - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 0:10

Kolejka 5 – 29.09.2017 godz. 17:00
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 9:0
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - GLKS KAMIENNIK 14:1
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - UNIA ZŁOTY STOK 5:5:
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - WIEŻA RUDNICA 6:4
ORZEŁ MĄKOLNO - UNIA BARDO 6:2

Kolejka 6 – 06.10.2017 godz. 16:00
UNIA ZŁOTY STOK - ORLIK ZĄBKOWICE ŚL.0:16
WIEŻA RUDNICA - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 4:6
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK.- ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 4:2
GLKS KAMIENNIK - ORZEŁ MĄKOLNO 1:4
UNIA BARDO - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. 1:6

Kolejka 7 – 13.10.2017 godz. 16:00
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - WIEŻA RUDNICA 0:5 (wo, na boisku 7:5)
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 5:2
ORZEŁ MĄKOLNO - UNIA ZŁOTY STOK 4:4
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL.- GLKS KAMIENNIK 19:3
ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. - UNIA BARDO 10:6

Kolejka 8 – 20.10.2017 godz. 16:00
WIEŻA RUDNICA - UNIA BARDO 9:1
GLKS KAMIENNIK - ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. 5:15
UNIA ZŁOTY STOK - ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. 3:9
KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - ORZEŁ MĄKOLNO 4:4
ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. 3:11

Kolejka 9 – 27.10.2017 godz. 16:00
ORLIK ZĄBKOWICE ŚL. - WIEŻA RUDNICA 15:3
ORZEŁ MĄKOLNO - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 6:4
ORZEŁ ZĄBKOWICE ŚL. - KS AP GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 8:2
ORLIK II ZĄBKOWICE ŚL. - UNIA ZŁOTY STOK 9:4
UNIA BARDO - GLKS KAMIENNIK 10:3



ORLIKI - RUNDA WIOSENNA (system turniejowy)



Sezon 2017-2018, Terenowa Klasa Orlików, Podokręg Kłodzko, grupa III



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK:

18 - Hubert Litwin
16 - Paweł Sikorski
5 - Mateusz Antoszczuk
3 - Miłosz Ciecierka
3 - Jakub Dudczak
3 - Oskar Selwa
1 - Piotr Stanek
1 - Miłosz Zając


TERMINARZ

TURNIEJ I W KAMIEŃCU ZĄBKOWICKIM – 20.04.2018 godz. 16:00

Unia II Złoty Stok - AP GOAL Kamieniec Ząbkowicki 0:4

Wieża Rudnica - Sparta Ziębice 2:4
Mateusz Antoszczuk, Hubert Litwin

AP GOAL Kamieniec Ząbkowicki - Wieża Rudnica 3:0

Unia I Złoty Stok - Unia II Złoty Stok 10:0

Wieża Rudnica - Unia I Złoty Stok 3:1
Paweł Sikorski (x3)

Sparta Ziębice - AP GOAL Kamieniec Ząbkowicki 0:1

Unia II Złoty Stok - Wieża Rudnica 1:6
Mateusz Antoszczuk, Miłosz Ciecierka, Jakub Dudczak, Hubert Litwin, Paweł Sikorski, Miłosz Zając

Unia I Złoty Stok - Sparta Ziębice 1:3

Sparta Ziębice - Unia II Złoty Stok 5:1

AP GOAL Kamieniec Ząbkowicki - Unia I Złoty Stok 3:0



TURNIEJ II W ZŁOTYM STOKU – 04.05.2018 godz. 16:30

Wieża Rudnica - Sparta Ziębice 2:1
Jakub Dudczak, Paweł Sikorski

AP GOAL Kamieniec - Unia Złoty Stok 6:1

Wieża Rudnica - AP GOALKamieniec 2:3
Hubert Litwin, Mateusz Antoszczuk

Sparta Ziębice - Unia Złoty Stok 5:2

Wieża Rudnica - Unia Złoty Stok 6:1
Hubert Litwin x4, Paweł Sikorski, Oskar Selwa

AP GOAL Kamieniec - Sparta Ziębice 1:4

AP GOAL Kamieniec - Unia II Złoty Stok 3:0 (wo)

Wieża Rudnica - Unia II Złoty Stok 3:0 (wo)

Sparta Ziębice - Unia II Złoty Stok 3:0 (wo)

Unia I Złoty Stok - Unia II Złoty Stok 3:0 (wo)



TURNIEJ III W ZŁOTYM STOKU – 11.05.2018 godz. 16:00

Unia II Złoty Stok - AP GOAL Kamieniec Ząbkowicki 0:14

Wieża Rudnica - Sparta Ziębice 1:0
Hubert Litwin

Unia I Złoty Stok - Sparta Ziębice 2:6

AP GOAL Kamieniec Ząbkowicki - Wieża Rudnica 6:0

Unia I Złoty Stok - Unia II Złoty Stok 9:1

Wieża Rudnica - Unia I Złoty Stok 3:1
Hubert Litwin x2), Jakub Dudczak

Sparta Ziębice - AP GOAL Kamieniec Ząbkowicki 0:2

Unia II Złoty Stok - Wieża Rudnica 0:11
Hubert Litwin (x5), Mateusz Antoszczuk (x2), Miłosz Ciecierka (x2), Oskar Selwa (x2)

Sparta Ziębice - Unia II Złoty Stok 5:0

AP GOAL Kamieniec Ząbkowicki - Unia I Złoty Stok 4:1



TURNIEJ IV W ZIĘBICACH – 18.05.2018 godz. 16:00

GOAL KAMIENIEC - WIEŻA RUDNICA 3 : 0

UNIA II ZŁOTY STOK - SPARTA ZIĘBICE 1 : 10

UNIA I ZŁOTY STOK - WIEŻA RUDNICA 0 : 2
samobójcza, Paweł Sikorski

UNIA II ZŁOTY STOK - WIEŻA RUDNICA 0 : 4
Paweł Sikorski (x2), Hubert Litwin, Piotr Stanek

GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - UNIA I ZŁOTY STOK 3 : 1

SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA 3 : 0

SPARTA ZIĘBICE - UNIA I ZŁOTY STOK 3 : 1

GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - UNIA I ZŁOTY STOK 6 : 1

GOAL KAMIENIEC - SPARTA ZIĘBICE 1 : 1

UNIA I ZŁOTY STOK - UNIA II ZŁOTY STOK 1:1



TURNIEJ V W BUDZOWIE (gospodarz Wieża Rudnica) – 25.05.2018 godz. 16

SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA 4:1
Paweł Sikorski

GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - WIEŻA RUDNICA 1:0

GOAL KAMIENIEC ZĄBK. - UNIA I ZŁOTY STOK 5:2

GOAL KAMIENIEC -- SPARTA ZIĘBICE 1:0

UNIA I ZŁOTY STOK - WIEŻA RUDNICA 1:7
Paweł Sikorski (x5), Hubert Litwin (x2)

GOAL KAMIENIEC ZĄBK. --- UNIA I ZŁOTY STOK 5:2

UNIA II ZŁOTY STOK - WIEŻA RUDNICA 0:3 (wo)

UNIA II ZŁOTY STOK - SPARTA ZIĘBICE 0:3 (wo)

UNIA II ZŁOTY STOK - GOAL KAMIENIEC ZĄBK. 0:3 (wo)

UNIA II ZŁOTY STOK - UNIA I ZŁOTY STOK 0:3 (wo)



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
18.11.2018 godz. 13
Znicz Lubnów - Wieża Rudnica
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 15 odwiedzający (31 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=