Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2016-2017


SENIORZY



Sezon 2016-2017, B klasa, Podokręg Kłodzko, grupa I



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK WIEŻY RUDNICY:

31 - Paweł Radożycki
24 - Marcin Stachura
8 - Markiel Remigiusz
6 -Michał Głowacki
5 - Artur Kostan
5 - Andrzej Lubieniecki
3 - Dariusz Grycaj
2 - Dariusz Smolak
1 - Daniel Chłopek
1 - Przemysław Czekaj
1 - Dariusz Drzewosz
1 - Maciej Kuśmiński
1 - Patryk Tomaszewski



STRZELCY BRAMEK B KLASY GRUPY I:




RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 – 04.09.2016 - NIEDZIELA
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Przedborowianka Przedborowa 9:0
12:00 Spartakus Byczeń - Piasek Potworów 7:5
12:00 Victoria Dębowiec - Perła Płonica 4:8
14:00 Wieża Rudnica - Czarni Braszowice 5:2
16:00 Znicz Lubnów - Błękitni Niedźwiedź 3:1

Kolejka 2 – 11.09.2016 - NIEDZIELA
12:00 Czarni Braszowice - Znicz Lubnów 1:4
12:00 Piasek Potworów - Błękitni Niedźwiedź 0:10
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Wieża Rudnica 0:5
16:00 Perła Płonica - Zamek II Kamieniec Ząbk.2:2
16:00 Spartakus Byczeń - Victoria Dębowiec 1:0

Kolejka 3 – 18.09.2016 - NIEDZIELA
14:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Spartakus Byczeń 0:3
12:00 Victoria Dębowiec - Piasek Potworów 7:1
14:00 Wieża Rudnica - Perła Płonica 9:2
16:00 Znicz Lubnów - Przedborowianka Przedborowa 4:2
16:00 Błękitni Niedźwiedź - Czarni Braszowice 3:3

Kolejka 4 – 25.09.2016 - NIEDZIELA
12:00 Przedborowianka Przedborowa - Błękitni Niedźwiedź 0;6
12:00 Piasek Potworów - Czarni Braszowice 0:3
12:00 Perła Płonica - Znicz Lubnów 7:2
16:00 Victoria Dębowiec - Zamek II Kamieniec Ząbk. 2:2
16:00 Spartakus Byczeń - Wieża Rudnica 2:10

Kolejka 5 – 02.10.2016 - NIEDZIELA
14:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Piasek Potworów 8:0
12:00 Błękitni Niedźwiedź - Perła Płonica 5:3
14:00 Wieża Rudnica - Victoria Dębowiec 0:2
15:00 Znicz Lubnów - Spartakus Byczeń 1:2
15:00 Czarni Braszowice - Przedborowianka Przedborowa 4:0

Kolejka 6 – 09.10.2016 - NIEDZIELA
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Wieża Rudnica 2:0
11:00 Piasek Potworów - Przedborowianka Przedborowa 0:0
11:00 Perła Płonica - Czarni Braszowice 3:4
11:00 Spartakus Byczeń - Błękitni Niedźwiedź 1:5
15:00 Victoria Dębowiec - Znicz Lubnów 2:4

Kolejka 7 – 16.10.2016 - NIEDZIELA
11:00 Znicz Lubnów - Zamek II Kamieniec Ząbk. 4:4
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Victoria Dębowiec 2:1
11:00 Wieża Rudnica - Piasek Potworów 3:0 (wo, goście nie skompletowali składu)
11:00 Czarni Braszowice - Spartakus Byczeń 0:3
15:00 Przedborowianka Przedborowa - Perła Płonica 2:3

Kolejka 8 – 23.10.2016 - NIEDZIELA
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Błękitni Niedźwiedź 4:2 (mecz przełożony na 06.11.2016 r. o godz. 13)
11:00 Piasek Potworów - Perła Płonica 0:8
11:00 Spartakus Byczeń - Przedborowianka Przedborowa 7:3
14:00 Victoria Dębowiec - Czarni Braszowice 6:1
14:00 Wieża Rudnica - Znicz Lubnów 7:1

Kolejka 9 – 30.10.2016 - NIEDZIELA
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Victoria Dębowiec 0:4
14:00 Błękitni Niedźwiedź - Wieża Rudnica 0:2
11:00 Perła Płonica - Spartakus Byczeń 6:3
14:00 Znicz Lubnów - Piasek Potworów 9:1
11:00 Czarni Braszowice - Zamek II Kamieniec Ząbk.1:4



RUNDA WIOSENNA

Kolejka 10 – 02.04.2017 - NIEDZIELA
16:00 Przedborowianka Przedborowa - Zamek II Kamieniec Ząbk. 2:1
14:00 Piasek Potworów - Spartakus Byczeń 4:2
12:00 Perła Płonica - Victoria Dębowiec 4:3
11:00 Czarni Braszowice - Wieża Rudnica 2:5
13:00 Błękitni Niedźwiedź - Znicz Lubnów 1:2

Kolejka 11 – 09.04.2017 - NIEDZIELA
16:00 Znicz Lubnów - Czarni Braszowice 3:2
15:00 Błękitni Niedźwiedź - Piasek Potworów 5:1
16:00 Wieża Rudnica - Przedborowianka Przedborowa 4:3
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Perła Płonica 4:3
16:00 Victoria Dębowiec - Spartakus Byczeń 0:6

Kolejka 12 – 23.04.2017 - NIEDZIELA
12:00 Spartakus Byczeń - Zamek II Kamieniec Ząbk. 2:4
14:00 Piasek Potworów - Victoria Dębowiec 1:3
12:00 Perła Płonica - Wieża Rudnica 0:8 (wo, na boisku 2:8)
16:00 Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 1:9
11:00 Czarni Braszowice - Błękitni Niedźwiedź 2:3

Kolejka 13 – 30.04.2017/03.05.2017 - NIEDZIELA/ŚRODA
12:00 Błękitni Niedźwiedź - Przedborowianka Przedborowa 8:0
11:00 Czarni Braszowice - Piasek Potworów 7:1
16:00 Znicz Lubnów - Perła Płonica 1:1
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Victoria Dębowiec 4:4
16:00 Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń 13:0

Kolejka 14 – 07.05.2017 - NIEDZIELA
14:00 Piasek Potworów - Zamek II Kamieniec Ząbk. 0:1
17:00 Perła Płonica - Błękitni Niedźwiedź 1:5
15:00 Victoria Dębowiec - Wieża Rudnica 1:6
17:00 Spartakus Byczeń - Znicz Lubnów 5:3
13:00 Przedborowianka Przedborowa - Czarni Braszowice 1:2

Kolejka 15 – 14.05.2017 - NIEDZIELA
16:00 Wieża Rudnica - Zamek II Kamieniec Ząbk. 3:5
13:00 Przedborowianka Przedborowa - Piasek Potworów 2:6
11:00 Czarni Braszowice - Perła Płonica 5:2
13:00 Błękitni Niedźwiedź - Spartakus Byczeń 4:1
17:00 Znicz Lubnów - Victoria Dębowiec 3:2

Kolejka 16 – 21.05.2017 - NIEDZIELA
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Znicz Lubnów 2:1
15:00 Victoria Dębowiec - Błękitni Niedźwiedź 4:3
15:00 Piasek Potworów - Wieża Rudnica 1:1
17:00 Spartakus Byczeń - Czarni Braszowice 1:4
17:00 Perła Płonica - Przedborowianka Przedborowa 1:5

Kolejka 17 – 28.05.2017 - NIEDZIELA
17:00 Błękitni Niedźwiedź - Zamek II Kamieniec Ząbk. 2:2
17:00 Perła Płonica - Piasek Potworów 2:2
17:00 Przedborowianka Przedborowa - Spartakus Byczeń 4:6
17:00 Czarni Braszowice - Victoria Dębowiec 5:2
17:00 Znicz Lubnów - Wieża Rudnica 5:6

Kolejka 18 – 04.06.2017 - NIEDZIELA
13:00 Victoria Dębowiec - Przedborowianka Przedborowa 3:6
13:00 Wieża Rudnica - Błękitni Niedźwiedź 5:2
13:00 Spartakus Byczeń - Perła Płonica 3:3
13:00 Piasek Potworów - Znicz Lubnów 2:7
13:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Czarni Braszowice 0:3



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Następny mecz - SENIORZY
 
27 września 2020 r. godz. 16:00
Wieża Rudnica - Perła Płonica
BUTTONY
 

























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 12 odwiedzający (65 wejścia) tutaj!
This website was created for free with Stronygratis.pl. Would you also like to have your own website?
Sign up for free