Biała Wieżyczka, na tle czerwonym, to herb Rudnicy niezwyciężonej.
Dla naszych kibiców, klubie kochany, to dla nich właśnie wciąż wygrywamy!


   
 
  Sezon 2013-2014


SENIORZY



Sezon 2013-2014, A klasa, Okręg Wałbrzych, grupa II



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK:

24 - Radożycki Paweł
23 - Stachura Marcin
17 - Markiel Remigiusz
5 - Marcin Gniadek
3 - Mateusz Tomaszewski
2 - Artur Kostan
2 - Tomasz Spyrka
2 - Piotr Wojtiuk
1 - Mateusz Borowczyk
1 - Dariusz Grycaj
1 - Mateusz Janas



RUNDA JESIENNA

Kolejka 1: 15-08-2013 - CZWARTEK
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - WIEŻA RUDNICA 4:2
17:00 RAWA BOLEŚCIN - BOXMET PISKORZÓW 3:3
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - BŁĘKITNI OWIESNO 2:1
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - ZGODA GRODZISZCZE 2:1
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - TARNOVIA TARNÓW 3:0
17:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - KOLIBER UCIECHÓW 1:1
17:00 SKAŁKI STOLEC - POLONIA ZĄBKOWICE 1:3
17:00 DELTA SŁUPICE - CZARNI SIENIAWKA 2:1

Kolejka: 2 w dniach 18-08-2013 - NIEDZIELA
17:00 WIEŻA RUDNICA - CZARNI SIENIAWKA 1:2
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - DELTA SŁUPICE 1:0
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - SKAŁKI STOLEC 2:1
17:00 TARNOVIA TARNÓW - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 2:1
17:00 ZGODA GRODZISZCZE - DABRO-BAU MAKOWICE 0:1
17:00 BŁĘKITNI OWIESNO - LKS GOLA ŚWIDNICKA 1:4
17:00 BOXMET PISKORZÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 0:0
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - RAWA BOLEŚCIN 3:2

Kolejka: 3 w dniach 25-08-2013 - NIEDZIELA
11:00 RAWA BOLEŚCIN - WIEŻA RUDNICA 5:5
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - NIEMCZANKA NIEMCZA 0:1
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - BOXMET PISKORZÓW 4:1
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - BŁĘKITNI OWIESNO 5:4
17:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - ZGODA GRODZISZCZE 4:4
17:00 SKAŁKI STOLEC - TARNOVIA TARNÓW 7:2
17:00 DELTA SŁUPICE - KOLIBER UCIECHÓW 3:1
12:00 CZARNI SIENIAWKA - POLONIA ZĄBKOWICE 0:6

Kolejka: 4 w dniach 01-09-2013 - NIEDZIELA
16:00 WIEŻA RUDNICA - POLONIA ZĄBKOWICE 2:5
12:00 CZARNI SIENIAWKA - KOLIBER UCIECHÓW 2:0
16:00 TARNOVIA TARNÓW - DELTA SŁUPICE 4:2
16:00 ZGODA GRODZISZCZE - SKAŁKI STOLEC 2:1
16:00 BŁĘKITNI OWIESNO - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 3:4
16:00 BOXMET PISKORZÓW - DABRO-BAU MAKOWICE 4:6
16:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - LKS GOLA ŚWIDNICKA 1:3
11:00 RAWA BOLEŚCIN - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 5:2

Kolejka: 5 w dniach 08-09-2013 - NIEDZIELA
16:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - WIEŻA RUDNICA 3:1
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - RAWA BOLEŚCIN 3:1
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:2
16:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - BOXMET PISKORZÓW 4:0
16:00 SKAŁKI STOLEC - BŁĘKITNI OWIESNO 7:0
16:00 DELTA SŁUPICE - ZGODA GRODZISZCZE 6:2
12:00 CZARNI SIENIAWKA - TARNOVIA TARNÓW 2:3
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - KOLIBER UCIECHÓW 4:1

Kolejka: 6 w dniach 15-09-2013 - NIEDZIELA
16:00 WIEŻA RUDNICA - KOLIBER UCIECHÓW 2:1
16:00 TARNOVIA TARNÓW - POLONIA ZĄBKOWICE 6:5
16:00 ZGODA GRODZISZCZE - CZARNI SIENIAWKA 2:1
16:00 BŁĘKITNI OWIESNO - DELTA SŁUPICE 2:4
16:00 BOXMET PISKORZÓW - SKAŁKI STOLEC 0:4
16:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 2:1
11:00 RAWA BOLEŚCIN - DABRO-BAU MAKOWICE 1:8
16:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - LKS GOLA ŚWIDNICKA 1:2

Kolejka: 7 w dniach 22-09-2013 - NIEDZIELA
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - WIEŻA RUDNICA 10:0
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 6:0
16:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - RAWA BOLEŚCIN 1:5
16:00 SKAŁKI STOLEC - NIEMCZANKA NIEMCZA 3:2
16:00 DELTA SŁUPICE - BOXMET PISKORZÓW 2:3
12:00 CZARNI SIENIAWKA - BŁĘKITNI OWIESNO 5:2
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - ZGODA GRODZISZCZE 5:2
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - TARNOVIA TARNÓW 5:0

Kolejka: 8 w dniach 29-09-2013 - NIEDZIELA
11:00 WIEŻA RUDNICA - TARNOVIA TARNÓW 5:2
16:00 ZGODA GRODZISZCZE - KOLIBER UCIECHÓW 3:5
16:00 BŁĘKITNI OWIESNO - POLONIA ZĄBKOWICE 1:2
16:00 BOXMET PISKORZÓW - CZARNI SIENIAWKA 3:4
16:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - DELTA SŁUPICE 1:2
11:00 RAWA BOLEŚCIN - SKAŁKI STOLEC 0:5
16:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 0:1
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - DABRO-BAU MAKOWICE 2:0

Kolejka: 9 w dniach 06-10-2013 - NIEDZIELA
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - WIEŻA RUDNICA 7:4
15:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - LKS GOLA ŚWIDNICKA 2:1
15:00 SKAŁKI STOLEC - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 4:0
15:00 DELTA SŁUPICE - RAWA BOLEŚCIN 0:3
12:00 CZARNI SIENIAWKA - NIEMCZANKA NIEMCZA 0:3
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - BOXMET PISKORZÓW 3:1
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - BŁĘKITNI OWIESNO 1:0
15:00 TARNOVIA TARNÓW - ZGODA GRODZISZCZE 5:2

Kolejka: 10 w dniach 13-10-2013 - NIEDZIELA
15:00 WIEŻA RUDNICA - ZGODA GRODZISZCZE 3:3
15:00 BŁĘKITNI OWIESNO - TARNOVIA TARNÓW 1:2
15:00 BOXMET PISKORZÓW - KOLIBER UCIECHÓW 0:0
15:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - POLONIA ZĄBKOWICE 3:1
11:00 RAWA BOLEŚCIN - CZARNI SIENIAWKA 2:3
15:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - DELTA SŁUPICE 3:3
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - SKAŁKI STOLEC 1:4
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 3:4

Kolejka: 11 w dniach 20-10-2013 - NIEDZIELA
15:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - WIEŻA RUDNICA 3:1
15:00 SKAŁKI STOLEC - DABRO-BAU MAKOWICE 1:2
15:00 DELTA SŁUPICE - LKS GOLA ŚWIDNICKA 0:1
12:00 CZARNI SIENIAWKA - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:0 (wo, na boisku 2:1)
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - RAWA BOLEŚCIN 4:1
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - NIEMCZANKA NIEMCZA 2:5
15:00 TARNOVIA TARNÓW - BOXMET PISKORZÓW 1:1
15:00 ZGODA GRODZISZCZE - BŁĘKITNI OWIESNO 2:0

Kolejka: 12 w dniach 27-10-2013 - NIEDZIELA
14:00 WIEŻA RUDNICA - BŁĘKITNI OWIESNO 1:2
14:00 BOXMET PISKORZÓW - ZGODA GRODZISZCZE 0:0
14:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - TARNOVIA TARNÓW 6:1
11:00 RAWA BOLEŚCIN - KOLIBER UCIECHÓW 0:4
14:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - POLONIA ZĄBKOWICE 0:0
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - CZARNI SIENIAWKA 4:3
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - DELTA SŁUPICE 3:2
14:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - SKAŁKI STOLEC 1:1

Kolejka: 13 w dniach 03-11-2013 - NIEDZIELA
14:00 SKAŁKI STOLEC - WIEŻA RUDNICA 5:0
14:00 DELTA SŁUPICE - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 3:4
12:00 CZARNI SIENIAWKA - DABRO-BAU MAKOWICE 1:2
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - LKS GOLA ŚWIDNICKA 1:1
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 6:0
14:00 TARNOVIA TARNÓW - RAWA BOLEŚCIN 0:3 (wo, na boisku 5:2)
14:00 ZGODA GRODZISZCZE - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:3
14:00 BŁĘKITNI OWIESNO - BOXMET PISKORZÓW 1:1

Kolejka: 14 w dniach 10-11-2013 - NIEDZIELA
13:30 WIEŻA RUDNICA - BOXMET PISKORZÓW 1:3
13:30 NIEMCZANKA NIEMCZA - BŁĘKITNI OWIESNO 5:0
11:00 RAWA BOLEŚCIN - ZGODA GRODZISZCZE 4:1
13:30 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - TARNOVIA TARNÓW 0:5
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - KOLIBER UCIECHÓW 1:1
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - POLONIA ZĄBKOWICE 2:0
13:30 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - CZARNI SIENIAWKA 2:1
13:30 SKAŁKI STOLEC - DELTA SŁUPICE 4:0

Kolejka: 15 w dniach 17-11-2013 - NIEDZIELA
13:30 DELTA SŁUPICE - WIEŻA RUDNICA 2:1
12:00 CZARNI SIENIAWKA - SKAŁKI STOLEC 1:1
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 5:3
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - DABRO-BAU MAKOWICE 2:0
13:30 TARNOVIA TARNÓW - LKS GOLA ŚWIDNICKA 1:1
13:30 ZGODA GRODZISZCZE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:3
13:30 BŁĘKITNI OWIESNO - RAWA BOLEŚCIN 0:4
13:30 BOXMET PISKORZÓW - NIEMCZANKA NIEMCZA 0:5

KOLEJKA ROZEGRANA AWANSEM Z RUNDY WIOSENNEJ:

Kolejka: 16 w dniach 24-11-2013 - NIEDZIELA
13:30 WIEŻA RUDNICA - NIEMCZANKA NIEMCZA 3:4
13:30 BOXMET PISKORZÓW - RAWA BOLEŚCIN 2:6
13:30 BŁĘKITNI OWIESNO - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 5:3
13:30 ZGODA GRODZISZCZE - LKS GOLA ŚWIDNICKA 1:1
13:30 TARNOVIA TARNÓW - DABRO-BAU MAKOWICE 3:3
13:30 KOLIBER UCIECHÓW - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 2:0
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - SKAŁKI STOLEC 1:0 (mecz rozegrany 23.04.2014)
13:30 (sobota) CZARNI SIENIAWKA - DELTA SŁUPICE 1:2



RUNDA WIOSENNA

Kolejka: 17 w dniach 23-03-2014 - NIEDZIELA
12:00 CZARNI SIENIAWKA - WIEŻA RUDNICA 1:1
15:00 DELTA SŁUPICE - POLONIA ZĄBKOWICE 3:5
15:00 SKAŁKI STOLEC - KOLIBER UCIECHÓW 2:2
13:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - TARNOVIA TARNÓW 2:3
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - ZGODA GRODZISZCZE 3:0 (wo, 1:3)
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - BŁĘKITNI OWIESNO 6:0
15:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - BOXMET PISKORZÓW 1:2
11:00 RAWA BOLEŚCIN - NIEMCZANKA NIEMCZA 3:5

Kolejka: 18 w dniach 30-03-2014 - NIEDZIELA
15:00 WIEŻA RUDNICA - RAWA BOLEŚCIN 2:3
15:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 1:0
15:00 BOXMET PISKORZÓW - LKS GOLA ŚWIDNICKA 1:3
15:00 BŁĘKITNI OWIESNO - DABRO-BAU MAKOWICE 0:4
15:00 ZGODA GRODZISZCZE - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 1:4
15:00 TARNOVIA TARNÓW - SKAŁKI STOLEC 0:3
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - DELTA SŁUPICE 3:2
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - CZARNI SIENIAWKA 6:0

Kolejka: 19 w dniach 06-04-2014 - NIEDZIELA
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - WIEŻA RUDNICA 5:1
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - CZARNI SIENIAWKA 1:0
16:00 DELTA SŁUPICE - TARNOVIA TARNÓW 7:3
16:00 SKAŁKI STOLEC - ZGODA GRODZISZCZE 4:0
13:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - BŁĘKITNI OWIESNO 2:0
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - BOXMET PISKORZÓW 2:2
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - NIEMCZANKA NIEMCZA 4:1
16:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - RAWA BOLEŚCIN 3:0

Kolejka: 20 w dniach 13-04-2014 - NIEDZIELA
16:00 WIEŻA RUDNICA - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 3:2
11:00 RAWA BOLEŚCIN - LKS GOLA ŚWIDNICKA 1:3
16:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - DABRO-BAU MAKOWICE 1:3
16:00 BOXMET PISKORZÓW - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 3:0
16:00 BŁĘKITNI OWIESNO - SKAŁKI STOLEC 0:4
16:00 ZGODA GRODZISZCZE - DELTA SŁUPICE 0:3
16:00 TARNOVIA TARNÓW - CZARNI SIENIAWKA 3:4
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - POLONIA ZĄBKOWICE 0:3

Kolejka: 21 w dniach 19-04-2014 – WIELKA SOBOTA
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - WIEŻA RUDNICA 3:4
16:00 POLONIA ZĄBKOWICE - TARNOVIA TARNÓW 3:1
16:00 CZARNI SIENIAWKA - ZGODA GRODZISZCZE 4:0
16:00 DELTA SŁUPICE - BŁĘKITNI OWIESNO 5:2
14:00 SKAŁKI STOLEC - BOXMET PISKORZÓW 6:1
13:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - NIEMCZANKA NIEMCZA 2:0
16:00 DABRO-BAU MAKOWICE - RAWA BOLEŚCIN 2:2
16:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 5:0

Kolejka: 22 w dniach 27-04-2014 - NIEDZIELA
16:00 WIEŻA RUDNICA - LKS GOLA ŚWIDNICKA 1:3
16:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - DABRO-BAU MAKOWICE 3:2
11:00 RAWA BOLEŚCIN - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 1:2
16:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - SKAŁKI STOLEC 2:3
16:00 BOXMET PISKORZÓW - DELTA SŁUPICE 4:5
16:00 BŁĘKITNI OWIESNO - CZARNI SIENIAWKA 1:10
16:00 ZGODA GRODZISZCZE - POLONIA ZĄBKOWICE 1:5
16:00 TARNOVIA TARNÓW - KOLIBER UCIECHÓW 3:4

Kolejka: 23 w dniach 01-05-2014 - CZWARTEK
17:00 TARNOVIA TARNÓW - WIEŻA RUDNICA 2:0
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - ZGODA GRODZISZCZE 4:0
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - BŁĘKITNI OWIESNO 5:1
12:00 CZARNI SIENIAWKA - BOXMET PISKORZÓW 5:2
17:00 DELTA SŁUPICE - NIEMCZANKA NIEMCZA 2:3
17:00 SKAŁKI STOLEC - RAWA BOLEŚCIN 4:1
13:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 2:0
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - LKS GOLA ŚWIDNICKA 0:5

Kolejka: 24 w dniach 04-05-2014 - NIEDZIELA
17:00 WIEŻA RUDNICA - DABRO-BAU MAKOWICE 5:2
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 5:0 (wo, na boisku 5:2)
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - SKAŁKI STOLEC 0:1
11:00 RAWA BOLEŚCIN - DELTA SŁUPICE 3:1
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - CZARNI SIENIAWKA 3:1
17:00 BOXMET PISKORZÓW - POLONIA ZĄBKOWICE 2:3
17:00 BŁĘKITNI OWIESNO - KOLIBER UCIECHÓW 0:6
17:00 ZGODA GRODZISZCZE - TARNOVIA TARNÓW 3:1

Kolejka: 25 w dniach 11-05-2014 - NIEDZIELA
17:00 ZGODA GRODZISZCZE - WIEŻA RUDNICA 1:2
17:00 TARNOVIA TARNÓW - BŁĘKITNI OWIESNO 6:0
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - BOXMET PISKORZÓW 5:3
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:1
12:00 CZARNI SIENIAWKA - RAWA BOLEŚCIN 3:4
17:00 DELTA SŁUPICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 4:3
17:00 SKAŁKI STOLEC - LKS GOLA ŚWIDNICKA 2:2
13:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - DABRO-BAU MAKOWICE 3:4

Kolejka: 26 w dniach 18-05-2014 - NIEDZIELA
17:00 WIEŻA RUDNICA - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 8:5
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - SKAŁKI STOLEC - 1:0
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - DELTA SŁUPICE 3:2
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - CZARNI SIENIAWKA 5:2
11:00 RAWA BOLEŚCIN - POLONIA ZĄBKOWICE 0:0
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - KOLIBER UCIECHÓW 5:0
17:00 BOXMET PISKORZÓW - TARNOVIA TARNÓW 2:1
17:00 BŁĘKITNI OWIESNO - ZGODA GRODZISZCZE 0:5

Kolejka: 27 w dniach 25-05-2014 - NIEDZIELA
17:00 BŁĘKITNI OWIESNO - WIEŻA RUDNICA 1:7
17:00 ZGODA GRODZISZCZE - BOXMET PISKORZÓW 3:3
17:00 TARNOVIA TARNÓW - NIEMCZANKA NIEMCZA 1:5
12:00 KOLIBER UCIECHÓW - RAWA BOLEŚCIN 4:3
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 10:3
12:00 CZARNI SIENIAWKA - LKS GOLA ŚWIDNICKA 0:5
17:00 DELTA SŁUPICE - DABRO-BAU MAKOWICE4:3
17:00 SKAŁKI STOLEC - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 6:2

Kolejka: 28 w dniach 01-06-2014 - NIEDZIELA
17:00 WIEŻA RUDNICA - SKAŁKI STOLEC 3:0
13:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - DELTA SŁUPICE 3:1
14:00 DABRO-BAU MAKOWICE - CZARNI SIENIAWKA 1:3
11:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - POLONIA ZĄBKOWICE 2:2
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - KOLIBER UCIECHÓW 1:0
11:00 RAWA BOLEŚCIN - TARNOVIA TARNÓW 3:5
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - ZGODA GRODZISZCZE 6:1
17:00 BOXMET PISKORZÓW - BŁĘKITNI OWIESNO 8:0

Kolejka: 29 w dniach 08-06-2014 - NIEDZIELA
17:00 BOXMET PISKORZÓW - WIEŻA RUDNICA 7:2
17:00 BŁĘKITNI OWIESNO - NIEMCZANKA NIEMCZA 2:4
17:00 ZGODA GRODZISZCZE - RAWA BOLEŚCIN 2:0
17:00 TARNOVIA TARNÓW - ŚLĘŻA CIEPŁOWODY 0:3
17:00 KOLIBER UCIECHÓW - LKS GOLA ŚWIDNICKA 1:2
17:00 POLONIA ZĄBKOWICE - DABRO-BAU MAKOWICE 4:1
17:00 CZARNI SIENIAWKA - ZIELONI ŁAGIEWNIKI 4:2
17:00 DELTA SŁUPICE - SKAŁKI STOLEC 3:4

Kolejka: 30 w dniach 15-06-2014 - NIEDZIELA
17:00 WIEŻA RUDNICA - DELTA SŁUPICE 10:5
17:00 SKAŁKI STOLEC - CZARNI SIENIAWKA 0:3
17:00 ZIELONI ŁAGIEWNIKI - POLONIA ZĄBKOWICE 0:2
17:00 DABRO-BAU MAKOWICE - KOLIBER UCIECHÓW 3:2
17:00 LKS GOLA ŚWIDNICKA - TARNOVIA TARNÓW 6:2
17:00 ŚLĘŻA CIEPŁOWODY - ZGODA GRODZISZCZE 2:1
17:00 RAWA BOLEŚCIN - BŁĘKITNI OWIESNO 7:1
17:00 NIEMCZANKA NIEMCZA - BOXMET PISKORZÓW 3:0





JUNIORZY



Sezon 2013-2014, Terenowa Klasa Juniorów Starszych, Podokręg Kłodzko, grupa II



TABELA ROZGRYWEK




STRZELCY BRAMEK:

16 - Dariusz Grycaj
16 - Adrian Świerczyński
7 - Paweł Radożycki
4 - Norbert Bilski
3 - Mateusz Janas
1 - Artur Antoszczuk
1 - Dominik Drygas
1 - Damian Litwin
1 - Szymon Pichura
1 - Patryk Pokotowski
1 - Seweryn Tubacki



RUNDA JESIENNA

Kolejka: 1 w dniach 07-09-2013
WIEŻA RUDNICA – PAUZA
13:00 CZARNI BRASZOWICE – UNIA BARDO 1:4
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - ORZEŁ MĄKOLNO 0:3
13:00 TARNOVIA TARNÓW – ŚLĘZA CIEPŁOWODY 1:6
13:00 INTER OŻARY – SPARTA ZIĘBICE 3:5

Kolejka: 2 w dniach 14-09-2013
ORZEŁ MĄKOLNO – PAUZA
13:00 ŚLĘZA CIEPŁOWODY – POLONIA ZABKOWICE ŚL. 2:1
13:00 SPARTA ZIĘBICE – TARNOVIA TARNÓW 9:1
13:00 UNIA BARDO – INTER OŻARY 11:0
13:00 WIEŻA RUDNICA – CZARNI BRASZOWICE 11:1

Kolejka: 3 w dniach 21-09-2013
CZARNI BRASZOWICE – PAUZA
13:00 INTER OŻARY – WIEŻA RUDNICA 2:11
13:00 TARNOVIA TARNÓW – UNIA BARDO 0:1
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - SPARTA ZIĘBICE 7:5
13:00 ORZEŁ MĄKOLNO – ŚLĘZA CIEPŁOWODY 6:2

Kolejka: 4 w dniach 28-09-2013
ŚLĘZA CIEPŁOWODY – PAUZA
13:00 SPARTA ZIĘBICE – ORZEŁ MĄKOLNO 5:2
13:00 UNIA BARDO – POLONIA ZABKOWICE ŚL. 2:2
11:00 WIEŻA RUDNICA – TARNOVIA TARNÓW 4:1
13:00 CZARNI BRASZOWICE – INTER OŻARY 3:8

Kolejka: 5 w dniach 05-10-2013
INTER OŻARY – PAUZA
13:00 TARNOVIA TARNÓW – CZARNI BRASZOWICE 4:0
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - WIEŻA RUDNICA 1:2
13:00 ORZEŁ MĄKOLNO – UNIA BARDO 10:0
13:00 ŚLĘZA CIEPŁOWODY – SPARTA ZIĘBICE 3:1

Kolejka: 6 w dniach 12-10-2013
SPARTA ZIĘBICE – PAUZA
13:00 UNIA BARDO – ŚLĘZA CIEPŁOWODY 1:5
13:00 WIEŻA RUDNICA – ORZEŁ MĄKOLNO 2:4
13:00 CZARNI BRASZOWICE – POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 1:13
13:00 INTER OŻARY – TARNOVIA TARNÓW 1:8

Kolejka: 7 w dniach 19-10-2013
TARNOVIA TARNÓW – PAUZA
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE – INTER OŻARY 12:0
13:00 ORZEŁ MĄKOLNO – CZARNI BRASZOWICE 8:0
13:00 ŚLĘZA CIEPŁOWODY – WIEŻA RUDNICA 2:2
13:00 SPARTA ZIĘBICE – UNIA BARDO 3:1

Kolejka: 8 w dniach 26-10-2013
UNIA BARDO – PAUZA
13:00 WIEŻA RUDNICA – SPARTA ZIĘBICE 1:1
13:00 CZARNI BRASZOWICE – ŚLĘZA CIEPŁOWODY 3:5
13:00 INTER OŻARY – ORZEŁ MĄKOLNO 1:6
13:00 TARNOVIA TARNÓW – POLONIA ZABKOWICE ŚL. 0:6

Kolejka: 9 w dniach 02-11-2013
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - PAUZA
13:00 ORZEŁ MĄKOLNO – TARNOVIA TARNÓW 2:0
13:00 ŚLĘZA CIEPŁOWODY – INTER OŻARY 6:1
13:00 SPARTA ZIĘBICE – CZARNI BRASZOWICE 12:0
13:00 UNIA BARDO – WIEŻA RUDNICA 3:5



RUNDA WIOSENNA

Kolejka: 10 w dniach 05-04-2014
WIEŻA RUDNICA – PAUZA
13:00 UNIA BARDO - CZARNI BRASZOWICE 10:0
13:00 ORZEŁ MĄKOLNO - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 5:0
13:00 ŚLĘZA CIEPŁOWODY - TARNOVIA TARNÓW 0:3 (wo)
13:00 SPARTA ZIĘBICE - INTER OŻARY 8:0

Kolejka: 11 w dniach 12-04-2014
ORZEŁ MĄKOLNO – PAUZA
11:00 POLONIA ZABKOWICE ŚL. - ŚLĘZA CIEPŁOWODY 3:0 (wo)
13:00 TARNOVIA TARNÓW - SPARTA ZIĘBICE 3:5
13:00 INTER OŻARY - UNIA BARDO 1:9
15:00 CZARNI BRASZOWICE - WIEŻA RUDNICA 2:4

Kolejka: 12 w dniach 26-04-2014
CZARNI BRASZOWICE – PAUZA
15:00 WIEŻA RUDNICA - INTER OŻARY 4:1
13:00 UNIA BARDO - TARNOVIA TARNÓW 11:0
13:00 SPARTA ZIĘBICE - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 3:1
13:00 ŚLĘZA CIEPŁOWODY - ORZEŁ MĄKOLNO 0:3 (wo)

Kolejka: 13 w dniach 03-05-2014
ŚLĘZA CIEPŁOWODY – PAUZA
13:00 ORZEŁ MĄKOLNO - SPARTA ZIĘBICE 2:1
11:00 POLONIA ZABKOWICE ŚL. - UNIA BARDO 2:1
13:00 TARNOVIA TARNÓW - WIEŻA RUDNICA 0:1
13:00 INTER OŻARY - CZARNI BRASZOWICE 1:3

Kolejka: 14 w dniach 10-05-2013
INTER OŻARY – PAUZA
13:00 CZARNI BRASZOWICE - TARNOVIA TARNÓW 2:4
15:00 WIEŻA RUDNICA - POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. 2:4
13:00 UNIA BARDO - ORZEŁ MĄKOLNO 2:2
13:00 SPARTA ZIĘBICE - ŚLĘZA CIEPŁOWODY 3:0 (wo)

Kolejka: 15 w dniach 17-05-2014
SPARTA ZIĘBICE – PAUZA
13:00 ŚLĘZA CIEPŁOWODY - UNIA BARDO 0:3 (wo)
13:00 ORZEŁ MĄKOLNO - WIEŻA RUDNICA 6:1
11:00 POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - CZARNI BRASZOWICE 12:0
13:00 TARNOVIA TARNÓW - INTER OŻARY 1:0

Kolejka: 16 w dniach 24-05-2014
TARNOVIA TARNÓW – PAUZA
13:00 INTER OŻARY - POLONIA ZĄBKOWICE 1:7
13:00 CZARNI BRASZOWICE - ORZEŁ MĄKOLNO 1:12
13:00 WIEŻA RUDNICA - ŚLĘZA CIEPŁOWODY 3:0 (wo)
13:00 UNIA BARDO - SPARTA ZIĘBICE 3:2

Kolejka: 17 w dniach 31-05-2014
UNIA BARDO – PAUZA
13:00 SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA 4:0
13:00 ŚLĘZA CIEPŁOWODY - CZARNI BRASZOWICE 0:3 (wo)
13:00 ORZEŁ MĄKOLNO - INTER OŻARY 16:0
11:00 POLONIA ZABKOWICE ŚL. - TARNOVIA TARNÓW 7:0

Kolejka: 18 w dniach 07-06-2014
POLONIA ZĄBKOWICE ŚL. - PAUZA
13:00 TARNOVIA TARNÓW - ORZEŁ MĄKOLNO 1:3
13:00 INTER OŻARY - ŚLĘZA CIEPŁOWODY 3:0 (wo)
13:00 CZARNI BRASZOWICE - SPARTA ZIĘBICE 3:7
15:00 WIEŻA RUDNICA - UNIA BARDO 2:2



WIEŻA CHWAŁA I SŁAWA!!!!!
 
Reklama
 
Następny mecz - SENIORZY
 
24 września 2017 godz. 16
SPARTA ZIĘBICE - WIEŻA RUDNICA
BUTTONY
 



























































 
Dzisiaj stronę odwiedziło 5 odwiedzający (12 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=