Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2016-2017


SENIORZY



Sezon 2016-2017, B klasa, Podokręg Kłodzko, grupa I



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK WIEŻY RUDNICY:

31 - Paweł Radożycki
24 - Marcin Stachura
8 - Markiel Remigiusz
6 -Michał Głowacki
5 - Artur Kostan
5 - Andrzej Lubieniecki
3 - Dariusz Grycaj
2 - Dariusz Smolak
1 - Daniel Chłopek
1 - Przemysław Czekaj
1 - Dariusz Drzewosz
1 - Maciej Kuśmiński
1 - Patryk Tomaszewski



STRZELCY BRAMEK B KLASY GRUPY I:




RUNDA JESIENNA

Kolejka 1 – 04.09.2016 - NIEDZIELA
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Przedborowianka Przedborowa 9:0
12:00 Spartakus Byczeń - Piasek Potworów 7:5
12:00 Victoria Dębowiec - Perła Płonica 4:8
14:00 Wieża Rudnica - Czarni Braszowice 5:2
16:00 Znicz Lubnów - Błękitni Niedźwiedź 3:1

Kolejka 2 – 11.09.2016 - NIEDZIELA
12:00 Czarni Braszowice - Znicz Lubnów 1:4
12:00 Piasek Potworów - Błękitni Niedźwiedź 0:10
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Wieża Rudnica 0:5
16:00 Perła Płonica - Zamek II Kamieniec Ząbk.2:2
16:00 Spartakus Byczeń - Victoria Dębowiec 1:0

Kolejka 3 – 18.09.2016 - NIEDZIELA
14:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Spartakus Byczeń 0:3
12:00 Victoria Dębowiec - Piasek Potworów 7:1
14:00 Wieża Rudnica - Perła Płonica 9:2
16:00 Znicz Lubnów - Przedborowianka Przedborowa 4:2
16:00 Błękitni Niedźwiedź - Czarni Braszowice 3:3

Kolejka 4 – 25.09.2016 - NIEDZIELA
12:00 Przedborowianka Przedborowa - Błękitni Niedźwiedź 0;6
12:00 Piasek Potworów - Czarni Braszowice 0:3
12:00 Perła Płonica - Znicz Lubnów 7:2
16:00 Victoria Dębowiec - Zamek II Kamieniec Ząbk. 2:2
16:00 Spartakus Byczeń - Wieża Rudnica 2:10

Kolejka 5 – 02.10.2016 - NIEDZIELA
14:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Piasek Potworów 8:0
12:00 Błękitni Niedźwiedź - Perła Płonica 5:3
14:00 Wieża Rudnica - Victoria Dębowiec 0:2
15:00 Znicz Lubnów - Spartakus Byczeń 1:2
15:00 Czarni Braszowice - Przedborowianka Przedborowa 4:0

Kolejka 6 – 09.10.2016 - NIEDZIELA
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Wieża Rudnica 2:0
11:00 Piasek Potworów - Przedborowianka Przedborowa 0:0
11:00 Perła Płonica - Czarni Braszowice 3:4
11:00 Spartakus Byczeń - Błękitni Niedźwiedź 1:5
15:00 Victoria Dębowiec - Znicz Lubnów 2:4

Kolejka 7 – 16.10.2016 - NIEDZIELA
11:00 Znicz Lubnów - Zamek II Kamieniec Ząbk. 4:4
11:00 Błękitni Niedźwiedź - Victoria Dębowiec 2:1
11:00 Wieża Rudnica - Piasek Potworów 3:0 (wo, goście nie skompletowali składu)
11:00 Czarni Braszowice - Spartakus Byczeń 0:3
15:00 Przedborowianka Przedborowa - Perła Płonica 2:3

Kolejka 8 – 23.10.2016 - NIEDZIELA
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Błękitni Niedźwiedź 4:2 (mecz przełożony na 06.11.2016 r. o godz. 13)
11:00 Piasek Potworów - Perła Płonica 0:8
11:00 Spartakus Byczeń - Przedborowianka Przedborowa 7:3
14:00 Victoria Dębowiec - Czarni Braszowice 6:1
14:00 Wieża Rudnica - Znicz Lubnów 7:1

Kolejka 9 – 30.10.2016 - NIEDZIELA
11:00 Przedborowianka Przedborowa - Victoria Dębowiec 0:4
14:00 Błękitni Niedźwiedź - Wieża Rudnica 0:2
11:00 Perła Płonica - Spartakus Byczeń 6:3
14:00 Znicz Lubnów - Piasek Potworów 9:1
11:00 Czarni Braszowice - Zamek II Kamieniec Ząbk.1:4



RUNDA WIOSENNA

Kolejka 10 – 02.04.2017 - NIEDZIELA
16:00 Przedborowianka Przedborowa - Zamek II Kamieniec Ząbk. 2:1
14:00 Piasek Potworów - Spartakus Byczeń 4:2
12:00 Perła Płonica - Victoria Dębowiec 4:3
11:00 Czarni Braszowice - Wieża Rudnica 2:5
13:00 Błękitni Niedźwiedź - Znicz Lubnów 1:2

Kolejka 11 – 09.04.2017 - NIEDZIELA
16:00 Znicz Lubnów - Czarni Braszowice 3:2
15:00 Błękitni Niedźwiedź - Piasek Potworów 5:1
16:00 Wieża Rudnica - Przedborowianka Przedborowa 4:3
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Perła Płonica 4:3
16:00 Victoria Dębowiec - Spartakus Byczeń 0:6

Kolejka 12 – 23.04.2017 - NIEDZIELA
12:00 Spartakus Byczeń - Zamek II Kamieniec Ząbk. 2:4
14:00 Piasek Potworów - Victoria Dębowiec 1:3
12:00 Perła Płonica - Wieża Rudnica 0:8 (wo, na boisku 2:8)
16:00 Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 1:9
11:00 Czarni Braszowice - Błękitni Niedźwiedź 2:3

Kolejka 13 – 30.04.2017/03.05.2017 - NIEDZIELA/ŚRODA
12:00 Błękitni Niedźwiedź - Przedborowianka Przedborowa 8:0
11:00 Czarni Braszowice - Piasek Potworów 7:1
16:00 Znicz Lubnów - Perła Płonica 1:1
13:30 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Victoria Dębowiec 4:4
16:00 Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń 13:0

Kolejka 14 – 07.05.2017 - NIEDZIELA
14:00 Piasek Potworów - Zamek II Kamieniec Ząbk. 0:1
17:00 Perła Płonica - Błękitni Niedźwiedź 1:5
15:00 Victoria Dębowiec - Wieża Rudnica 1:6
17:00 Spartakus Byczeń - Znicz Lubnów 5:3
13:00 Przedborowianka Przedborowa - Czarni Braszowice 1:2

Kolejka 15 – 14.05.2017 - NIEDZIELA
16:00 Wieża Rudnica - Zamek II Kamieniec Ząbk. 3:5
13:00 Przedborowianka Przedborowa - Piasek Potworów 2:6
11:00 Czarni Braszowice - Perła Płonica 5:2
13:00 Błękitni Niedźwiedź - Spartakus Byczeń 4:1
17:00 Znicz Lubnów - Victoria Dębowiec 3:2

Kolejka 16 – 21.05.2017 - NIEDZIELA
11:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Znicz Lubnów 2:1
15:00 Victoria Dębowiec - Błękitni Niedźwiedź 4:3
15:00 Piasek Potworów - Wieża Rudnica 1:1
17:00 Spartakus Byczeń - Czarni Braszowice 1:4
17:00 Perła Płonica - Przedborowianka Przedborowa 1:5

Kolejka 17 – 28.05.2017 - NIEDZIELA
17:00 Błękitni Niedźwiedź - Zamek II Kamieniec Ząbk. 2:2
17:00 Perła Płonica - Piasek Potworów 2:2
17:00 Przedborowianka Przedborowa - Spartakus Byczeń 4:6
17:00 Czarni Braszowice - Victoria Dębowiec 5:2
17:00 Znicz Lubnów - Wieża Rudnica 5:6

Kolejka 18 – 04.06.2017 - NIEDZIELA
13:00 Victoria Dębowiec - Przedborowianka Przedborowa 3:6
13:00 Wieża Rudnica - Błękitni Niedźwiedź 5:2
13:00 Spartakus Byczeń - Perła Płonica 3:3
13:00 Piasek Potworów - Znicz Lubnów 2:7
13:00 Zamek II Kamieniec Ząbk. - Czarni Braszowice 0:3



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
24 września 2017 godz. 16
SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 5 odwiedzający (9 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=