Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2009-2010


Sezon 2009-2010, B klasa, podokręg kłodzki, grupa II



TABELA ROZGRYWEK



STRZELCY BRAMEK:

Stachura Marcin - 29
Markiel Remigiusz - 19
Sieradzki Romuald - 18
Kołomański Robert - 8
Czekaj Przemysław - 2
Drzewosz Dariusz - 2
Kaźmierczak Wojciech - 2
Sieradzki Andrzej - 2
Grycaj Mateusz - 1
Oberc Łukasz - 1
Sztaba Tomasz - 1



RUNDA JESIENNA

KOLEJKA 1 Dnia 23.08.2009 Godz. 13.30
Sparta II Ziębice – Gold Niedźwiednik 4:4
Henrykowianka Henryków – Orzeł Pomianów Dol. 4:1
Błękitni Niedźwiedź – Spartakus Byczeń 5:2
11:00 Polonia Ząbkowice Śl. – Harnaś Starczówek 6:0
Znicz Lubnów – Victoria Dębowiec 2:4
Sokół Starczów – Wieża Rudnica 0:2
Kolejarz Kamieniec - Przedborowianka Przedborowa 1:6

KOLEJKA 2 Dnia 30.08.2009 Godz. 17.00
Victoria Dębowiec - Sokół Starczów 4:0
Harnaś Starczówek - Znicz Lubnów 3:5
Spartakus Byczeń - Polonia Ząbkowice Śl. 1:1
Orzeł Pomianów Dol. - Błękitni Niedźwiedź 2:4
Gold Niedźwiednik - Henrykowianka Henryków 1:3
Przedborowianka Przedborowa - Sparta II Ziębice 3:4
17:00 Wieża Rudnica - Kolejarz Kamieniec 8:3

KOLEJKA 3 Dnia 06.09.2009 Godz. 13.30
Henrykowianka Henryków - Przedborowianka Przedborowa 2:0
Błękitni Niedźwiedź - Gold Niedźwiednik 3:0
11:00 Polonia Ząbkowice Śl. - Orzeł Pomianów Dol.7:1
Znicz Lubnów - Spartakus Byczeń 3:2
Sokół Starczów - Harnaś Starczówek 1:2
17:00 Wieża Rudnica - Victoria Dębowiec 3:2
Kolejarz Kamieniec - Sparta II Ziębice 2:2

KOLEJKA 4 Dnia 13.09.2009 Godz. 17.00
Harnaś Starczówek – Wieża Rudnica 2:1
Spartakus Byczeń – Sokół Starczów 4:2
Orzeł Pomianów Dolny – Znicz Lubnów 7:3
Gold Niedźwiednik – Polonia Ząbkowice Śląskie 0:2
Przedborowianka Przedborowa – Błękitni Niedźwiedź 1:3
Sparta II Ziębice – Henrykowianka Henryków 1:0
Victoria Dębowiec – Kolejarz Kamieniec 1:2

KOLEJKA 5 Dnia 20.09.2009 Godz. 12.30
Błękitni Niedźwiedź - Sparta II Ziębice 7:1
11:00 Polonia Ząbkowice Śląskie - Przedborowianka Przedborowa 5:0
Znicz Lubnów - Gold Niedźwiednik 1:1
Sokół Starczów - Orzeł Pomianów Dolny 1:4
16:00 Wieża Rudnica - Spartakus Byczeń 3:4
Victoria Dębowiec - Harnaś Starczówek 3:4
Kolejarz Kamieniec - Henrykowianka Henryków 0:4

KOLEJKA 6 Dnia 27.09.2009 Godz. 16.00
Spartakus Byczeń - Victoria Dębowiec 2:1
Orzeł Pomianów Dolny - Wieża Rudnica 5:1
Gold Niedźwiednik - Sokół Starczów 11:1
Przedborowianka Przedborowa - Znicz Lubnów 2:4
Sparta II Ziębice - Polonia Ząbkowice Śląskie 3:9
Henrykowianka Henryków– Błękitni Niedźwiedź 1:2
Harnaś Starczówek - Kolejarz Kamieniec 3:2

KOLEJKA 7 Dnia 04.10.2009 Godz. 12.30
11:00 Polonia Ząbkowice Śląskie - Henrykowianka Henryków 7:0
Znicz Lubnów – Sparta II Ziębice 3:1
Sokół Starczów - Przedborowianka Przedborowa 1:2
16:00 Wieża Rudnica – Gold Niedźwiednik 3:2
Victoria Dębowiec – Orzeł Pomianów Dolny 5:2
Harnaś Starczówek – Spartakus Byczeń 2:2
Kolejarz Kamieniec - Błękitni Niedźwiedź 1:2

KOLEJKA 8 Dnia 11.10.2009 Godz. 16.00
Orzeł Pomianów Dolny – Harnaś Starczówek 3:0
Gold Niedźwiednik – Victoria Dębowiec 1:4
Przedborowianka Przedborowa – Wieża Rudnica 2:3
Sparta II Ziębice – Sokół Starczów 3:1
Henrykowianka Henryków – Znicz Lubnów 6:3
Błękitni Niedźwiedź – Polonia Ząbkowice Śl. 0:3
Spartakus Byczeń - Kolejarz Kamieniec 7:0

KOLEJKA 9 Dnia 18.10.2009 Godz. 11.00
Znicz Lubnów – Błękitni Niedźwiedź 1:3
Sokół Starczów – Henrykowianka Henryków 1:2
14:30 Wieża Rudnica – Sparta II Ziębice 10:0
Victoria Dębowiec – Przedborowianka Przedborowa 4:0
Harnaś Starczówek – Gold Niedźwiednik 2:4
Spartakus Byczeń – Orzeł Pomianów Dolny 4:2
Kolejarz Kamieniec - Polonia Ząbkowice Śląskie 0:9

KOLEJKA 10 Dnia 25.10.2009 Godz. 14.30
Gold Niedźwiednik - Spartakus Byczeń 1:2
Przedborowianka Przedborowa - Harnaś Starczówek 3:1
Sparta II Ziębice - Victoria Dębowiec 1:5
Henrykowianka Henryków – Wieża Rudnica 2:1
Błękitni Niedźwiedź – Sokół Starczów 10:1
11:00 Polonia Ząbkowice Śląskie – Znicz Lubnów 7:1
Orzeł Pomianów Dolny - Kolejarz Kamieniec 8:1

KOLEJKA 11 Dnia 08.11.2009 Godz. 11.00
Sokół Starczów – Polonia Ząbkowice Śląskie 0:11
14:00 Wieża Rudnica – Błękitni Niedźwiedź 2:3
Victoria Dębowiec – Henrykowianka Henryków 1:3
Harnaś Starczówek – Sparta II Ziębice 6:3
Spartakus Byczeń - Przedborowianka Przedborowa 0:0
Orzeł Pomianów Dolny – Gold Niedźwiednik 2:3
Kolejarz Kamieniec - Znicz Lubnów 2:4

KOLEJKA 12 Dnia 11.11.2009 Godz. 14.00 (środa)
Przedborowianka Przedborowa – Orzeł Pomianów Dolny vo 5:0 (na boisku 5:2)
Sparta II Ziębice – Spartakus Byczeń 4:1
Henrykowianka Henryków – Harnaś Starczówek 4:0
Błękitni Niedźwiedź – Victoria Dębowiec 5:2
11:00 Polonia Ząbkowice Śląskie – Wieża Rudnica 5:0
Znicz Lubnów – Sokół Starczów 6:0
Gold Niedźwiednik - Kolejarz Kamieniec 2:2

KOLEJKA 13 Dnia 15.11.2009 Godz. 11.00
14:00 Wieża Rudnica – Znicz Lubnów 2:0
Victoria Dębowiec – Polonia Ząbkowice Śląskie 1:5
Harnaś Starczówek – Błękitni Niedźwiedź 2:3
Spartakus Byczeń – Henrykowianka Henryków 2:1
Orzeł Pomianów Dolny – Sparta II Ziębice 7:3
Gold Niedźwiednik – Przedborowianka Przedborowa 5:2
Kolejarz Kamieniec - Sokół Starczów 4:2



RUNDA WIOSENNA

KOLEJKA 15 Dnia 28.03.2010
16:00 Sokół Starczów - Victoria Dębowiec 3:2
16:00 Znicz Lubnów - Harnaś Starczówek 2:1
16:00 Polonia Ząbkowice Śl. - Spartakus Byczeń 3:0
16:00 Błękitni Niedźwiedź - Orzeł Pomianów Dol. 8:0
12:30 Henrykowianka Henryków - Gold Niedźwiednik 3:1
12:30 Sparta II Ziębice - Przedborowianka Przedborowa 5:3
12:30 Kolejarz Kamieniec - Wieża Rudnica 2:6

KOLEJKA 18 Dnia 25.04.2010
16:00 Sparta II Ziębice - Błękitni Niedźwiedź 2:3
16:00 Przedborowianka Przedborowa - Polonia Ząbkowice Śl. 1:8
16:00 Gold Niedźwiednik - Znicz Lubnów 3:3
16:00 Orzeł Pomianów Dolny - Sokół Starczów 1:3
12:30 Spartakus Byczeń - Wieża Rudnica 1:1
12:30 Harnaś Starczówek - Victoria Dębowiec 0:3 (wo)
12:30 Henrykowianka Henryków - Kolejarz Kamieniec 6:3

KOLEJKA 19 Dnia 02.05.2010
17:00 Victoria Dębowiec - Spartakus Byczeń 4:1
17:00 Wieża Rudnica - Orzeł Pomianów Dolny 6:1
17:00 Sokół Starczów - Gold Niedźwiednik 3:3
13:30 Znicz Lubnów - Przedborowianka Przedborowa 3:3
13:30 Polonia Ząbkowice Śl. - Sparta II Ziębice 7:0 (wo)
13:30 Błękitni Niedźwiedź - Henrykowianka Henryków 1:1
13:30 Kolejarz Kamieniec - Harnaś Starczówek 0:1

KOLEJKA 16 Dnia 05.05.2010 - środa (przełożona z 11.04.2010)
17:00 Przedborowianka Przedborowa - Henrykowianka Henryków 3:2
17:00 Gold Niedźwiednik - Błękitni Niedźwiedź 0:4
17:00 Orzeł Pomianów Dol. - Polonia Ząbkowice Śl. 1:17
17:00 Spartakus Byczeń - Znicz Lubnów 4:2
17:00 Harnaś Starczówek - Sokół Starczów 1:1
17:00 Victoria Dębowiec - Wieża Rudnica 4:3
17:00 Sparta II Ziębice - Kolejarz Kamieniec 0:1

KOLEJKA 20 Dnia 09.05.2010
17:00 Henrykowianka Henryków - Polonia Ząbkowice Śl. 1:2
17:00 Sparta II Ziębice - Znicz Lubnów 5:6
13:30 Przedborowianka Przedborowa - Sokół Starczów 6:2
13:30 Gold Niedźwiednik - Wieża Rudnica 0:2
13:30 Orzeł Pomianów Dolny - Victoria Dębowiec 2:4
17:00 Spartakus Byczeń - Harnaś Starczówek 5:3
17:00 Błękitni Niedźwiedź - Kolejarz Kamieniec 7:0 (wo)

KOLEJKA 21 Dnia 16.05.2010
17:00 Harnaś Starczówek - Orzeł Pomianów Dolny 3:5
17:00 Victoria Dębowiec - Gold Niedźwiednik 5:0 (wo)
17:00 Wieża Rudnica - Przedborowianka Przedborowa 4:0
13:30 Sokół Starczów - Sparta II Ziębice 1:1
13:30 Znicz Lubnów - Henrykowianka Henryków 5:2
13:30 Polonia Ząbkowice Śl. - Błękitni Niedźwiedź 3:3
13:30 Kolejarz Kamieniec - Spartakus Byczeń 1:2

KOLEJKA 22 Dnia 23.05.2010
17:00 Błękitni Niedźwiedź - Znicz Lubnów 3:3
17:00 Henrykowianka Henryków - Sokół Starczów 0:3
13:00 Sparta II Ziębice - Wieża Rudnica 1:4
17:00 Przedborowianka Przedborowa - Victoria Dębowiec 0:3
13:30 Gold Niedźwiednik - Harnaś Starczówek 0:4 (wo)
13:30 Orzeł Pomianów Dolny - Spartakus Byczeń 3:6
13:30 Polonia Ząbkowice Śl. - Kolejarz Kamieniec 5:0

KOLEJKA 23 Dnia 30.05.2010
17:00 Spartakus Byczeń - Gold Niedźwiednik 3:0 (wo)
17:00 Harnaś Starczówek - Przedborowianka Przedborowa 0:4 (wo)
17:00 Victoria Dębowiec - Sparta II Ziębice 2:1
13:30 Wieża Rudnica - Henrykowianka Henryków 4:5
13:30 Sokół Starczów - Błękitni Niedźwiedź 4:3
13:30 Znicz Lubnów - Polonia Ząbkowice Śl. 4:12
13:30 Kolejarz Kamieniec - Orzeł Pomianów Dolny 2:3

KOLEJKA 17 Dnia 03.06.2010 - czwartek - Boże Ciało (przełożona z 18.04.2010)
17:00 Wieża Rudnica - Harnaś Starczówek 5:0 (wo)
17:00 Sokół Starczów - Spartakus Byczeń 5:2
17:00 Znicz Lubnów - Orzeł Pomianów Dolny 4:0 (wo)
14:00 Polonia Ząbkowice Śl. - Gold Niedźwiednik 3:0 (wo)
14:00 Błękitni Niedźwiedź - Przedborowianka Przedborowa 9:0
14:00 Henrykowianka Henryków - Sparta II Ziębice 5:1
14:00 Kolejarz Kamieniec - Victoria Dębowiec 1:0

KOLEJKA 24 Dnia 06.06.2010
17:00 Polonia Ząbkowice Śl. - Sokół Starczów 6:0
17:00 Błękitni Niedźwiedź - Wieża Rudnica 6:1
17:00 Henrykowianka Henryków - Victoria Dębowiec 1:1
17:00 Sparta II Ziębice - Harnaś Starczówek 2:5
13:30 Przedborowianka Przedborowa - Spartakus Byczeń 3:1
13:30 Gold Niedźwiednik - Orzeł Pomianów Dolny 3:6
13:30 Znicz Lubnów - Kolejarz Kamieniec 3:2

KOLEJKA 25 Dnia 13.06.2010
13:30 Orzeł Pomianów Dolny - Przedborowianka Przedborowa 2:2
13:30 Spartakus Byczeń - Sparta II Ziębice 2:0
13:30 Harnaś Starczówek - Henrykowianka Henryków 0:2
13:30 Victoria Dębowiec - Błękitni Niedźwiedź 2:6
13:30 Wieża Rudnica - Polonia Ząbkowice Śl. 5:2
13:30 Sokół Starczów - Znicz Lubnów 3:0
13:30 Kolejarz Kamieniec - Gold Niedźwiednik 4:2

KOLEJKA 26 Dnia 20.06.2010
17:00 Znicz Lubnów - Wieża Rudnica 1:2
17:00 Polonia Ząbkowice Śl. - Victoria Dębowiec 7:0
17:00 Błękitni Niedźwiedź - Harnaś Starczówek 9:1
17:00 Henrykowianka Henryków - Spartakus Byczeń 2:1
17:00 Sparta II Ziębice - Orzeł Pomianów Dolny 2:0
17:00 Przedborowianka Przedborowa - Gold Niedźwiednik 3:3
17:00 Sokół Starczów - Kolejarz Kamieniec 2:2

KOLEJKA 14 Dnia 27.06.2010 (przełożona z 21.03.2010)
13:30 Gold Niedźwiednik - Sparta II Ziębice 5:1
13:30 Orzeł Pomianów Dol. - Henrykowianka Henryków 0:3
13:30 Spartakus Byczeń - Błękitni Niedźwiedź 3:3
13:30 Harnaś Starczówek - Polonia Ząbkowice Śl. 2:3
13:30 Victoria Dębowiec - Znicz Lubnów 1:6
13:30 Wieża Rudnica - Sokół Starczów 3:4
13:30 Przedborowianka Przedborowa - Kolejarz Kamieniec 3:0



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
24 września 2017 godz. 16
SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 6 odwiedzający (37 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=