Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2010-2011


Sezon 2010-2011,B klasa, podokręg kłodzki, grupa II



1 MIEJSCE W B KLASIE I AWANS DO A KLASY!!!!!



TABELA ROZGRYWEK



STRZELCY BRAMEK:

41 - Markiel Remigiusz
38 - Stachura Marcin
15 - Sikorski Marek
5 - Czekaj Przemysław
3 - Sieradzki Romuald
3 - Sztaba Tomasz
2 - Kołomański Robert
1 - Drzewosz Dariusz
1 - Grycaj Mateusz



RUNDA JESIENNA

KOLEJKA 1. Dnia 29.08.2010
17:00 SPARTAKUS Byczeń – ZNICZ Lubnów 2:0
17:00 WIEŻA Rudnica – HENRYKOWIANKA Henryków 3:2
17:00 SPARTA II Ziębice – HARNAŚ Starczówek 11:0
17:00 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki – ORZEŁ Pomianów Dolny 1:1
13:30 KŁOS Laski – SOKÓŁ Starczów 3:3
13:30 INTER Ożary – VICTORIA Dębowiec 2:1
13:30 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa – GOLD Niedźwiednik 3:3

KOLEJKA 2 Dnia 05.09.2010
16:00 GOLD Niedźwiednik – SPARTAKUS Byczeń 3:1
16:00 VICTORIA Dębowiec - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 3:2
16:00 SOKÓŁ Starczów – INTER Ożary 1:3
16:00 ORZEŁ Pomianów Dolny – KŁOS Laski 5:6
12:30 HARNAŚ Starczówek – KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 2:4
12:30 HENRYKOWIANKA Henryków – SPARTA II Ziębice 1:1
12:30 ZNICZ Lubnów – WIEŻA Rudnica 3:4

KOLEJKA 3 Dnia 12.09.2010
16:00 SPARTAKUS Byczeń – WIEŻA Rudnica 2:1
16:00 SPARTA II Ziębice – ZNICZ Lubnów 7:3
16:00 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki - HENRYKOWIANKA Henryków 1:2
12:30 KŁOS Laski – HARNAŚ Starczówek 8:0
12:30 INTER Ożary – ORZEŁ Pomianów Dolny 4:0 (wo)
12:30 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - SOKÓŁ Starczów 1:1
12:30 GOLD Niedźwiednik – VICTORIA Dębowiec 5:4

KOLEJKA 4 Dnia 19.09.2010
16:00 VICTORIA Dębowiec – SPARTAKUS Byczeń 1:1
16:00 SOKÓŁ Starczów – GOLD Niedźwiednik 1:3
16:00 ORZEŁ Pomianów Dolny - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 0:3 (wo)
16:00 HARNAŚ Starczówek – INTER Ożary 0:2
12:30 HENRYKOWIANKA Henryków – KŁOS Laski (mecz przełożony na 15) 5:4
12:30 ZNICZ Lubnów – KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 1:2
12:30 WIEŻA Rudnica – SPARTA II Ziębice 4:3(mecz przełożony na godz. 11:00)

KOLEJKA 5 Dnia 26.09.2010
16:00 SPARTAKUS Byczeń – SPARTA II Ziębice 3:0 (wo)
16:00 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki – WIEŻA Rudnica 4:0
16:00 KŁOS Laski – ZNICZ Lubnów 6:1
12:30 INTER Ożary – HENRYKOWIANKA Henryków 2:1
12:30 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa – HARNAŚ Starczówek 9:0
12:30 GOLD Niedźwiednik – ORZEŁ Pomianów Dolny 3:2
12:30 VICTORIA Dębowiec – SOKÓŁ Starczów 2:0

KOLEJKA 6 Dnia 03.10.2010
15:00 SOKÓŁ Starczów – SPARTAKUS Byczeń 0:1
15:00 ORZEŁ Pomianów Dolny – VICTORIA Dębowiec 0:3 (wo)
15:00 HARNAŚ Starczówek – GOLD Niedźwiednik 3:8
15:00 HENRYKOWIANKA Henryków - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 3:1
11:30 ZNICZ Lubnów – INTER Ożary 2:6
11:30 WIEŻA Rudnica – KŁOS Laski (mecz przełożony na 15:00) 6:1
11:30 SPARTA II Ziębice – KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 5:0

KOLEKA 7 Dnia 10.10.2010
15:00 SPARTAKUS Byczeń – KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 4:0
15:00 KŁOS Laski – SPARTA II Ziębice 0:2
15:00 INTER Ożary – WIEŻA Rudnica 2:4
11:30 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa – ZNICZ Lubnów 5:5
11:30 GOLD Niedźwiednik - HENRYKOWIANKA Henryków 3:1
11:30 VICTORIA Dębowiec – HARNAŚ Starczówek 9:1
11:30 SOKÓŁ Starczów – ORZEŁ Pomianów Dolny 3:0 (wo)

KOLEJKA 8 Dnia 17.10.2010
15:00 ORZEŁ Pomianów Dolny – SPARTAKUS Byczeń 1:1
15:00 HARNAŚ Starczówek – SOKÓŁ Starczów 0:3 (wo)
15:00 HENRYKOWIANKA Henryków – VICTORIA Dębowiec 2:3
15:00 ZNICZ Lubnów – GOLD Niedźwiednik 2:2
11:30 WIEŻA Rudnica - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 2:3(mecz przełożony na godz. 15:00)
11:30 SPARTA II Ziębice – INTER Ożary 0:0
11:30 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki – KŁOS Laski 1:0

KOLEJKA 9 Dnia 24.10.2010
15:00 SPARTAKUS Byczeń – KŁOS Laski 0:2
15:00 INTER Ożary – KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 5:0
15:00 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa – SPARTA II Ziębice 1:5
11:30 GOLD Niedźwiednik – WIEŻA Rudnica 1:1
11:30 VICTORIA Dębowiec – ZNICZ Lubnów 6:1
11:30 SOKÓŁ Starczów - HENRYKOWIANKA Henryków 2:1
11:30 ORZEŁ Pomianów Dolny – HARNAŚ Starczówek 10:2

KOLEJKA 10 Dnia 31.10.2010
14:00 HARNAŚ Starczówek – SPARTAKUS Byczeń 1:3
14:00 HENRYKOWIANKA Henryków – ORZEŁ Pomianów Dolny 1:2
14:00 ZNICZ Lubnów – SOKÓŁ Starczów 5:3
14:00 WIEŻA Rudnica – VICTORIA Dębowiec 2:2
11:00 SPARTA II Ziębice – GOLD Niedźwiednik 1:1
11:00 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 2:5
11:00 KŁOS Laski – INTER Ożary (mecz przełożony na 14) 3:3

KOLEJKA 11 Dnia 07.11.2010
14:00 SPARTAKUS Byczeń – INTER Ożary 1:2
14:00 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa – KŁOS Laski 1:3
14:00 GOLD Niedźwiednik – KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 6:1
11:00 VICTORIA Dębowiec – SPARTA II Ziębice 3:2
11:00 SOKÓŁ Starczów – WIEŻA Rudnica 4:5
11:00 ORZEŁ Pomianów Dolny – ZNICZ Lubnów 6:7
11:00 HARNAŚ Starczówek - HENRYKOWIANKA Henryków 0:5

KOLEJKA 12 Dnia 11.11.2010 (środa)
14:00 SPARTAKUS Byczeń – HENRYKOWIANKA Henryków 1:5
14:00 ZNICZ Lubnów – HARNAŚ Starczówek 6:0
14:00 WIEŻA Rudnica – ORZEŁ Pomianów Dolny 9:2
14:00 SPARTA II Ziębice – SOKÓŁ Starczów 2:2
11:00 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki – VICTORIA Dębowiec 1:2
11:00 KŁOS Laski – GOLD Niedźwiednik 5:2
11:00 INTER Ożary – PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 4:0

KOLEJKA 13 Dnia 14.11.2010
14:00 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa – SPARTAKUS Byczeń 0:2
14:00 GOLD Niedźwiednik – INTER Ożary 2:0
14:00 VICTORIA Dębowiec – KŁOS Laski 2:2
11:00 SOKÓŁ Starczów – KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 3:2
11:00 ORZEŁ Pomianów Dolny – SPARTA Ziębice 1:2
11:00 HARNAŚ Starczówek – WIEŻA Rudnica 1:6
11:00 HENRYKOWIANKA Henryków – ZNICZ Lubnów 5:3



RUNDA WIOSENNA

KOLEJKA 14 Dnia 27.03.2011
16:00 ZNICZ Lubnów - SPARTAKUS Byczeń 1:1
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków - WIEŻA Rudnica 2:3
16:00 HARNAŚ Starczówek - SPARTA II Ziębice 3:3
12:00 ORZEŁ Pomianów Dolny - KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 2:3
12:00 SOKÓŁ Starczów - KŁOS Laski 2:6
12:00 VICTORIA Dębowiec - INTER Ożary 2:1
12:00 GOLD Niedźwiednik - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 6:2

KOLEJKA 15 Dnia 03.04.2011
16:00 SPARTAKUS Byczeń - GOLD Niedźwiednik 1:2
16:00 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - VICTORIA Dębowiec 3:0
16:00 INTER Ożary - SOKÓŁ Starczów 3:1
16:00 KŁOS Laski - ORZEŁ Pomianów Dolny 4:3
12:00 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki - HARNAŚ Starczówek 4:1
12:00 SPARTA II Ziębice - HENRYKOWIANKA Henryków 5:3
16:00 WIEŻA Rudnica - ZNICZ Lubnów 6:2

KOLEJKA 16 Dnia 10.04.2011
16:00 WIEŻA Rudnica - SPARTAKUS Byczeń 10:1
16:00 ZNICZ Lubnów - SPARTA II Ziębice 2:3
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków - KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 5:2
12:00 HARNAŚ Starczówek - KŁOS Laski 1:7
12:00 ORZEŁ Pomianów Dolny - INTER Ożary 0:3
12:00 SOKÓŁ Starczów - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 1:0
12:00 VICTORIA Dębowiec - GOLD Niedźwiednik 0:0

KOLEJKA 17 Dnia 17.04.2011
16:00 SPARTAKUS Byczeń - VICTORIA Dębowiec 4:0
16:00 GOLD Niedźwiednik - SOKÓŁ Starczów 3:1
16:00 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - ORZEŁ Pomianów Dolny 2:2
16:00 INTER Ożary - HARNAŚ Starczówek 2:2
12:00 KŁOS Laski - HENRYKOWIANKA Henryków 3:3
12:00 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki - ZNICZ Lubnów 3:2
12:00 SPARTA II Ziębice - WIEŻA Rudnica 2:4

KOLEJKA 19 Dnia 01.05.2011
17:00 SPARTAKUS Byczeń - SOKÓŁ Starczów 2:2
17:00 VICTORIA Dębowiec - ORZEŁ Pomianów Dolny 4:1
17:00 GOLD Niedźwiednik - HARNAŚ Starczówek 4:0
17:00 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - HENRYKOWIANKA Henryków 4:5
13:00 INTER Ożary - ZNICZ Lubnów 5:1
16:00 KŁOS Laski - WIEŻA Rudnica 3:4
13:00 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki - SPARTA II Ziębice 1:1

KOLEJKA 21 Dnia 08.05.2011
17:00 SPARTAKUS Byczeń - ORZEŁ Pomianów Dolny 3:5
17:00 SOKÓŁ Starczów - HARNAŚ Starczówek 7:2
17:00 VICTORIA Dębowiec - HENRYKOWIANKA Henryków 3:3
17:00 GOLD Niedźwiednik - ZNICZ Lubnów 2:0
13:00 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - WIEŻA Rudnica 1:2
13:00 INTER Ożary - SPARTA II Ziębice 2:2
17:00 KŁOS Laski - KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 1:2

KOLEJKA 22 Dnia 15.05.2011
17:00 HARNAŚ Starczówek - ORZEŁ Pomianów Dolny 3:6
17:00 KŁOS Laski - SPARTAKUS Byczeń 5:1
17:00 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki - INTER Ożary 1:2
13:00 SPARTA II Ziębice - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 6:5
17:00 WIEŻA Rudnica - GOLD Niedźwiednik 1:2
17:00 ZNICZ Lubnów - VICTORIA Dębowiec 4:7
13:00 HENRYKOWIANKA Henryków - SOKÓŁ Starczów 4:1

KOLEKA 20 Dnia 03.05.2011 przełożona na 18.05.2011 (środa)
17:30 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki - SPARTAKUS Byczeń 3:0 (wo)
17:30 SPARTA II Ziębice - KŁOS Laski 1:1
17:30 WIEŻA Rudnica - INTER Ożary 5:0
17:30 ZNICZ Lubnów - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 3:2
17:30 HENRYKOWIANKA Henryków - GOLD Niedźwiednik 4:3
17:30 HARNAŚ Starczówek - VICTORIA Dębowiec 1:2
17:30 ORZEŁ Pomianów Dolny - SOKÓŁ Starczów 2:1

KOLEJKA 23 Dnia 22.05.2011
17:00 INTER Ożary - KŁOS Laski 3:1
17:00 SPARTAKUS Byczeń - HARNAŚ Starczówek 2:1
17:00 ORZEŁ Pomianów Dolny - HENRYKOWIANKA Henryków 2:5
17:00 SOKÓŁ Starczów - ZNICZ Lubnów 4:3
17:00 VICTORIA Dębowiec - WIEŻA Rudnica 1:5
13:00 GOLD Niedźwiednik - SPARTA II Ziębice 1:0
13:00 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 5:2

KOLEJKA 24 Dnia 29.05.2011
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków - HARNAŚ Starczówek 0:3 (wo)
17:00 INTER Ożary - SPARTAKUS Byczeń 2:1
17:00 KŁOS Laski - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 0:0
13:00 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki - GOLD Niedźwiednik 1:7
13:00 SPARTA II Ziębice - VICTORIA Dębowiec 1:1
17:00 WIEŻA Rudnica - SOKÓŁ Starczów 6:1
17:00 ZNICZ Lubnów - ORZEŁ Pomianów Dolny 6:2

KOLEJKA 25 Dnia 05.06.2011
13:00 PRZEDBOROWIANKA Przedborowa - INTER Ożary 0:3
13:00 HENRYKOWIANKA Henryków - SPARTAKUS Byczeń 8:4
13:00 HARNAŚ Starczówek - ZNICZ Lubnów 3:6
13:00 ORZEŁ Pomianów Dolny - WIEŻA Rudnica 1:3
13:00 SOKÓŁ Starczów - SPARTA II Ziębice 5:4
13:00 VICTORIA Dębowiec - KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 4:0
13:00 GOLD Niedźwiednik - KŁOS Laski 3:2

KOLEJKA 26 Dnia 12.06.2011
17:00 SPARTAKUS Byczeń - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 2:0
17:00 INTER Ożary - GOLD Niedźwiednik 2:1
17:00 KŁOS Laski - VICTORIA Dębowiec 2:2
17:00 KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki - SOKÓŁ Starczów 0:1
17:00 SPARTA Ziębice - ORZEŁ Pomianów Dolny 5:4
17:00 WIEŻA Rudnica - HARNAŚ Starczówek 1:6
17:00 ZNICZ Lubnów - HENRYKOWIANKA Henryków

KOLEJKA 18 Dnia 19.06.2011
13:00 SPARTA II Ziębice - SPARTAKUS Byczeń 2:1
13:00 WIEŻA Rudnica - KOLEJARZ Kamieniec Ząbkowicki 5:3
13:00 ZNICZ Lubnów - KŁOS Laski 3:5
13:00 HENRYKOWIANKA Henryków - INTER Ożary 0:5
13:00 HARNAŚ Starczówek - PRZEDBOROWIANKA Przedborowa 0:3
13:00 ORZEŁ Pomianów Dolny - GOLD Niedźwiednik 2:2
13:00 SOKÓŁ Starczów - VICTORIA Dębowiec 0:1



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
19.11.2017 godz. 13
KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK - WIEŻA RUDNICA
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 22 odwiedzający (60 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=