Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2008-2009


Sezon 2008-2009, B klasa, podokręg kłodzki, grupa II



TABELA ROZGRYWEK



STRZELCY BRAMEK:

Stachura Marcin - 48
Markiel Remigiusz - 43
Kołomański Robert - 6
Wójcik Oktawian - 3
Mróz Aleksander - 2
Nowak Mateusz - 2
Sztaba Tomasz - 2
Warzocha Piotr - 2
Czekaj Przemysław - 1
Grycaj Mateusz - 1
Markiel Dawid - 1



RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 – 24.08.2008
17:00 Orzeł Mąkolno – Orzeł Pomianów 2:2
17:00 Błekitni Niedźwiedź – Inter Ożary 2:0
17:00 Znicz Lubnów – Wieża Rudnica 4:7
17:00 Sokół Starczów – Kolejarz Kamieniec 8:2
13:00 Spartakus Byczeń – Czarni Braszowice 2:0
13:00 Victoria Dębowiec – Gold Niedźwiednik 7:0
13:00 Przedborowianka – Harnaś Starczówek 6:1
13:00 Sparta II Ziębice – Kłos Laski 3:1

Kolejka 2 – 27.08.2008 /środa/
17:00 Gold Niedźwiednik – Przedborowianka 2:4
17:00 Czarni Braszowice – Victoria Dębowiec 6:1
17:00 Kolejarz Kamieniec - Spartakus Byczeń 0:9
17:00 Wieża Rudnica – Sokół Starczów 2:0
17:00 Inter Ożary – Znicz Lubnów 8:0
17:00 Orzeł Pomianów – Błękitni Niedźwiedź 0:5
17:00 Sparta II Ziębice – Orzeł Mąkolno 4:5
17:00 Kłos Laski – Harnaś Starczówek 1:0

Kolejka 3 – 31.08.2008
17:00 Błękitni Niedźwiedź – Sparta II Ziębice 6:1
17:00 Znicz Lubnów – Orzeł Pomianów 0:0
17:00 Sokół Starczów – Inter Ożary 4:4
17:00 Victoria Dębowiec – Kolejarz Kamieniec 5:0
13:00 Spartakus Byczeń–Wieża Rudnica 2:4
13:00 Przedborowianka – Czarni Braszowice 0:7
13:00 Harnaś Starczówek – Gold Niedźwiednik 2:2
13:00 Orzeł Mąkolno – Kłos Laski 3:6

Kolejka 4 – 07.09.2008
17:00 Czarni Braszowice – Harnaś Starczówek 3:1
17:00 Kolejarz Kamieniec - Przedborowianka 0:2
17:00 Wieża Rudnica – Victoria Dębowiec 5:1
13:00 Inet Ożary – Spartakus Byczeń 2:1
13:00 Orzeł Pomianów – Sokół Starczów 2:1
13:00 Sparta II Ziębice – Znicz Lubnów 3:2
13:00 Orzeł Mąkolno – Błękitni Niedźwiedź 5:3
17:00 Kłos Laski – Gold Niedźwiednik 3:0

Kolejka 5 – 14.09.2008
16:00 Znicz Lubnów – Orzeł Mąkolno 3:4
16:00 Sokół Starczów – Sparta II Ziębice 2:2
16:00 Spartakus Byczeń – Orzeł Pomianów 0:1
16:00 Victoria Dębowiec – Inter Ożary 4:0
12:00 Przedborowianka – Wieża Rudnica 1:0
12:00 Harnaś Starczówek – Kolejarz Kamieniec 3:2
12:00 Gold Niedźwiednik – Czarni Braszowice 5:1
12:00 Błękitni Niedźwiedź – Kłos Laski 3:2

Kolejka 6 – 21.09.2008
16:00 Kolejarz Kamieniec Ząb. - Gold Niedźwiednik 2:4
16:00 Wieża Rudnica – Harnaś Starczówek 4:0
16:00 Inter Ożary – Przedborowianka 2:1
12:00 Orzeł Pomianów -Victoria Dębowiec 3:1
12:00 Sparta II Ziębice – Spartakus Byczeń 3:5
12:00 Orzeł Mąkolno – Sokół Starczów 2:1
12:00 Błękitni Niedźwiedź – Znicz Lubnów 5:4
16:00 Kłos Laski – Czarni Braszowice 0:7

Kolejka 7 – 28.09.2008
16:00 Sokół Starczów – Błękitni Niedźwiedź 3:4
16:00 Spartakus Byczeń – Orzeł Mąkolno 0:2
16:00 Victoria Dębowiec – Sparta II Ziębice 3:6
16:00 Przedborowianka – Orzeł Pomianów 2:0
12:00 Harnaś Starczówek – Inter Ożary 2:4
12:00 Gold Niedźwiednik – Wieża Rudnica 4:1
12:00 Czarni Braszowice – Kolejarz Kamieniec 13:1
12:00 Znicz Lubnów – Kłos Laski 2:2

Kolejka 8 – 05.10.2008
16:00 Wieża Rudnica – Czarni Braszowice 3:2
16:00 Inter Ożary – Gold Niedźwiednik 2:1
16:00 Orzeł Pomianów – Harnaś Starczówek 2:2
12:00 Sparta II Ziębice – Przedborowianka 1:4
12:00 Orzeł Mąkolno – Victoria Dębowiec 8:1
12:00 Błękitni Niedźwiedź – Spartakus Byczeń 1:1
12:00 Znicz Lubnów – Sokół Starczów 3:1
16:00 Kłos Laski – Kolejarz Kamieniec 7:0

Kolejka 9 – 12.10.2008
15:00 Spartakus Byczeń – Znicz Lubnów 3:4
15:00 Victoria Dębowiec – Błękitni Niedźwiedź 1:14
15:00 Przedborowianka – Orzeł Mąkolno 1:2
15:00 Harnaś Starczówek – Sparta II Ziębice 0:3
11:00 Gold Niedźwiednik – Orzeł Pomianów 2:1
11:00 Czarni Braszowice – Inter Ożary 1:2
11:00 Kolejarz Kamieniec - Wieża Rudnica 0:4
11:00 Sokół Starczów – Kłos Laski 1:5

Kolejka 10 – 19.10.2008
15:00 Inter Ożary – Kolejarz Kamieniec 8:2
15:00 Orzeł Pomianów – Czarni Braszowice 2:4
15:00 Sparta II Ziębice – Gold Niedźwiednik 1:1
11:00 Orzeł Mąkolno – Harnaś Starczówek 11:1
11:00 Błękitni Niedźwiedź – Przedborowianka 4:0
11:00 Znicz Lubnów – Victoria Dębowiec 3:0
11:00 Sokół Starczów – Spartakus Byczeń 1:2
15:00 Kłos Laski - Wieża Rudnica 0:3

Kolejka 11 – 26.10.2008
14:00 Victoria Dębowiec – Sokół Starczów 5:1
14:00 Przedborowianka – Znicz Lubnów 1:2
14:00 Harnaś Starczówek – Błękitni Niedźwiedź 0:5
14:00 Gold Niedźwiednik – Orzeł Mąkolno 0:2
11:00 Czarni Braszowice – Sparta II Ziębice 5:3
11:00 Kolejarz Kamieniec - Orzeł Pomianów 2:4
11:00 Wieża Rudnica – Inter Ożary 7:0
11:00 Spartakus Byczeń – Kłos Laski 1:1

Kolejka 12 – 02.11.2008
14:00 Orzeł Pomianów - Wieża Rudnica 3:2
14:00 Sparta II Ziębice – Kolejarz Kamieniec 5:1
14:00 Orzeł Mąkolno – Czarni Braszowice 3:3
11:00 Błękitni Niedźwiedź – Gold Niedźwiednik 5:1
11:00 Znicz Lubnów – Harnaś Starczówek 4:6
11:00 Sokół Starczów – Przedborowianka 2:2
11:00 Spartakus Byczeń – Victoria Dębowiec 1:1
14:00 Kłos Laski – Inter Ożary 5:1

Kolejka 13 – 09.11.2008
14:00 Przedborowianka – Spartakus Byczeń 1:4
14:00 Harnaś Starczówek – Sokół Starczów 1:2
14:00 Gold Niedźwiednik – Znicz Lubnów 2:1
14:00 Czarni Braszowice – Błękitni Niedźwiedź 2:1
11:00 Kolejarz Kamieniec - Orzeł Mąkolno 0:9
11:00 Wieża Rudnica – Sparta II Ziębice 4:0
11:00 Inter Ożary – Orzeł Pomianów 3:4
11:00 Victoria Dębowiec – Kłos Laski 5:1

Kolejka 14 – 16.11.2008
14:00 Sparta II Ziębice – Inter Ożary 4:3
14:00 Orzeł Mąkolno – Wieża Rudnica 5:1
14:00 Błękitni Niedźwiedź – Kolejarz Kamieniec 3:1
11:00 Znicz Lubnów – Czarni Braszowice 4:6
11:00 Sokół Starczów – Gold Niedźwiednik 0:3
11:00 Spartakus Byczeń – Harnaś Starczówek 2:0
11:00 Victoria Dębowiec – Przedborowianka 0:0
14:00 Kłos Laski – Orzeł Pomianów 3:4

Kolejka 15 – 23.11.2008
14:00 Harnaś Starczówek – Victoria Dębowiec 1:10
14:00 Gold Niedźwiednik – Spartakus Byczeń 2:2
14:00 Czarni Braszowice – Sokół Starczów 5:0
14:00 Kolejarz Kamieniec - Znicz Lubnów 1:5
11:00 Wieża Rudnica – Błękitni Niedźwiedź 4:2
11:00 Inter Ożary – Orzeł Mąkolno 1:3
11:00 Orzeł Pomianów – Sparta II Ziębice 3:5
11:00 Przedborowianka – Kłos Laski 2:6



RUNDA WIOSENNA

KOLEJKA 16 – 15.03.2009
15:00 Orzeł Pomianów - Orzeł Mąkolno 0:4
15:00 Inter Ożary - Błekitni Niedźwiedź 2:7
15:00 Wieża Rudnica - Znicz Lubnów 6:1
15:00 Kolejarz Kamieniec - Sokół Starczów 3:2
15:00 Czarni Braszowice - Spartakus Byczeń 3:1
15:00 Gold Niedźwiednik - Victoria Dębowiec 1:3
15:00 Harnaś Starczówek - Przedborowianka 1:3
15:00 Kłos Laski - Sparta II Ziębice 6:0

KOLEJKA 17 – 22.03.2009
11:00 Przedborowianka - Gold Niedźwiednik 5:0
11:00 Victoria Dębowiec - Czarni Braszowice 1:0
11:00 Spartakus Byczeń - Kolejarz Kamieniec 4:1
11:00 Sokół Starczów - Wieża Rudnica 0:4
11:00 Znicz Lubnów - Inter Ożary 6:2
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Orzeł Pomianów 4:0
11:00 Orzeł Mąkolno - Sparta II Ziębice 9:1
11:00 Harnaś Starczówek - Kłos Laski 2:4

KOLEJKA 18 – 29.03.2009
12:00 Sparta II Ziębice - Błękitni Niedźwiedź 4:5
12:00 Orzeł Pomianów - Znicz Lubnów 2:3
12:00 Inter Ożary - Sokół Starczów 11:2
12:00 Kolejarz Kamieniec - Victoria Dębowiec 1:4
12:00 Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń 4:1
16:00 Czarni Braszowice - Przedborowianka 4:1
16:00 Gold Niedźwiednik - Harnaś Starczówek 6:1
16:00 Kłos Laski - Orzeł Mąkolno 2:3

KOLEJKA 19 – 05.04.2009
12:00 Harnaś Starczówek - Czarni Braszowice 0:4
12:00 Przedborowianka - Kolejarz Kamieniec 0:3
12:00 Victoria Dębowiec - Wieża Rudnica 3:5
12:00 Spartakus Byczeń - Inter Ożary 1:3
12:00 Sokół Starczów - Orzeł Pomianów 2:2
16:00 Znicz Lubnów - Sparta II Ziębice 5:4
16:00 Błękitni Niedźwiedź - Orzeł Mąkolno 1:3
16:00 Gold Niedźwiednik - Kłos Laski 2:2

KOLEJKA 20 – 11.04.2009 (Wielka Sobota)
12:00 Orzeł Mąkolno - Znicz Lubnów 3:2
12:00 Sparta II Ziębice - Sokół Starczów 3:2
12:00 Orzeł Pomianów - Spartakus Byczeń 3:4
12:00 Inter Ożary - Victoria Dębowiec 2:0
12:00 Wieża Rudnica - Przedborowianka 5:0
12:00 Kolejarz Kamieniec - Harnaś Starczówek 3:1
12:00 Czarni Braszowice - Gold Niedźwiednik 7:0
12:00 Kłos Laski - Błękitni Niedźwiedź 3:3

KOLEJKA 21 – 19.04.2009
12:00 Gold Niedźwiednik - Kolejarz Kamieniec Ząb. 1:0
12:00 Harnaś Starczówek - Wieża Rudnica 3:5
12:00 Przedborowianka - Inter Ożary 2:3
12:00 Victoria Dębowiec - Orzeł Pomianów 1:0
12:00 Spartakus Byczeń - Sparta II Ziębice 0:2
16:00 Sokół Starczów - Orzeł Mąkolno 0:4
16:00 Znicz Lubnów - Błękitni Niedźwiedź 1:3
16:00 Czarni Braszowice - Kłos Laski 4:3

KOLEJKA 22 – 26.04.2009
12:00 Błękitni Niedźwiedź - Sokół Starczów 3:0 (wo)
12:00 Orzeł Mąkolno - Spartakus Byczeń 4:1
12:00 Sparta II Ziębice - Victoria Dębowiec 3:1
12:00 Orzeł Pomianów - Przedborowianka 1:2
12:00 Inter Ożary - Harnaś Starczówek 2:1
16:00 Wieża Rudnica - Gold Niedźwiednik 7:1
16:00 Kolejarz Kamieniec - Czarni Braszowice 5:6
16:00 Kłos Laski - Znicz Lubnów 1:5

KOLEJKA 23 – 03.05.2009
17:00 Czarni Braszowice - Wieża Rudnica 2:3
17:00 Gold Niedźwiednik - Inter Ożary 2:3
17:00 Harnaś Starczówek - Orzeł Pomianów 0:3
13:00 Przedborowianka - Sparta II Ziębice 1:0
13:00 Victoria Dębowiec - Orzeł Mąkolno 0:2
13:00 Spartakus Byczeń - Błękitni Niedźwiedź 1:0
13:00 Sokół Starczów - Znicz Lubnów 2:2
13:00 Kolejarz Kamieniec - Kłos Laski 3:6

KOLEJKA 24 – 10.05.2009
13:00 Znicz Lubnów - Spartakus Byczeń 1:1
13:00 Błękitni Niedźwiedź - Victoria Dębowiec 0:1
13:00 Orzeł Mąkolno - Przedborowianka 4:0
13:00 Sparta II Ziębice - Harnaś Starczówek 5:2
13:00 Orzeł Pomianów - Gold Niedźwiednik 6:0
17:00 Inter Ożary - Czarni Braszowice 7:4
17:00 Wieża Rudnica - Kolejarz Kamieniec 5:2
17:00 Kłos Laski - Sokół Starczów 4:0

KOLEJKA 25 – 17.05.2009
17:00 Kolejarz Kamieniec - Inter Ożary 0:3
17:00 Czarni Braszowice - Orzeł Pomianów 5:1
17:00 Gold Niedźwiednik - Sparta II Ziębice 4:2
13:00 Harnaś Starczówek - Orzeł Mąkolno 1:5
13:00 Przedborowianka - Błękitni Niedźwiedź 4:2
13:00 Victoria Dębowiec - Znicz Lubnów 4:3
13:00 Spartakus Byczeń - Sokół Starczów 1:3
13:00 Wieża Rudnica - Kłos Laski 2:4

KOLEJKA 26 – 24.05.2009
13:00 Sokół Starczów - Victoria Dębowiec 0:4
13:00 Znicz Lubnów - Przedborowianka 3:6
13:00 Błękitni Niedźwiedź - Harnaś Starczówek 11:3
13:00 Orzeł Mąkolno - Gold Niedźwiednik 5:1
13:00 Sparta II Ziębice - Czarni Braszowice 4:2
17:00 Orzeł Pomianów - Kolejarz Kamieniec 5:3
17:00 Inter Ożary - Wieża Rudnica 1:5
17:00 Kłos Laski - Spartakus Byczeń 3:2

KOLEJKA 27 – 31.05.2009
17:00 Wieża Rudnica - Orzeł Pomianów 2:0
17:00 Kolejarz Kamieniec - Sparta II Ziębice
17:00 Czarni Braszowice - Orzeł Mąkolno 3:0
13:00 Gold Niedźwiednik - Błękitni Niedźwiedź 2:8
13:00 Harnaś Starczówek - Znicz Lubnów 2:6
13:00 Przedborowianka - Sokół Starczów 7:1
13:00 Victoria Dębowiec - Spartakus Byczeń 3:2
13:00 Inter Ożary - Kłos Laski 1:6

KOLEJKA 28 – 07.06.2009
13:00 Spartakus Byczeń - Przedborowianka 0:3
13:00 Sokół Starczów - Harnaś Starczówek 0:3 (wo)
13:00 Znicz Lubnów - Gold Niedźwiednik 7:0
13:00 Błękitni Niedźwiedź - Czarni Braszowice 6:3
13:00 Orzeł Mąkolno - Kolejarz Kamieniec 11:2
17:00 Sparta II Ziębice - Wieża Rudnica 0:2
17:00 Orzeł Pomianów - Inter Ożary 2:5
17:00 Kłos Laski - Victoria Dębowiec 2:4

KOLEJKA 29 – 11.06.2009 (Boże Ciało)
17:00 Inter Ożary - Sparta II Ziębice 5:3
17:00 Wieża Rudnica - Orzeł Mąkolno 1:1
17:00 Kolejarz Kamieniec - Błękitni Niedźwiedź 3:8
17:00 Czarni Braszowice - Znicz Lubnów 5:1
17:00 Gold Niedźwiednik - Sokół Starczów 1:2
17:00 Harnaś Starczówek - Spartakus Byczeń 2:1
17:00 Przedborowianka - Victoria Dębowiec 0:4
17:00 Orzeł Pomianów - Kłos Laski 2:0

KOLEJKA 30 –14.06.2009
13:00 Victoria Dębowiec - Harnaś Starczówek 2:1
13:00 Spartakus Byczeń - Gold Niedźwiednik 2:0
13:00 Sokół Starczów - Czarni Braszowice 2:5
13:00 Znicz Lubnów - Kolejarz Kamieniec 7:0
13:00 Błękitni Niedźwiedź - Wieża Rudnica 2:4
13:00 Orzeł Mąkolno - Inter Ożary 4:0
13:00 Sparta II Ziębice - Orzeł Pomianów 2:5
13:00 Kłos Laski - Przedborowianka 2:5



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
24 września 2017 godz. 16
SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 5 odwiedzający (8 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=